Witam, sporo czasu używałem 6000 di pro sl w poszukiwaniu militariów. Ze sprzętu jestem od samego początku bardzo zadowolony, tylko jak wiadomo militariów coraz mniej i znalezisk tym bardziej. Naszły mnie takie przemyślenia, żeby może przerzucić się na kolorową drobnicę. Wiadomo zawsze jakieś monetki, guziki się trafią i radość z wyjazdów wieksza jak się wraca z czymś konkretnym niż kupą odłamków i zgniłą skrzynką na amunicje.Mam dylemat czy pozostać przy swoim 6000 di pro sl czy szukać czegoś innego, bardziej efektywnego w poszukiwaniu drobnicy? Dodam, że na pewno kilka razy w roku udał bym się na tą swoją tradycyjną militarkę? Kwota jaką mógłbym przeznaczyć na ewentualną wymiane sprzetu to 3000 zł. Proszę o rady.
Pozdrawiam
Przesiadka z 6000 di pro sl?
Re: Przesiadka z 6000 di pro sl?
Witam
Co to jest koszmar poszukiwacza? to brak nowych miejscówek , wyeksploatowane stare.
Przecierz 6000 di pro sl ma b.dobry stryb dynamiczny na drobnice.
Sam od dluzszego czasu zastanawiam na co by sie przesiasc, a raczej dokupic ale tylko teoretycznie . Bo czlowiek tak juz ma ze ciagle szuka lepszego. i dochodze do wniosku ze w moim przypadku nie ma to sensu. Bo i po co? ultra drobnicy nie szukam. No chyba zeby poznac nowy inny sprzet.
Ale jak bym mial na zbyciu te 3 tys. to czemu nie kupic poznac pobawic sie sprawdzic. Minwelaba oraz inne Whites"y. Garrett tylko jeden godny uwagi ale ten komputerek to nie na moje nerwy.
6000 di pro sl u mnie ma dozywocie.
Napewno wypowiedza sie bardziej doswiadczeni urzytkownicy.
Pozdrawiam`
Co to jest koszmar poszukiwacza? to brak nowych miejscówek , wyeksploatowane stare.
Przecierz 6000 di pro sl ma b.dobry stryb dynamiczny na drobnice.
Sam od dluzszego czasu zastanawiam na co by sie przesiasc, a raczej dokupic ale tylko teoretycznie . Bo czlowiek tak juz ma ze ciagle szuka lepszego. i dochodze do wniosku ze w moim przypadku nie ma to sensu. Bo i po co? ultra drobnicy nie szukam. No chyba zeby poznac nowy inny sprzet.
Ale jak bym mial na zbyciu te 3 tys. to czemu nie kupic poznac pobawic sie sprawdzic. Minwelaba oraz inne Whites"y. Garrett tylko jeden godny uwagi ale ten komputerek to nie na moje nerwy.
6000 di pro sl u mnie ma dozywocie.
Napewno wypowiedza sie bardziej doswiadczeni urzytkownicy.
Pozdrawiam`
Re: Przesiadka z 6000 di pro sl?
Następcą 6000 jest MXT.

proscan

proscan
Re: Przesiadka z 6000 di pro sl?
Chyba pozostane przy swoim 6000. MXT dużo lżejszy od 6000?
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.
Re: Przesiadka z 6000 di pro sl?
I tu Proscan, jak zawsze się nie myli!