[W5900DiProSL] Ułamany element wysięgnika :(

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
kaytek
Posty: 19
Rejestracja: wt sie 22, 2006 9:07 am

[W5900DiProSL] Ułamany element wysięgnika :(

Post autor: kaytek »

Proscanie poratuj!
Dziś mój poczciwy białas doznał kontuzji - pękła rurka elementu wysięgnika, na którym jest zamocowana elektronika i wskaźnik. Pęknięcie powstało w poprzek rurki, na łączeniu z drugim elementem wysięgnika. Znajdzie się taka część w Twoim magazynku?
Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: [W5900DiProSL] Ułamany element wysięgnika :(

Post autor: ProScan »

Takie coś to tylko na zamówienie raczej.

Proszę o emaila ze zdjęciem.

:pa

proscan
kaytek
Posty: 19
Rejestracja: wt sie 22, 2006 9:07 am

Re: [W5900DiProSL] Ułamany element wysięgnika :(

Post autor: kaytek »

Poszedł e-mail.
Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: [W5900DiProSL] Ułamany element wysięgnika :(

Post autor: ProScan »

Na zamówienie...

:pa

proscan
kaytek
Posty: 19
Rejestracja: wt sie 22, 2006 9:07 am

Re: [W5900DiProSL] Ułamany element wysięgnika :(

Post autor: kaytek »

Jaki będzie zatem koszt sprowadzenia i przekładki dla stałego klienta? Proszę o info na maila.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ