Minelab SE czy Fisher CZ-3D
Minelab SE czy Fisher CZ-3D
Minelab SE czy Fisher CZ-3D który jest lepszy na monetki....?
Re: Minelab SE czy Fisher CZ-3D
Witam,
podłączę się do tematu, sam mam EX II i ogólnie jest super. Problem zaczyna się na zaśmieconym terenie (dorbne żelaztwo). Żeby nie było lewych sygnałów i żeby w ogóle czasem było słychać sygnał wiodący (wycisza się nad przedmiotami dyskryminowanymi) trzeba zejść z czułości czasem nawet do wartości 19. Mniejsza cewka 8" też nie pozwala na podkręcenie czułości i nie rozwiązuje problemu. A teraz pytanie: czy CZ lepiej separuje sygnały nież Explorer ?
pozdrawiam
juras
podłączę się do tematu, sam mam EX II i ogólnie jest super. Problem zaczyna się na zaśmieconym terenie (dorbne żelaztwo). Żeby nie było lewych sygnałów i żeby w ogóle czasem było słychać sygnał wiodący (wycisza się nad przedmiotami dyskryminowanymi) trzeba zejść z czułości czasem nawet do wartości 19. Mniejsza cewka 8" też nie pozwala na podkręcenie czułości i nie rozwiązuje problemu. A teraz pytanie: czy CZ lepiej separuje sygnały nież Explorer ?
pozdrawiam
juras