Sterling
Sterling
Witam
Na znanym wszystkim portalu aukcyjnym pojawił się Minelab Sterling.
Czy można od ciebie Proscanie uzyskać więcej informacji na jego temat??
Jak z wymiennością cewek do niego z innymi Minelabami? Z którego roku to konstrukcja??
(dodaje nie jestm znajomym sprzedającego,ani sam go nie sprzedaje, po prostu czysta ciekawość, bo pierwszy raz widzę ten sprzęt)
Pozdrawiam serdecznie po długiej nieobecności.
Na znanym wszystkim portalu aukcyjnym pojawił się Minelab Sterling.
Czy można od ciebie Proscanie uzyskać więcej informacji na jego temat??
Jak z wymiennością cewek do niego z innymi Minelabami? Z którego roku to konstrukcja??
(dodaje nie jestm znajomym sprzedającego,ani sam go nie sprzedaje, po prostu czysta ciekawość, bo pierwszy raz widzę ten sprzęt)
Pozdrawiam serdecznie po długiej nieobecności.
-
marcinch1979
- Posty: 92
- Rejestracja: sob lis 14, 2009 4:03 pm
Re: Sterling
pojawil sie na rynku w 1993, 5kHz VLF, bardzo prosciutka konstrukcja - jakie zasiegi nie wiem, watpie zeby byly dostepne inne cewki
Re: Sterling
Witam,
To zapewne ta aukcja:
http://allegro.pl/minelab-the-sterling- ... 91117.html
Cena z sufitu. Chyba dla żartu ta aukcja. Ze zdjęć nie wynika nawet, że wykrywacz jest kompletny.
Nie miałem tego u siebie (chyba - maiłem bodaj model Tribune). Coś mi świta, że jest to pierwowzór Muszkietera - ale tego proszę nie traktować jako pewnik.
ABSOLUTNIE ODRADZAM KLIKANIE W PODANY NA AUKCJI LINK
Hyper tuning ... Gnojek celowo kieruje ludzi na stronę z trojanem.
k....mać. Skąd tacy się biorą?
Jeśli ktoś zna dane użytkownika "Tesla Emporium" to proszę przestrzec innych, żeby wiedzieli z kim mają do czynienia.
proscan
To zapewne ta aukcja:
http://allegro.pl/minelab-the-sterling- ... 91117.html
Cena z sufitu. Chyba dla żartu ta aukcja. Ze zdjęć nie wynika nawet, że wykrywacz jest kompletny.
Nie miałem tego u siebie (chyba - maiłem bodaj model Tribune). Coś mi świta, że jest to pierwowzór Muszkietera - ale tego proszę nie traktować jako pewnik.
ABSOLUTNIE ODRADZAM KLIKANIE W PODANY NA AUKCJI LINK
Hyper tuning ... Gnojek celowo kieruje ludzi na stronę z trojanem.
k....mać. Skąd tacy się biorą?
Jeśli ktoś zna dane użytkownika "Tesla Emporium" to proszę przestrzec innych, żeby wiedzieli z kim mają do czynienia.
proscan
-
marcinch1979
- Posty: 92
- Rejestracja: sob lis 14, 2009 4:03 pm
Re: Sterling
Cos mi sie zdaje, ze znam tego kolesia z imienia i nazwiska, nawet adres by sie znalazl, mam gdzies jego numer telefonu.
Re: Sterling
O...lić z góry na dół - może się zreflektuje.
proscan
proscan
-
marcinch1979
- Posty: 92
- Rejestracja: sob lis 14, 2009 4:03 pm
Re: Sterling
koles niereformowalny, probowal mnie kiedys wykrecic z jednym wykrywaczem, ktory mu wystawilem do sprzedania na ebayu, kase wzial, a wykrywacza nie wyslal, ale "lekka perswazja" pomogla i skonczylo sie pozytywnie. 
Re: Sterling
Mam zatem nadzieję, że kiedyś ktoś mu "mocniej wyperswaduje", że pewnych rzeczy się nie robi.
Ta aukcja to zapewne tylko podpucha, bo tylko idiota kupi tego starocia za taką cenę. Natomiast niejeden będzie chciał się dowiedzieć o co chodzi z "hyper tuningiem" i wlezie w g...
proscan
Ta aukcja to zapewne tylko podpucha, bo tylko idiota kupi tego starocia za taką cenę. Natomiast niejeden będzie chciał się dowiedzieć o co chodzi z "hyper tuningiem" i wlezie w g...
proscan
Re: Sterling
Mam Sterlinga, kupilem go na zachodzie za $160, bawilem sie nim troche w NZ - znalazl mi 3 male nagets w potoku. Czasem bywa na Ebayu pomiedzy $120 a $200. Konstrukcja jest tylko okolo 25 lat mloda. Nie ma zadnych mikroprocesorow tylko opamp i troche cyfrowych scalakow. Czestotliwosc wzorcowa bazuje na kwarcu 5MHz. Troche pobawilem sie z zamiana kwarcow na mniejsze i wieksz ( 4Mhz i 6.5Mhz ) by dopasowac do innych cewek. Rozczarowl mnie tylko tym ze samochod w powietrzu wykrywa z 1.2 m.
Re: Sterling
Jeśli są tam scalaki cyfrowe i kwarc, to nie ma to wiele wspólnego z Muszkieterem jak początkowo przypuszczałem.
proscan
proscan
Re: Sterling
Wszystko jest zrobione na jednostronny druku w smd - tak ze na tamte lata to byla dosc zdrowa konstrukcja. Parametry cewki (indukcyjnosc i piny) sa dostepne chyba na Geotech.
-
marcinch1979
- Posty: 92
- Rejestracja: sob lis 14, 2009 4:03 pm
Re: Sterling
a tutaj macie za ile zostal kupiony, dokladnie ten wykrywacz
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... 499wt_1159
i wystawiony znowu na ebay'u
http://cgi.ebay.co.uk/Absolute-unique-M ... 499wt_1159
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... 499wt_1159
i wystawiony znowu na ebay'u
http://cgi.ebay.co.uk/Absolute-unique-M ... 499wt_1159