teknetics t2
teknetics t2
Dzień dobry.
Mam pytanie na temat teknetics t2. Gdy włączyłem wykrywacz zaczął piszczeć pulsacyjnie i wyświetlił się komunikat "overload raise coil". Gdy odłączyłem cewke po okolo 15 sekundach zaczyna sie dziać to samo i ten sam komunikat. Gdy podłączyłem inną cewke od teknetics g2 to po 15 sekundach ten sam komunikat. Wykrywacz kupiłem na allegro. Juz nie wiem co mam zrobic. Proszę o poradę. Z góry dziękuję.
Mam pytanie na temat teknetics t2. Gdy włączyłem wykrywacz zaczął piszczeć pulsacyjnie i wyświetlił się komunikat "overload raise coil". Gdy odłączyłem cewke po okolo 15 sekundach zaczyna sie dziać to samo i ten sam komunikat. Gdy podłączyłem inną cewke od teknetics g2 to po 15 sekundach ten sam komunikat. Wykrywacz kupiłem na allegro. Juz nie wiem co mam zrobic. Proszę o poradę. Z góry dziękuję.
Re: teknetics t2
Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć na moje pytanie???
Re: teknetics t2
A cewki T2 i G2 są kompatybilne?
W każdym razie dopóki kolega nie porówna zachowania na innej sondzie T2 i nie wyjdzie to samo, to moim zdaniem wadliwa jest sonda.

proscan
W każdym razie dopóki kolega nie porówna zachowania na innej sondzie T2 i nie wyjdzie to samo, to moim zdaniem wadliwa jest sonda.
proscan
Re: teknetics t2
A gdyby sonda byla wadliwa mozna ją naprawic? Czy trzeba zakupic nowa.?
Re: teknetics t2
Jest szansa na naprawę.

proscan
proscan
Re: teknetics t2
Dzień dobry
Czy mógłbym wysłać do pana mój wykrywacz w celu dokladnej przyczyny awarii. Niestety nie mogłem sprawdzić czy cewka jest wadliwa ponieważ nikt moich znajomych takiej nie ma.
Czy mógłbym wysłać do pana mój wykrywacz w celu dokladnej przyczyny awarii. Niestety nie mogłem sprawdzić czy cewka jest wadliwa ponieważ nikt moich znajomych takiej nie ma.
Re: teknetics t2
Dla ciekawosci sprawdzilem T2 bez cewki i pokazal sie napis: "overload raise coil".
Pozdrowienia
Pozdrowienia