Przesiadka z 6000 di pro sl?

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
Jagerek
Posty: 74
Rejestracja: ndz lut 22, 2009 5:19 pm

Przesiadka z 6000 di pro sl?

Post autor: Jagerek »

Witam, sporo czasu używałem 6000 di pro sl w poszukiwaniu militariów. Ze sprzętu jestem od samego początku bardzo zadowolony, tylko jak wiadomo militariów coraz mniej i znalezisk tym bardziej. Naszły mnie takie przemyślenia, żeby może przerzucić się na kolorową drobnicę. Wiadomo zawsze jakieś monetki, guziki się trafią i radość z wyjazdów wieksza jak się wraca z czymś konkretnym niż kupą odłamków i zgniłą skrzynką na amunicje.Mam dylemat czy pozostać przy swoim 6000 di pro sl czy szukać czegoś innego, bardziej efektywnego w poszukiwaniu drobnicy? Dodam, że na pewno kilka razy w roku udał bym się na tą swoją tradycyjną militarkę? Kwota jaką mógłbym przeznaczyć na ewentualną wymiane sprzetu to 3000 zł. Proszę o rady.


Pozdrawiam
remi79
Posty: 92
Rejestracja: czw cze 13, 2013 9:39 pm

Re: Przesiadka z 6000 di pro sl?

Post autor: remi79 »

Witam
Co to jest koszmar poszukiwacza? to brak nowych miejscówek , wyeksploatowane stare.
Przecierz 6000 di pro sl ma b.dobry stryb dynamiczny na drobnice.
Sam od dluzszego czasu zastanawiam na co by sie przesiasc, a raczej dokupic ale tylko teoretycznie . Bo czlowiek tak juz ma ze ciagle szuka lepszego. i dochodze do wniosku ze w moim przypadku nie ma to sensu. Bo i po co? ultra drobnicy nie szukam. No chyba zeby poznac nowy inny sprzet.
Ale jak bym mial na zbyciu te 3 tys. to czemu nie kupic poznac pobawic sie sprawdzic. Minwelaba oraz inne Whites"y. Garrett tylko jeden godny uwagi ale ten komputerek to nie na moje nerwy.
6000 di pro sl u mnie ma dozywocie.
Napewno wypowiedza sie bardziej doswiadczeni urzytkownicy.
Pozdrawiam` :lol:
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Przesiadka z 6000 di pro sl?

Post autor: ProScan »

Następcą 6000 jest MXT.

:pa

proscan
Jagerek
Posty: 74
Rejestracja: ndz lut 22, 2009 5:19 pm

Re: Przesiadka z 6000 di pro sl?

Post autor: Jagerek »

Chyba pozostane przy swoim 6000. MXT dużo lżejszy od 6000?


Pozdrawiam.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Przesiadka z 6000 di pro sl?

Post autor: ProScan »

Nie.
Mintaj
Posty: 17
Rejestracja: czw kwie 09, 2009 8:50 pm

Re: Przesiadka z 6000 di pro sl?

Post autor: Mintaj »

I tu Proscan, jak zawsze się nie myli!
ODPOWIEDZ