Nautilus

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
SZZ
Posty: 49
Rejestracja: śr gru 07, 2005 4:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Nautilus

Post autor: SZZ »

Witam,
czy warto zainwestować w Nautilusa DMC2b z myślą o poszukiwaniach na XIX-wiecznych i I wojennych pobojowiskach? Czy ten sprzęt ma pomimo topornego wyglądu rzeczywiście dobre zasięgi?
Pozdrawiam,
SZZ
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nautilus

Post autor: ProScan »

To zależy ile ma kosztować.

Ja tego wykrywacza nie miałem w rękach, ale myślę, że jego miejsce jest w muzeum.

:pa

proscan
SZZ
Posty: 49
Rejestracja: śr gru 07, 2005 4:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Nautilus

Post autor: SZZ »

Witam,
dzięki za opinię, jest ona zbieżna z opinią innego autorytetu w sprawach wykrywaczy.
Pozdrawiam serdecznie :pa
SZZ
marcinch1979
Posty: 92
Rejestracja: sob lis 14, 2009 4:03 pm

Re: Nautilus

Post autor: marcinch1979 »

Udalo mi sie nabyc ten antyk za cale £70 :) . Oczywiscie test w powietrzu :lol: przeprowadzony i powiem tyle, ze jesli w terenie bedzie tak samo to na wykopki zaczne brac kogos do kopania.
ODPOWIEDZ