TESORO TOLTEC 2
TESORO TOLTEC 2
jak w temacie czy taki sprzęcik trochę stara technologia czy to dobry wybór na nasz grunt jakie zalety jakie wady do jakiego sprzętu można go porównać>? mało infa,,, w necie
dziękuje pozdrawiam robert
Re: TESORO TOLTEC 2
To zależy ile miałoby to kosztować. Kilkaset zł max (600-800).
Wykrywacze Tesoro z identyfikacją ogólnie są słabe. Nie sądzę by ten staruszek miałby być w czymkolwiek lepszy niż nowe, tanie wykrywacze.
Nie mam osobistych testów, ale znalazłem takie, jakiegoś użytkownika:
http://www.findmall.com/read.php?17,1861757,1861757
Jeśli w powietrzu zasięg na 25c jest na poziomie 20cm, to naprawdę marnie. A identyfikacja tylko do 15cm.
Plusem jest obecność trybu AM ale bez balansu gruntu (?!).

proscan
Wykrywacze Tesoro z identyfikacją ogólnie są słabe. Nie sądzę by ten staruszek miałby być w czymkolwiek lepszy niż nowe, tanie wykrywacze.
Nie mam osobistych testów, ale znalazłem takie, jakiegoś użytkownika:
http://www.findmall.com/read.php?17,1861757,1861757
Jeśli w powietrzu zasięg na 25c jest na poziomie 20cm, to naprawdę marnie. A identyfikacja tylko do 15cm.
Plusem jest obecność trybu AM ale bez balansu gruntu (?!).
proscan
Re: TESORO TOLTEC 2
Cena adekwatna.