Zasilanie GTI
-
Zapytanie_email
- Posty: 482
- Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm
Zasilanie GTI
itam. Zakupiłem ostatnio Minelaba Excalibura używanego z pojemnikiem na baterie a nie akumulatorem, natrafiłem na temat napięcia i teraz wiem że pozostaje mi wkładać zwykłe paluszki a nie mogę korzystać z akumulatorków 1,2V. Od lat 10 uzytkuję też Garretta Gti 2500 i tam wkładam Sanyo Eneloop 1.2V 8szt. , czy to błąd?czy Gti tez potrzebuje napięcia 12V? Pozdrawiam
Re: Zasilanie GTI
Zdecydowanie nie.
Może być zasilany z akumulatorków.
W starszej wersji można było nawet zmienić rodzaj wskaźnik baterii (na NiCad) - ale zrezygnowano z tego (choćby dlatego, że NiCad wyparte zostały przez NiMh).

proscan
Może być zasilany z akumulatorków.
W starszej wersji można było nawet zmienić rodzaj wskaźnik baterii (na NiCad) - ale zrezygnowano z tego (choćby dlatego, że NiCad wyparte zostały przez NiMh).
proscan
Re: Zasilanie GTI
Dzięki wielkie Panie Piotrze.