Witam,
Jak dla mnie rewelacyjnie, prezentacja na miarę Jobsa:
https://www.youtube.com/watch?v=Vy2nS6nUCz8
Dalej. Ponieważ sprawdziłem każdy nowy projekt tej firmy począwszy od Macro Racer 2 jest kopia rozwiązań układu pomiarowego z MXT Tracker - schematu nie udostępnię, natomiast schemat mr2 jest dostępny w sieci.
Więc parafrazując Miss prezentacji , mamy tutaj nowy produkt, ale dla szczegółowych informacji najlepiej udajcie się do naszych dealerów. Oni wiedzą co Wam powiedzieć.
Lubię tetr, uliczny albo ten na deskach teatru Nowego w Poznaniu. Jednak ten YT-owy przybrał już miano kościoła lub wyznania. Ołtarzyk jest z połamanych sztyc i rozczelniających się cewek, no i padających polimerowych baterii.
Jest ANFIBIO i będzie SIMPLEX. Detektor, który stworzą przyszli użytkownicy z marzeń i snów, i będzie mulifrequency bo nasi klienci (skuteczny jest jednak marketing) o taki nas prosili. Podczas gdy inni już nawet o tym zapomnieli, ciekawe, szczególnie, że ma być proste dla amatorów i wystarczająco profesjonalne dla ekspertów, Oto odcinek o tym jak człowiek z prostą potrzeba może wpłynąć na warsztat c++ developera, i jak w jednej kostce krzemu, oczywiście znając wszystkie metody, można zbudować wykrywaczowe perpetum mobile...
Ponieważ tureckie projekty - zresztą moim skromnym zdaniem w Berlinie Turcy mogą robić tylko kebab i szpachlować ściany na budowach, nie zobaczyłem niczego bardziej innowacyjnego...
Z procesorem Cortex F4 lub F7 jest możliwe wiele, dodatkowo z symultanicznym przetwarzaniem ADC do dokładności 20 bitowej przynajmniej, ale z dużą ilością danych można sobie wyobrazić best data z priorytetem al f i dla ( .... )
Pozdrawiam
TAKTYK
Nowy detektor Nokta/Makro Anfibio a może SIMPLEX
Re: Nowy detektor Nokta/Makro Anfibio a może SIMPLEX
Uwaga! Polski Frankenstein wykrywaczy znowu nadaje:
Co za genialne przemyślenia bo nowy turecki detektor jest piekielnie głęboki a większość fantów z niepewnym lub mylnym ID na 15cm!
Krytyka nie do zniesienia - zablokował na stałe moje komentarze. Najważniejsze, że marketing nie kuleje.
Po ukazaniu się fcc id nowego będziemy mogli się przekonać, że to to samo co wcześniejszy produkt - prorok?
Pozdrawiam
TAKTYK
Co za genialne przemyślenia bo nowy turecki detektor jest piekielnie głęboki a większość fantów z niepewnym lub mylnym ID na 15cm!
Po ukazaniu się fcc id nowego będziemy mogli się przekonać, że to to samo co wcześniejszy produkt - prorok?
Pozdrawiam
TAKTYK
Re: Nowy detektor Nokta/Makro Anfibio a może SIMPLEX
Pan taktyk moim zdaniem ma zerowe prawo moralne do osądzania nietycznych praktyk biznesowych innych.
Obecnie (2018-09-24) firma pana taktyka jest zawieszona: https://prod.ceidg.gov.pl/ceidg/ceidg.p ... 3fcf18ee1c
o czym nie raczy informować na swojej stronie internetowej: http://taktykpulse.com.pl/index.html a zwłaszcza http://taktykpulse.com.pl/news.html
Jeśli chodzi o etykę działań biznesowych jesteśmy z takimi januszami-taktykami za Turcją.
proscan
Obecnie (2018-09-24) firma pana taktyka jest zawieszona: https://prod.ceidg.gov.pl/ceidg/ceidg.p ... 3fcf18ee1c
o czym nie raczy informować na swojej stronie internetowej: http://taktykpulse.com.pl/index.html a zwłaszcza http://taktykpulse.com.pl/news.html
Jeśli chodzi o etykę działań biznesowych jesteśmy z takimi januszami-taktykami za Turcją.
proscan
Re: Nowy detektor Nokta/Makro Anfibio a może SIMPLEX
Witam 
Januszami taktykami... No cóż nigdy bym tego nie powiedział o Tobie
To, że taktyk jest zawieszony w Polsce jako firma to nie znaczy, że nic nie robię. Od lat działaliśmy równolegle. Pozwoliłem sobie w europejski start-up ponieważ wolę, żeby projekt nie miał już na początku brzemienia, że musimy zrobić detektor, który zarobi tak żebyśmy mogli za to żyć, bo inaczej będzie krucho... Na szczęście myślenie poza granicami kraju jest pozbawione tych wad!
Pozwodzenia Proscan! Nie będę już korzystał z Twojego forum, idź z tymi, którzy sprzedają marketingową pakę za rękę! Na poziomie mentalnym jesteście na tym samym poziomie!
TAKTYK
Januszami taktykami... No cóż nigdy bym tego nie powiedział o Tobie
To, że taktyk jest zawieszony w Polsce jako firma to nie znaczy, że nic nie robię. Od lat działaliśmy równolegle. Pozwoliłem sobie w europejski start-up ponieważ wolę, żeby projekt nie miał już na początku brzemienia, że musimy zrobić detektor, który zarobi tak żebyśmy mogli za to żyć, bo inaczej będzie krucho... Na szczęście myślenie poza granicami kraju jest pozbawione tych wad!
Pozwodzenia Proscan! Nie będę już korzystał z Twojego forum, idź z tymi, którzy sprzedają marketingową pakę za rękę! Na poziomie mentalnym jesteście na tym samym poziomie!
TAKTYK
Re: Nowy detektor Nokta/Makro Anfibio a może SIMPLEX
Co za [...]
no comment.
taktyk - out.
no comment.
taktyk - out.