6000 PRO XL oraz XL PRO - Czym się różnią ?
6000 PRO XL oraz XL PRO - Czym się różnią ?
Panie Piotrze jaka jest różnica miedzy WHITESAMI 6000xl pro,a pro xl(ostatni wypust),czy tylko kabel sondy,czy tak jak słyszałem(może plotki)podwyszszona odporność elektroniki na wilgoć? (mam pro xl,a swego czasu kupując go u pana,,DENARA'' wcisnoł mi kit że zmieniono tylko naklejki,ja dopatrzyłem się tylko różnicy w kablu) Co Pan otym sądzi? POZDRAWIAM EMKA
Re: 6000 PRO XL oraz XL PRO - Czym się różnią ?
Witam,
Przyznam szczerze, że nie wiem czym była podyktowana zmiana nazwy. Raczej zadecydowały względy marketingowe, niż chęć odróżnienia się od poprzedniego produktu.
Być może było to w momencie pojawienia się nowych kabli (były kable grube, ale inne niż obecnie stosowane), ale raczej pojawienie się ich było niezależne od wprowadzenia nowego modelu.
O podwyższaniu odporności na wilgoć nic nie słyszałem. Płytka drukowana jest lakierowana odkąd pamiętam.
Naklejki owszem zmieniano, ale na sondach, bo na obudowach napisy naniesione są metodą sitodruku.
proscan
Przyznam szczerze, że nie wiem czym była podyktowana zmiana nazwy. Raczej zadecydowały względy marketingowe, niż chęć odróżnienia się od poprzedniego produktu.
Być może było to w momencie pojawienia się nowych kabli (były kable grube, ale inne niż obecnie stosowane), ale raczej pojawienie się ich było niezależne od wprowadzenia nowego modelu.
O podwyższaniu odporności na wilgoć nic nie słyszałem. Płytka drukowana jest lakierowana odkąd pamiętam.
Naklejki owszem zmieniano, ale na sondach, bo na obudowach napisy naniesione są metodą sitodruku.
proscan