Mam nadzieję, że te forum okaże się dla mnie bardzo pomocne, ale przejdźmy do sedna sprawy.
Zakup (posiadanie) wykrywacza metali chodzi za mną od bardzo dawna.
Jako, że z mojego kieszonkowego udało mi się odłożyć około 650zł chciałbym to przeznaczyć na jakiś dobry wykrywacz.
Czym takowy powinien się charakteryzować ?
Na co zwracać uwagę ?
W jakie firmy warto się "bawić" ?
Interesują mnie militaria więc i w tym celu używał bym wykrywacza.
Co moglibyście polecić od siebie ?
Interesują mnie zarówno nówki jak i używki
Chciałbym dobrze spożytkować te pieniądze.
PS sprzęt typowo dla laika