Minelab SE czy Fisher CZ-3D

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
SNIPERcom
Posty: 30
Rejestracja: ndz mar 11, 2007 4:35 pm

Minelab SE czy Fisher CZ-3D

Post autor: SNIPERcom »

Minelab SE czy Fisher CZ-3D który jest lepszy na monetki....?
SNIPERcom
Posty: 30
Rejestracja: ndz mar 11, 2007 4:35 pm

Re: Minelab SE czy Fisher CZ-3D

Post autor: SNIPERcom »

hm..
Juras
Posty: 12
Rejestracja: śr lut 14, 2007 9:52 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Minelab SE czy Fisher CZ-3D

Post autor: Juras »

Witam,
podłączę się do tematu, sam mam EX II i ogólnie jest super. Problem zaczyna się na zaśmieconym terenie (dorbne żelaztwo). Żeby nie było lewych sygnałów i żeby w ogóle czasem było słychać sygnał wiodący (wycisza się nad przedmiotami dyskryminowanymi) trzeba zejść z czułości czasem nawet do wartości 19. Mniejsza cewka 8" też nie pozwala na podkręcenie czułości i nie rozwiązuje problemu. A teraz pytanie: czy CZ lepiej separuje sygnały nież Explorer ?
pozdrawiam
juras
ODPOWIEDZ