Witam,
czy warto zainwestować w Nautilusa DMC2b z myślą o poszukiwaniach na XIX-wiecznych i I wojennych pobojowiskach? Czy ten sprzęt ma pomimo topornego wyglądu rzeczywiście dobre zasięgi?
Pozdrawiam,
SZZ
Nautilus
Re: Nautilus
To zależy ile ma kosztować.
Ja tego wykrywacza nie miałem w rękach, ale myślę, że jego miejsce jest w muzeum.
proscan
Ja tego wykrywacza nie miałem w rękach, ale myślę, że jego miejsce jest w muzeum.
proscan
-
marcinch1979
- Posty: 92
- Rejestracja: sob lis 14, 2009 4:03 pm
Re: Nautilus
Udalo mi sie nabyc ten antyk za cale £70
. Oczywiscie test w powietrzu
przeprowadzony i powiem tyle, ze jesli w terenie bedzie tak samo to na wykopki zaczne brac kogos do kopania.