Wyszła nowa odświeżona linia starszych modeli , jak nap F70
Teknetics Minuteman $249
Teknetics Liberator $349
Teknetics Patriot $449 /Fisher f70
http://md-hunter.com/3-teknetics-amerit ... -new-2017/
Nowa seria Teknetics AmeriTek
Re: Nowa seria Teknetics AmeriTek
Dzięki za info.
Fisher ma najwyraźniej biegunkę produkcyjną. Nie rozumiem tej polityki - po co generować jak opętani kolejne mutacje tego samego produktu? Te amerykańskie flagi to dla wyborców ich pajacowatego prezydenta?
Wykrywacz "Patriota". WTF?! Ciekawe kiedy któryś z naszych wymyśli wykrywacz "Wyklęty".

proscan
Fisher ma najwyraźniej biegunkę produkcyjną. Nie rozumiem tej polityki - po co generować jak opętani kolejne mutacje tego samego produktu? Te amerykańskie flagi to dla wyborców ich pajacowatego prezydenta?
Wykrywacz "Patriota". WTF?! Ciekawe kiedy któryś z naszych wymyśli wykrywacz "Wyklęty".
proscan
Re: Nowa seria Teknetics AmeriTek
Wszystko możliwe jest Policjant ,Wod-kan ,może nasz rodzimy konstruktor zrobi ''Wyklętego''ProScan pisze:
Wykrywacz "Patriota". WTF?! Ciekawe kiedy któryś z naszych wymyśli wykrywacz "Wyklęty".
proscan
Ich rynku sporo zabierają teraz Turki . Amerykanie są podatni na wszelkie nowinki jeszcze te konkurencyjne Tureckie ceny , stąd stare wynalazki w niskich cenach w nowej skórze.
Ciekawe kiedy będzie rynkowa odpowiedź na Tureckiego Impakta .
Re: Nowa seria Teknetics AmeriTek
Armand Wyklęty. Dobre
Na pewno pożal się Boże minister gospodarki zapewni narodowy program budowy takiego wykrywacza.
Amerykanie raczej nie zauważają tureckich wykrywaczy - rynek mają zablokowany na cacy. Chińczycy sa dla nich groźni i stąd pewnie te nabzdyczone pseudopatriotyczne nuty (co jest oczywiście po części hipokryzją, bo First Texas montuje w Meksyku).

proscan
Amerykanie raczej nie zauważają tureckich wykrywaczy - rynek mają zablokowany na cacy. Chińczycy sa dla nich groźni i stąd pewnie te nabzdyczone pseudopatriotyczne nuty (co jest oczywiście po części hipokryzją, bo First Texas montuje w Meksyku).
proscan