proxima v.2.0 czy v.5.0?

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
jopek77
Posty: 13
Rejestracja: pn mar 26, 2012 7:05 pm

proxima v.2.0 czy v.5.0?

Post autor: jopek77 »

Witam mam okazje kupić Proximę v.2.0 i v.5.0 jaka wybrać ?i dlaczego?
jopek77
Posty: 13
Rejestracja: pn mar 26, 2012 7:05 pm

Re: proxima v.2.0 czy v.5.0?

Post autor: jopek77 »

jopek77 pisze:Witam mam okazje kupić Proximę v.2.0 i v.5.0 jaka wybrać ?i dlaczego?
czy może GARRETT GTI 1350 proszę o rady
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: proxima v.2.0 czy v.5.0?

Post autor: ProScan »

Nie mam pojęcia czym się różnią wersje 2 od 5.

Proszę się dowiedziec u źródła, wymienić różnice, podać swoje potrzeby i mozliwości, to wówczas możemy się zastanawiać co ma sens, a co nie.

:pa

proscan
jopek77
Posty: 13
Rejestracja: pn mar 26, 2012 7:05 pm

Re: proxima v.2.0 czy v.5.0?

Post autor: jopek77 »

Witam glównie szukam koloru ale jak by cos bylo glębiej zakopane to by bylo super a wiec nie jestem pewny jaki wykrywacz a co mysla koledzy moze o garrett 350
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: proxima v.2.0 czy v.5.0?

Post autor: ProScan »

W tym wątku dyskusja wyłącznie nt. wersji Proximy.

:pa

proscan
rutus
Producent
Posty: 68
Rejestracja: wt sty 23, 2007 10:07 pm
Kontakt:

Re: proxima v.2.0 czy v.5.0?

Post autor: rutus »

Wersja 2.0 potrafi obsłużyć tylko sondę okrągłą 24 cm. Z racji rodzaju wtyku ( 5 pin ) jak i algorytmu kalibrującego . Dodatkowo puszka elektroniki jest duża i ciężka .
Wersja 5.0 to wersja najnowsza - obsługuje wszystkie sondy ( oczywiście 6,6 kHz ) , puszka jest mała , i jest szybsza niż 2.0 .
Reszta cech jest taka sama.

pozdrawiam .
ODPOWIEDZ