Czy cewk eliptyczna DD 18.75 , to dobry wybór jako druga?

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
SanczoTO
Posty: 8
Rejestracja: pn kwie 30, 2007 8:18 pm
Lokalizacja: Wielkopolska

Czy cewk eliptyczna DD 18.75 , to dobry wybór jako druga?

Post autor: SanczoTO »

Witam
Czy cewk eliptyczna DD 18.75 , to dobry wybór jako druga do x-terra 50, do czego ona sie najlepiej nadaje w tym wykrywaczu, czy ktoś miał okazje z nią chodzić ?
bogdans
Posty: 16
Rejestracja: pt mar 10, 2006 2:43 am

Re: Czy cewk eliptyczna DD 18.75 , to dobry wybór jako druga?

Post autor: bogdans »

witam!

Od stycznia tego roku biegam z xterra70 (cewki: 7,5 kHz DD, eliptyczna 18,75 kHz DD). Podsumowując tegoroczne wypady w teren muszę powiedzieć, że dzięki eliptycznej cewce 18,75 kHz kilka fajnych fantów już mi się udało w tym roku wydłubać. Szczególnie przydatna jest w terenie zaśmieconym, w którym używanie większej cewki może spowodować, że spomiędzy śmieci nie będziemy w stanie wyłuskać czystego sygnału od jakiegoś fajnego fanta.

pozdrawiam
bogdans
ODPOWIEDZ