proxima v.2.0 czy v.5.0?
proxima v.2.0 czy v.5.0?
Witam mam okazje kupić Proximę v.2.0 i v.5.0 jaka wybrać ?i dlaczego?
Re: proxima v.2.0 czy v.5.0?
czy może GARRETT GTI 1350 proszę o radyjopek77 pisze:Witam mam okazje kupić Proximę v.2.0 i v.5.0 jaka wybrać ?i dlaczego?
Re: proxima v.2.0 czy v.5.0?
Nie mam pojęcia czym się różnią wersje 2 od 5.
Proszę się dowiedziec u źródła, wymienić różnice, podać swoje potrzeby i mozliwości, to wówczas możemy się zastanawiać co ma sens, a co nie.

proscan
Proszę się dowiedziec u źródła, wymienić różnice, podać swoje potrzeby i mozliwości, to wówczas możemy się zastanawiać co ma sens, a co nie.
proscan
Re: proxima v.2.0 czy v.5.0?
Witam glównie szukam koloru ale jak by cos bylo glębiej zakopane to by bylo super a wiec nie jestem pewny jaki wykrywacz a co mysla koledzy moze o garrett 350
Re: proxima v.2.0 czy v.5.0?
W tym wątku dyskusja wyłącznie nt. wersji Proximy.

proscan
proscan
Re: proxima v.2.0 czy v.5.0?
Wersja 2.0 potrafi obsłużyć tylko sondę okrągłą 24 cm. Z racji rodzaju wtyku ( 5 pin ) jak i algorytmu kalibrującego . Dodatkowo puszka elektroniki jest duża i ciężka .
Wersja 5.0 to wersja najnowsza - obsługuje wszystkie sondy ( oczywiście 6,6 kHz ) , puszka jest mała , i jest szybsza niż 2.0 .
Reszta cech jest taka sama.
pozdrawiam .
Wersja 5.0 to wersja najnowsza - obsługuje wszystkie sondy ( oczywiście 6,6 kHz ) , puszka jest mała , i jest szybsza niż 2.0 .
Reszta cech jest taka sama.
pozdrawiam .