problem z xp GMP

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
ODPOWIEDZ
forest
Posty: 25
Rejestracja: sob gru 29, 2012 4:00 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

problem z xp GMP

Post autor: forest »

Witam

Kilka dni temu kupiłem nowego GMP z krajowej dystrybucji .Jest to mój któryś z rzędu Goldmaxx.Problem polega na tym ,że nie identyfikuje mi on monet dźwiękiem wysokim,tylko najniższym .Np.1/12 talara ze srebra identyfikuje jako folię .Puszę od piwa itp sporych rozmiarów przedmioty identyfikuje poprawnie .W poprzednim GMP nawet najmniejsza moneta dawała sygnał wysoki.Obawiam się ,że jak wejdę z nim na śmietniki ,gruzy lub pola fekaliowe to sporo fantów ominę .Moje pytanie brzmi -czy można to w jakiś prosty sposób poprawić?.Bo znając życie. na ''gwarancję '' nie mam co liczyć ,bo wykrywacz przecież działa.
damiano
Posty: 46
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 2:47 pm

Re: problem z xp GMP

Post autor: damiano »

To chyba raczej pytanie do dystrybutora. Dlaczego tam nie zaczniesz ??
ODPOWIEDZ