Coś powalajacego zasięgiem

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
tara
Posty: 39
Rejestracja: pt gru 19, 2008 1:19 pm

Re: Coś powalajacego zasięgiem

Post autor: tara »

Który z XPków będzie miał głębokiego, dopracowanego statyka? Dyskryminacji nie musi być wcale, wystarczy id metali. Chodzi mi o te gałkowe modele bo ten ich najnowszy bezprzewodowy wodotrysk, to porażka jakaś.
Lamina
Sprzedawca
Posty: 89
Rejestracja: pn lip 20, 2009 12:16 pm

Re: Coś powalajacego zasięgiem

Post autor: Lamina »

oczywiscie pisze o starych modelach, ten nowy to na razie niewiadoma...
poczytaj sobie opisy na ich stronie, z tego wiem niestety obecnie nie maja nic z trybem statycznym ale ich dynamiki na militarke sa ok.

jesli koniecznie musi byc statyk do zostaje ci tylko C-Scope .
sten123
Ponadnormatywny entuzjasta Tekneticsów
Posty: 32
Rejestracja: wt gru 29, 2009 3:16 pm

Re: Coś powalajacego zasięgiem

Post autor: sten123 »

Ten wynalazek bezapelacyjnie powala zasięgiem wszystkie inne zabaweczki

http://www.youtube.com/watch?v=2E1jfD7iIQ8 =D> :yikes
Ostatnio zmieniony śr lut 10, 2010 5:45 pm przez sten123, łącznie zmieniany 1 raz.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Coś powalajacego zasięgiem

Post autor: ProScan »

Ten filmik jest bez sensu.

Typowy internetowy śmieć nie niosący żadnej informacji.

:pa

proscan
sten123
Ponadnormatywny entuzjasta Tekneticsów
Posty: 32
Rejestracja: wt gru 29, 2009 3:16 pm

Re: Coś powalajacego zasięgiem

Post autor: sten123 »

Dokładnie chodziło mi o f 75 ltd + cewka 38cm
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Coś powalajacego zasięgiem

Post autor: ProScan »

Nie ważne.

Jakiś facet macha nad czymś.

Zakładając że wiem nad czym, to i tak nie wiemy co jest pod spodem.

I czemu ma to służyć?

:pa

proscan
tara
Posty: 39
Rejestracja: pt gru 19, 2008 1:19 pm

Re: Coś powalajacego zasięgiem

Post autor: tara »

sten123 pisze:Ten wynalazek bezapelacyjnie powala zasięgiem wszystkie inne zabaweczki


Zwykły F75 w ładniejszym ubranku i wymienioną cewką. Szału nie ma, nie wytrzymał u mnie nawat pół roku. Powalać nie powala, bo praca z tym statykiem to porażka. Jak dla mie to właśnie typowa amerykańska zabaweczka.
zdzichu
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Coś powalajacego zasięgiem

Post autor: zdzichu »

Sam nie mogę w to uwierzyć i nacieszyć się
http://www.youtube.com/watch?v=yYbcgDyLdiI :P
sla1971pw
Posty: 16
Rejestracja: sob gru 19, 2009 5:00 pm

Re: Coś powalajacego zasięgiem

Post autor: sla1971pw »

Mialem kiedys GOLDMAXA i GMAXA (przez jakis czas) i sa to bardzo fajne wykrywki,ale zasiegami to nie powalaly.
zdzichu
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Coś powalajacego zasięgiem

Post autor: zdzichu »

w piasulku i studyjnych warunkach ten mój zestaw pokazał by o wiele więcej =D>
ODPOWIEDZ