Ergonomia jest najważniejsza

Wszelka LIPA która nie działa, bo nie może. Dział ostrzegawczy, ale można także pisać w razie wątpliwości co do egzotycznego sprzętu. Chodzi głównie o LRL i inne dziwaki.
ODPOWIEDZ
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Ergonomia jest najważniejsza

Post autor: KrisssK »

To nic że wygląda pokracznie ale wyważenie chyba wzorowe :)

http://allegro.pl/item1073464507_uniwer ... etali.html

archiwum: http://www.allegromat.pl/aukcja56170
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Ergonomia jest najważniejsza

Post autor: ProScan »

Hehe,

a mówią że Chińczycy tylko kopiują... Takiego cudaka jeszcze nie widziałem.

:pa

proscan
newmc
Posty: 107
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 9:41 pm

Re: Ergonomia jest najważniejsza

Post autor: newmc »

Star Trek powinien sie nazywac.
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Ergonomia jest najważniejsza

Post autor: KrisssK »

a tutaj "cudak" w akcji: :)
http://www.youtube.com/watch?v=O754hO7a7Fg
http://www.youtube.com/watch?v=EpwfzZjo_io

Jak widać sprzęt dla prawdziwych gentelmanów, którzy do kopania nie używają saperki :D
Algiz
Posty: 7
Rejestracja: sob maja 01, 2010 10:40 pm

Re: Ergonomia jest najważniejsza

Post autor: Algiz »

witam .Kształt chyba zerznięty ze starego c scope
bigi
Posty: 104
Rejestracja: sob sty 20, 2007 9:14 pm

Re: Ergonomia jest najważniejsza

Post autor: bigi »

i nowa wersja tym razem firmowana przez NG:

http://www.allegromat.pl/aukcja68916
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Ergonomia jest najważniejsza

Post autor: ProScan »

chyba im się przecinek niechcący przesunął (chochlik drukarski?). Zamiast 299,9 powinno być 29,99.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ