nowy minelab wygląda jak DEUS ?

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
warwick
Posty: 117
Rejestracja: śr lis 02, 2005 10:54 am
Lokalizacja: Olsztyn

nowy minelab wygląda jak DEUS ?

Post autor: warwick »

Witam,
Znalazłem info wraz z domniemanym zdjęciem na niemieckim forum.
Niestety nie wiele rozumiem po niemiecku, ale może ktoś coś słyszał ..

http://www.sondengaenger.at/forum/attac ... 1330969813

http://www.detektorforum.de/smf/minelab ... #msg359615

pozdr.warwick
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?

Post autor: ProScan »

Za kilkanaście godzin będziemy wiedzieli :)

:pa

proscan
talgo
Posty: 31
Rejestracja: wt mar 15, 2011 7:55 pm

Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?

Post autor: talgo »

To tylko futurystyczny design użytkowników za oceanu
nie odzwierciedla tego co ukaże się od minelaba
bo równie dobrze może to być pinpointer
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?

Post autor: ProScan »

Nie, to nie będzie pinpointer.

:pa

proscan
talgo
Posty: 31
Rejestracja: wt mar 15, 2011 7:55 pm

Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?

Post autor: talgo »

No i dobrze
w takim razie pewnie odchudzony etrac z bezprzewodowymi słuchawkami
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?

Post autor: KrisssK »

Może niekoniecznie odchudzony ale jakiś bezprzewodowy ETrak lub coś w tym stylu.
Ale, że coś bezprzewodowego to moim zdaniem na pewno...
zdzichu
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?

Post autor: zdzichu »

Tani raczej nie bedzie
Obrazek
Obrazek
warwick
Posty: 117
Rejestracja: śr lis 02, 2005 10:54 am
Lokalizacja: Olsztyn

Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?

Post autor: warwick »

http://www.ctx3030.com/

no i nie poszli w stronę DEUS'a, może to i dobrze - mi się nawet podoba

tylko ta " bomba" za podłokietnikiem wygląda jak akumulator od wkrętarki i ciekawe jak działa FBS2... może można w końcu wybrać częstotliwości pracy

zobaczymy :)

pozdr.warwick
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?

Post autor: KrisssK »

Wizualnie dość interesujący. No i jest zegarek - zawsze mi tego brakowało :).
warwick pisze:tylko ta " bomba" za podłokietnikiem wygląda jak akumulator od wkrętarki

hehe, mnie to przypomina silnik od podkaszarki do trawników. :D

Tak ma wyglądać ta bezprzewodowa komunikacja ze słuchawkami? . Myślałem że będą do tego jakieś małe, dedykowane słuchawki bez żadnego kabla. :smt101
Obrazek
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?

Post autor: ProScan »

No i jest zegarek - zawsze mi tego brakowało


Może i jest, ale skąd wiadomo że jest?

To 12:24 to chyba wskazanie identyfikatora.

:pa

proscan
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?

Post autor: KrisssK »

ProScan pisze:Może i jest, ale skąd wiadomo że jest?
To 12:24 to chyba wskazanie identyfikatora.
proscan

hehe - fakt - a jakoś tak mi się to skojarzyło z zegarkiem :)
marcinch1979
Posty: 92
Rejestracja: sob lis 14, 2009 4:03 pm

Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?

Post autor: marcinch1979 »

quote from Bruce Candys US Patent 8063777 of November 22, 2011
------------------------------------------------------------------
[...] where the operator is able to [...] select different waveforms
[...] examples [...] being time-domain, square-wave, sine wave [...]


Czyzby Proscanie to jest to o czym mysle?
Pozostaje pytanie, czy dotyczy to tego wykrywacza.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?

Post autor: ProScan »

Nie wiem Marcin o czym myślisz.

W patentach wypisuje się najróżniejsze pierdoły, żeby potem prawnicy mieli się czego czepiać i zwalczać konkurencję (a przy okazji postęp techniczny i wolna konkurencję, czyli podstawy rozwoju nowoczesnych społeczeństw).

W tym przypadku myślę, że mamy do czynienia z mutacją Etracka.

:pa

proscan
marcinch1979
Posty: 92
Rejestracja: sob lis 14, 2009 4:03 pm

Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?

Post autor: marcinch1979 »

being time-domain

nie dotyczy to czasem to wykrywaczy typu PI?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?

Post autor: ProScan »

Nie sądzę. FBS to technologia "frequency domain", a to że dopisali "time domain" do jakiegoś patentu nie znaczy nic.

Poczekamy co wg nich oznacza FBS 2, aczkolwiek jak się ostatnio okazało, Minelab opisując technologię VFlex, mówiąc delikatnie, nie pisał prawdy.

:pa

proscan

PS
rzeczony patent można zobaczyć tutaj:

http://www.google.com/patents/US8063777

Jest żenujący i nie zawiera niczego nowego. Dowodzi tylko, że każdą bzdurę można opatentować, byle potrafić to odpowiednio sformułować.

Jedynym jego celem jest możliwość blokowania innym patentowania czegokolwiek.
ODPOWIEDZ