Tuning X-Terra 70

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
kublo
Posty: 2
Rejestracja: wt lip 03, 2007 3:17 pm
Lokalizacja: Sochaczew/Mazowieckie
Kontakt:

Tuning X-Terra 70

Post autor: kublo »

Witam ,mam małe pytanie czy po okresie gwarancyjnym dałoby radę zamontować podświetlenie w tym wykrywaczu ,jak wtedy z żywotnością bateri i czy Pan ProScan podjoł by się tego Gwarancji Został jeszcze rok ale pytam na zapas bo jednak lubie wieczorkiem wyskoczyć pokopać a tego mi brakuje do ID a z tego powodu nie chcę zmieniać wykrywacza ,bądź dokupywać latarkę
Pozdrawiam - kublo
Jeżeli nie ten dział to z góry przepraszam i proszę przenieść do właściwego.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Tuning X-Terra 70

Post autor: ProScan »

Do wewnątrz trudno by było włożyć skuteczne podświetlenie.

Proponuję założyć coś zewnętrznego, np.:


http://www.conrad.pl/glowna.php?art=183747

http://www.conrad.pl/glowna.php?art=184123


Aktualizacja linka 2012r: www.conrad.pl/Folia-elektroluminescencyjna%2c-biała%2c-112-x-87-mm.htm?websale7=conrad&pi=184030

:pa

proscan
Ostatnio zmieniony ndz kwie 08, 2012 8:50 pm przez ProScan, łącznie zmieniany 3 razy.
piotr067
Posty: 14
Rejestracja: ndz mar 04, 2012 5:16 pm

Re: Tuning X-Terra 70

Post autor: piotr067 »

swoją drogą też sie zaopatrywałem w conrad i sporo kupowałem części do budowy All 1(o ile dobrze pamiętam) w każdym razie było ok
ODPOWIEDZ