Nowak V5

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi
ODPOWIEDZ
wiciu_r
Posty: 91
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 3:37 pm
Lokalizacja: Poznań

Nowak V5

Post autor: wiciu_r »

Witam!
Zaginęła dawno temu ładowarka, wykrywacz padł.
Wykrywka u kolegi i w prezencie chciałbym tę wykrywkę od niego pożyczyć
na krótko,a w międzyczasie zbudować mu alternatywną baterię podpinaną na 1,5m kabelku.
Bateryjka li-ion w kieszeni i da się z tym chodzić.

TU PYTANIE bo nie umiem znaleźć bateria na jakie napięcie to zasila ???

Dzięki i Pozdrawiam
ODPOWIEDZ