nowy minelab wygląda jak DEUS ?
nowy minelab wygląda jak DEUS ?
Witam,
Znalazłem info wraz z domniemanym zdjęciem na niemieckim forum.
Niestety nie wiele rozumiem po niemiecku, ale może ktoś coś słyszał ..
http://www.sondengaenger.at/forum/attac ... 1330969813
http://www.detektorforum.de/smf/minelab ... #msg359615
pozdr.warwick
Znalazłem info wraz z domniemanym zdjęciem na niemieckim forum.
Niestety nie wiele rozumiem po niemiecku, ale może ktoś coś słyszał ..
http://www.sondengaenger.at/forum/attac ... 1330969813
http://www.detektorforum.de/smf/minelab ... #msg359615
pozdr.warwick
Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?
Za kilkanaście godzin będziemy wiedzieli
proscan
proscan
Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?
To tylko futurystyczny design użytkowników za oceanu
nie odzwierciedla tego co ukaże się od minelaba
bo równie dobrze może to być pinpointer
nie odzwierciedla tego co ukaże się od minelaba
bo równie dobrze może to być pinpointer
Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?
Nie, to nie będzie pinpointer.
proscan
proscan
Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?
No i dobrze
w takim razie pewnie odchudzony etrac z bezprzewodowymi słuchawkami
w takim razie pewnie odchudzony etrac z bezprzewodowymi słuchawkami
Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?
Może niekoniecznie odchudzony ale jakiś bezprzewodowy ETrak lub coś w tym stylu.
Ale, że coś bezprzewodowego to moim zdaniem na pewno...
Ale, że coś bezprzewodowego to moim zdaniem na pewno...
Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?
Tani raczej nie bedzie


Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?
http://www.ctx3030.com/
no i nie poszli w stronę DEUS'a, może to i dobrze - mi się nawet podoba
tylko ta " bomba" za podłokietnikiem wygląda jak akumulator od wkrętarki i ciekawe jak działa FBS2... może można w końcu wybrać częstotliwości pracy
zobaczymy
pozdr.warwick
no i nie poszli w stronę DEUS'a, może to i dobrze - mi się nawet podoba
tylko ta " bomba" za podłokietnikiem wygląda jak akumulator od wkrętarki i ciekawe jak działa FBS2... może można w końcu wybrać częstotliwości pracy
zobaczymy
pozdr.warwick
Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?
Wizualnie dość interesujący. No i jest zegarek - zawsze mi tego brakowało
.
hehe, mnie to przypomina silnik od podkaszarki do trawników.
Tak ma wyglądać ta bezprzewodowa komunikacja ze słuchawkami? . Myślałem że będą do tego jakieś małe, dedykowane słuchawki bez żadnego kabla.

warwick pisze:tylko ta " bomba" za podłokietnikiem wygląda jak akumulator od wkrętarki
hehe, mnie to przypomina silnik od podkaszarki do trawników.
Tak ma wyglądać ta bezprzewodowa komunikacja ze słuchawkami? . Myślałem że będą do tego jakieś małe, dedykowane słuchawki bez żadnego kabla.

Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?
No i jest zegarek - zawsze mi tego brakowało
Może i jest, ale skąd wiadomo że jest?
To 12:24 to chyba wskazanie identyfikatora.
proscan
Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?
ProScan pisze:Może i jest, ale skąd wiadomo że jest?
To 12:24 to chyba wskazanie identyfikatora.
proscan
hehe - fakt - a jakoś tak mi się to skojarzyło z zegarkiem
-
marcinch1979
- Posty: 92
- Rejestracja: sob lis 14, 2009 4:03 pm
Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?
quote from Bruce Candys US Patent 8063777 of November 22, 2011
------------------------------------------------------------------
[...] where the operator is able to [...] select different waveforms
[...] examples [...] being time-domain, square-wave, sine wave [...]
Czyzby Proscanie to jest to o czym mysle?
Pozostaje pytanie, czy dotyczy to tego wykrywacza.
Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?
Nie wiem Marcin o czym myślisz.
W patentach wypisuje się najróżniejsze pierdoły, żeby potem prawnicy mieli się czego czepiać i zwalczać konkurencję (a przy okazji postęp techniczny i wolna konkurencję, czyli podstawy rozwoju nowoczesnych społeczeństw).
W tym przypadku myślę, że mamy do czynienia z mutacją Etracka.
proscan
W patentach wypisuje się najróżniejsze pierdoły, żeby potem prawnicy mieli się czego czepiać i zwalczać konkurencję (a przy okazji postęp techniczny i wolna konkurencję, czyli podstawy rozwoju nowoczesnych społeczeństw).
W tym przypadku myślę, że mamy do czynienia z mutacją Etracka.
proscan
-
marcinch1979
- Posty: 92
- Rejestracja: sob lis 14, 2009 4:03 pm
Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?
being time-domain
nie dotyczy to czasem to wykrywaczy typu PI?
Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?
Nie sądzę. FBS to technologia "frequency domain", a to że dopisali "time domain" do jakiegoś patentu nie znaczy nic.
Poczekamy co wg nich oznacza FBS 2, aczkolwiek jak się ostatnio okazało, Minelab opisując technologię VFlex, mówiąc delikatnie, nie pisał prawdy.
proscan
PS
rzeczony patent można zobaczyć tutaj:
http://www.google.com/patents/US8063777
Jest żenujący i nie zawiera niczego nowego. Dowodzi tylko, że każdą bzdurę można opatentować, byle potrafić to odpowiednio sformułować.
Jedynym jego celem jest możliwość blokowania innym patentowania czegokolwiek.
Poczekamy co wg nich oznacza FBS 2, aczkolwiek jak się ostatnio okazało, Minelab opisując technologię VFlex, mówiąc delikatnie, nie pisał prawdy.
proscan
PS
rzeczony patent można zobaczyć tutaj:
http://www.google.com/patents/US8063777
Jest żenujący i nie zawiera niczego nowego. Dowodzi tylko, że każdą bzdurę można opatentować, byle potrafić to odpowiednio sformułować.
Jedynym jego celem jest możliwość blokowania innym patentowania czegokolwiek.