Kupię obudowę i pannel przedni do XP GMP

Tutaj możesz dać swoje ogłoszenie typu kupno-sprzedaż. Dealerzy mile widziani, ale mogą w danym czasie oferować tylko jeden wykrywacz. Starsze oferty będą od czasu do czasu usuwane.
ODPOWIEDZ
stachu
Posty: 13
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 3:43 pm

Kupię obudowę i pannel przedni do XP GMP

Post autor: stachu »

Witam
Jak w temacie kupię obudowę i panel przedni do XP GMP.

Pozdrawiam Stachu
ODPOWIEDZ