Pytanie......
Pytanie......
pewnie już sie stęskniliście za moimi głupimi pytaniami:D wiec..... lepiej mieć dwie piszczałki jedna na militarke a drugą na monetki czy jedna uniwersalną
Re: Pytanie......
Ja tez mam pytanie
... lepiej kupic sobie Ferrari , czy jezdzic G-Klasa? A moze wybrac Porsche Cayene ? 
Re: Pytanie......
to i ja mam pytanie-lepiej miec dwie zony -jedna do gotowania, sprzatania a druga do łozka? czy jedna uniwersalna 
Re: Pytanie......
Mahomet zalecał cztery żony.Więc może cztery wykrywki ????? 
Re: Pytanie......
dopsz powiem inaczej - lepiej miec auto pseudoterenowo-miastowe czy typowego lazika i drugiego pozeracza szos ?
ja tak mam - fisherek na monetki a rutusik na to ciekawsze
ja tak mam - fisherek na monetki a rutusik na to ciekawsze