Grunt balans w X_TERRA 50 -

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi
ODPOWIEDZ
SanczoTO
Posty: 8
Rejestracja: pn kwie 30, 2007 8:18 pm
Lokalizacja: Wielkopolska

Grunt balans w X_TERRA 50 -

Post autor: SanczoTO »

Witam, nie mam słuchu muzycznego kiepsko mi idzie odróznienie wysokich tonów (buczenia) od niskich - wiec czy mozna ustawiac ten GRUND BALANS unoszac cewke na 10 cm i obnizajac ----- zwiekszac [+ ]ustawienie - dzwiek jest coraz glosniejszy, potem [- ] zmniejszac... NO I WYBRAC USTAWIENIE O SREDNIEj głośności, CZY TO JEST DOBRZE (czy wyższy dźwięk można rozumieć tu jak głośniejszy) PROSZE HELP ME... :cry:
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Grunt balans w X_TERRA 50 -

Post autor: ProScan »

Trudno mi opisać tą procedurę, a zwłaszcza dźwięki.

Myśle że to przyjdzie naturalnie z czasem - należy szukać takiej nastawy, przy której sygnał przy pompowaniu zmienia się najmniej.

:pa

proscan
Bambini
Posty: 28
Rejestracja: ndz gru 02, 2007 7:06 pm

Re: Grunt balans w X_TERRA 50 -

Post autor: Bambini »

ProScan pisze:Trudno mi opisać tą procedurę, a zwłaszcza dźwięki.

Myśle że to przyjdzie naturalnie z czasem - należy szukać takiej nastawy, przy której sygnał przy pompowaniu zmienia się najmniej.

:pa

proscan

Witam. Mam XT50 od 2 dni :) i też sie uczę stroić do gruntu. Przy pompowaniu uzyskałem jednostajny buczący dźwięk i widzę że to chyba dobrze. =D>
ODPOWIEDZ