elite czy gt

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
Algiz
Posty: 7
Rejestracja: sob maja 01, 2010 10:40 pm

elite czy gt

Post autor: Algiz »

Witam. Od dłuższego czasu jestem szczesliwym posiadaczem elite. Czy jest sens zamieniać ją na gt z tego co widziałem różnica polega na iron mask starsze sovereign też ją miały później w elitach z nich zrezygnowano by wgt znowu do nich wrócić (czy się myle?) I jeszcze jedno widziałem w internecie wyświetlacze do sovereign które montowała jakas firma ,były podobno dokładniejsze od firmowych miały więcej cyfr. czy to tylko bajer ? Czy jest sens używać jakichkolwiek licznikow ?Z góry dziękuje za odpowiedż
Ostatnio zmieniony czw maja 06, 2010 1:03 am przez Algiz, łącznie zmieniany 1 raz.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: elite czy gt

Post autor: ProScan »

Witam,

Ja bym nie zamieniał, bo gra nie warta świeczki. Dla ładniejszego koloru?

Szczegółowe opisy poszczególnych modeli Suwerenów można znaleźć w Odkrywcy 2010/04.

Używanie "liczników" ma sens. Nie ma sensu płacić za nie 650zł.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ