Zasilanie GTI

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
ODPOWIEDZ
Zapytanie_email
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Zasilanie GTI

Post autor: Zapytanie_email »

itam. Zakupiłem ostatnio Minelaba Excalibura używanego z pojemnikiem na baterie a nie akumulatorem, natrafiłem na temat napięcia i teraz wiem że pozostaje mi wkładać zwykłe paluszki a nie mogę korzystać z akumulatorków 1,2V. Od lat 10 uzytkuję też Garretta Gti 2500 i tam wkładam Sanyo Eneloop 1.2V 8szt. , czy to błąd?czy Gti tez potrzebuje napięcia 12V? Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Zasilanie GTI

Post autor: ProScan »

Zdecydowanie nie.

Może być zasilany z akumulatorków.

W starszej wersji można było nawet zmienić rodzaj wskaźnik baterii (na NiCad) - ale zrezygnowano z tego (choćby dlatego, że NiCad wyparte zostały przez NiMh).

:pa

proscan
leonard17
Posty: 9
Rejestracja: czw gru 09, 2010 11:51 pm

Re: Zasilanie GTI

Post autor: leonard17 »

Dzięki wielkie Panie Piotrze.
ODPOWIEDZ