Wtyczka Tesoro

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
ProScan
Właściciel
Posty: 8508
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Wtyczka Tesoro

Post autor: ProScan »

Informacja dotyczy: Vaquero Cibola Tejon (i inne z wtykiem czteropinowym)

Zielony - pin 4
Ekran zielonego - pin 2

Czerwony - pin 3
Ekran czerwonego - pin 1

Jeśli komuś się urwie przewód (o co bardzo łatwo, bo jest wyjątkowo lichy i wiotki), to może sam sobie polutować, albo oddać komukolwiek, kto sztukę lutowania opanował w stopniu dostatecznym.

:pa

proscan

PS
Zainspirował mnie ten wątek: http://odkrywca.pl/naprawa-tesoro-vague ... tml#690583
clubber007
Posty: 2
Rejestracja: śr mar 06, 2019 9:30 pm

wtyczka cibola

Post autor: clubber007 »

witam serdecznie. nabylem wykrywacz cibola używany. poprzedni wlasciciel powiedzial mi ze urwal kabel przy elektronice i zlutował "na pałę" i od tamtej pory nie dziala pin point i wykrywacz ma mniejszy zasieg. rozebralem ta wtyczke. z czerwony kabelek jest podlaczony do pinu 3 i 2 a zielony do 1 i 4. czy jest to poprawne??? nie moge znalezc w necie informacji. prosze o pomoc
ProScan
Właściciel
Posty: 8508
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: wtyczka cibola

Post autor: ProScan »

Witam nowego użytkownika.

Jest już stosowny wątek:

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... f=1&t=2658

:pa

proscan
clubber007
Posty: 2
Rejestracja: śr mar 06, 2019 9:30 pm

Re: wtyczka cibola

Post autor: clubber007 »

Wszystko w temacie :) dziękuję pieknie
ODPOWIEDZ