TESORO TOLTEC 2

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
hrynior
Posty: 9
Rejestracja: ndz lis 08, 2015 7:23 am

TESORO TOLTEC 2

Post autor: hrynior »

jak w temacie czy taki sprzęcik trochę stara technologia czy to dobry wybór na nasz grunt jakie zalety jakie wady do jakiego sprzętu można go porównać>? mało infa,,, w necie :( dziękuje pozdrawiam robert
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: TESORO TOLTEC 2

Post autor: ProScan »

To zależy ile miałoby to kosztować. Kilkaset zł max (600-800).

Wykrywacze Tesoro z identyfikacją ogólnie są słabe. Nie sądzę by ten staruszek miałby być w czymkolwiek lepszy niż nowe, tanie wykrywacze.

Nie mam osobistych testów, ale znalazłem takie, jakiegoś użytkownika:

http://www.findmall.com/read.php?17,1861757,1861757

Jeśli w powietrzu zasięg na 25c jest na poziomie 20cm, to naprawdę marnie. A identyfikacja tylko do 15cm.

Plusem jest obecność trybu AM ale bez balansu gruntu (?!).

:pa

proscan
T2.JPG
hrynior
Posty: 9
Rejestracja: ndz lis 08, 2015 7:23 am

Re: TESORO TOLTEC 2

Post autor: hrynior »

ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: TESORO TOLTEC 2

Post autor: ProScan »

Cena adekwatna.
ODPOWIEDZ