wykrywacz do 1500zl
wykrywacz do 1500zl
witajcie.mam prosbe planuje kupic moj pierwszy wykrywacz.ma sluzyc do poszukiwan drobnicy starych monet i biżuterii.militarka(amunicja) mnie nie interesuje.mam do wydania max 1500zl.zastanawiam sie nad trzema modelami.ace 350, fisher f4, teknetics eurotek pro.doradzcie i uzasadnijcie.jesli macie jeszcze inne propozycje w tej cenie to czekam na propoztcje.pozdrawiam
Re: wykrywacz do 1500zl
Ja obstawiam ACE (niekoniecznie 350)
Fisher F4 też może być, ale jakość nieporównywalnie gorsza od ACE. Jest bardziej wymagający ze względu na możliwość ręcznego strojenia do gruntu.
Eurotec zbyt świeży by go ktoś tutaj szerzej znał.

proscan
Fisher F4 też może być, ale jakość nieporównywalnie gorsza od ACE. Jest bardziej wymagający ze względu na możliwość ręcznego strojenia do gruntu.
Eurotec zbyt świeży by go ktoś tutaj szerzej znał.
proscan
Re: wykrywacz do 1500zl
Kolego odpuść sobie te maszynki, które podałeś - dorzuć 350 zł i kup wykrywacz z którym nie rozstaniesz się przez długie lata czyli Rutusa Optimę z cewką 29cm DD. - sprzęt typowo na moniaki i biżuterię. Pozdrawiam.
Re: wykrywacz do 1500zl
a jak to wyglada z innymi tanszymi modelami rutusa bo niechcialbym jednak przekroczyc kwoty 1500zl
Re: wykrywacz do 1500zl
Poleciłem Tobie Optimę właśnie ze względu na dużą cewkę także nie zastanawiaj się tylko wysupłaj dodatkowe 350 zł i kup Rutusa.
Re: wykrywacz do 1500zl
Radze kolego posłuchać ProsCana i kupić to co polecił
Re: wykrywacz do 1500zl
optima jest bardzo ok