6000 PRO XL oraz XL PRO - Czym się różnią ?

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
ODPOWIEDZ
emka
Posty: 43
Rejestracja: pn paź 16, 2006 4:27 pm
Lokalizacja: STEGNA

6000 PRO XL oraz XL PRO - Czym się różnią ?

Post autor: emka »

Panie Piotrze jaka jest różnica miedzy WHITESAMI 6000xl pro,a pro xl(ostatni wypust),czy tylko kabel sondy,czy tak jak słyszałem(może plotki)podwyszszona odporność elektroniki na wilgoć? (mam pro xl,a swego czasu kupując go u pana,,DENARA'' wcisnoł mi kit że zmieniono tylko naklejki,ja dopatrzyłem się tylko różnicy w kablu) Co Pan otym sądzi? POZDRAWIAM EMKA
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: 6000 PRO XL oraz XL PRO - Czym się różnią ?

Post autor: ProScan »

Witam,

Przyznam szczerze, że nie wiem czym była podyktowana zmiana nazwy. Raczej zadecydowały względy marketingowe, niż chęć odróżnienia się od poprzedniego produktu.

Być może było to w momencie pojawienia się nowych kabli (były kable grube, ale inne niż obecnie stosowane), ale raczej pojawienie się ich było niezależne od wprowadzenia nowego modelu.

O podwyższaniu odporności na wilgoć nic nie słyszałem. Płytka drukowana jest lakierowana odkąd pamiętam.

Naklejki owszem zmieniano, ale na sondach, bo na obudowach napisy naniesione są metodą sitodruku.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ