Genny

Dział poświęcony przeróbkom w wykrywaczach fabrycznych dokonywanych przez użytkowników i firmy zewnętrzne. Pytania o sposoby, możliwości, sensowność, korzyści, niebezpieczeństwa itp.
Kewals1
Posty: 3
Rejestracja: pn gru 17, 2007 8:21 pm

Genny

Post autor: Kewals1 »

Witam
Jestem w trakcie poznawania-nauki zestawu Cat 1 Genny 1.
Moje pytanie-jak zwiększyć moc nadajnika Genny,a mianowicie przy podłączeniu galwanicznie odbiornik łapie sygnał na dość małej odległości (około 40m-w zależności od głębokości).
W plątaninie rur i kabli tylko galwanicznie można wytyczyć trasę.
pzdr
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Genny

Post autor: ProScan »

Musiałbym znać konstrukcję stopnia wyjściowego w "Genny", czyli generatorze. Być może dałoby się zwiększyć jego moc.

Może wystarczy polepszenie jakości uziemienia.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ