X terra 70,czy warto kupic uszkodzona?

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
polnoc
Posty: 1
Rejestracja: wt lut 03, 2009 7:59 pm
Lokalizacja: Elblag

X terra 70,czy warto kupic uszkodzona?

Post autor: polnoc »

Witam!
Prosze uprzejmie o odpowiedz na pytanie ,czy warto zainwestowac w ten sprzet ,jakie moga byc koszty naprawy tego sprzetu?
Sprzedajacy pisze ,ze wykrywacz ten sie wzbudza ale, że niby mozna z nim chodzic.
Prosilabym o pomoc.
Pozdrawiam.
http://www.allegro.pl/item545093146_min ... ra_70.html
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: X terra 70,czy warto kupic uszkodzona?

Post autor: ProScan »

Witam,

Jak na razie cena jest atrakcyjna, więc proszę wziąć pod uwagę to
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=6

:D

Pytanie zatem "czy warto" należałoby zadać inaczej: "do ilu warto licytować"?

Właściwsze wydaje się pytanie:

jakie moga byc koszty naprawy tego sprzetu?


Na to pytanie nie znam odpowiedzi. Zwykle niestabilności biorą się z wadliwych sond czy kabli, więc w najgorszym razie trzeba będzie wymienić sondę - o ile to wina sondy.

Ale może być coś innego. Ostatnio naprawiałem wykrywacz z allegro, w którym coś miało być zepsute (nie ważne co) - a okazało się, że sprzedający zapomniał napisać, że słoń go nadepnął.

:pa

proscan
Bambini
Posty: 28
Rejestracja: ndz gru 02, 2007 7:06 pm

Re: X terra 70,czy warto kupic uszkodzona?

Post autor: Bambini »

Jestem ciekaw dalszego ciągu tej historii. "Zgubiłem" tę aukcję i nie wiem za ile poszedł. Może ktoś z użytkowników tego forum wygrał tę aukcję? Rad bym był też się dowiedzieć, czy sprzęt był naprawiony u Proscana i co było uszkodzone. ;)
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: X terra 70,czy warto kupic uszkodzona?

Post autor: ProScan »

Poszedł za niecałe 1300zł. Jeśli okaże się, że sonda jest dobra, to kupujący może zacierać rece. Na razie nikt się nie zgłosił.

:pa

proscan
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: X terra 70,czy warto kupic uszkodzona?

Post autor: KrisssK »

Bambini pisze:"Zgubiłem" tę aukcję i nie wiem za ile poszedł.

Masz szczęście że ją znalazłem. Proszę, to twoja zguba : :D
http://www.allegro.pl/item545093146_min ... ra_70.html
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: X terra 70,czy warto kupic uszkodzona?

Post autor: ProScan »

Chyba nie o tego rodzaju zgubę chodziło, bo link jest w pierwszym poście.

:pa

proscan
Bambini
Posty: 28
Rejestracja: ndz gru 02, 2007 7:06 pm

Re: X terra 70,czy warto kupic uszkodzona?

Post autor: Bambini »

#-o hehe. Każdemu się może zdarzyć :roll:
ODPOWIEDZ