Pytanie......

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
SNIPERcom
Posty: 30
Rejestracja: ndz mar 11, 2007 4:35 pm

Pytanie......

Post autor: SNIPERcom »

pewnie już sie stęskniliście za moimi głupimi pytaniami:D wiec..... lepiej mieć dwie piszczałki jedna na militarke a drugą na monetki czy jedna uniwersalną
sunipla
Posty: 4
Rejestracja: sob maja 12, 2007 1:59 am

Re: Pytanie......

Post autor: sunipla »

Ja tez mam pytanie :D ... lepiej kupic sobie Ferrari , czy jezdzic G-Klasa? A moze wybrac Porsche Cayene ? :lol:
waza
Posty: 14
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 9:11 am

Re: Pytanie......

Post autor: waza »

to i ja mam pytanie-lepiej miec dwie zony -jedna do gotowania, sprzatania a druga do łozka? czy jedna uniwersalna :lol:
wicja1
Posty: 55
Rejestracja: sob paź 15, 2005 9:34 am

Re: Pytanie......

Post autor: wicja1 »

Mahomet zalecał cztery żony.Więc może cztery wykrywki ????? :D
bigi
Posty: 104
Rejestracja: sob sty 20, 2007 9:14 pm

Re: Pytanie......

Post autor: bigi »

dopsz powiem inaczej - lepiej miec auto pseudoterenowo-miastowe czy typowego lazika i drugiego pozeracza szos ?
ja tak mam - fisherek na monetki a rutusik na to ciekawsze ;)
ODPOWIEDZ