który głębszy: Explorer czy Sovereign
który głębszy: Explorer czy Sovereign
mam pytanko który z tych dwóch wykrywaczy będzie miał większe zasięgi na kolorek i militarke Explorer czy Sovereign ?
Re: który głębszy: Explorer czy Sovereign
Ja nie wiem i specjalnie nawet mnie to nie interesuje. Może ktoś wie, to odpowie.
proscan
proscan
Re: który głębszy: Explorer czy Sovereign
o ile kogoś interesuje to podobno o około 5% Explorer jest głębszy czyli wychodzi ze zasięgi maja bardzo zbliżone