Znaleziono 16 wyników

autor: jdmd
ndz cze 10, 2012 10:42 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: nowy minelab wygląda jak DEUS ?
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 45888

Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?

Witam
Dla mnie brakuje mp3 i odbiornika telewizji cyfrowej.Na TouTube wykrywacz w ciągu krótkiego czasu istnienia odnalazł mnóstwo monet (śmieci prawie wcale).Normalnie rewelacja.Nie każdy w ciągu roku znajduje tyle fantów.Tak poważnie Minelab produkuje wykrywacze z podświetlanym ekranem ale bez ...
autor: jdmd
wt lip 05, 2011 11:19 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Armand Penetrator 2
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 30096

Re: Armand Penetrator 2

Pomysł na zwiększenie sprzedaży jest super.Zastosowanie w geodezji jest także np :
do szukania reperów podziemnych,
punktów osnów z metalowymi głowicami,
graniczników (jeśli miały w sobie zbrojenie),
puntów osnowy pomiarowej stabilizowanej np prętami metalowymi .
Jednak podstawa to wiarygodna ...
autor: jdmd
wt maja 17, 2011 11:17 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: domowy test e-trac
Odpowiedzi: 38
Odsłony: 47151

Re: domowy test e-trac

Witam,bez podania ustawień to i 1kg złota nie pomoże.Proszę podać nastawy.Pozdrawiam.
autor: jdmd
wt sty 18, 2011 11:46 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Ukraiński Producent Cewek
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 66060

Re: Ukraiński Producent Cewek

Wysłałem w ubiegłym roku pytanie do producenta .
Фирма: Компания.
Описание: PLEASE AIR TEST NEL Tornado к MINELAB E-Trac (YOUTUBE).

Odpowiedź:
Very bad weather.
autor: jdmd
wt lip 20, 2010 9:14 pm
Forum: Prace związane z wykrywaczami
Temat: Wypożyczanie wykrywacza PYTANIE
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 12835

Re: Wypożyczanie wykrywacza PYTANIE

Jeżeli klient nie ma kasy na zastaw to i nie będzie miał kasy na oddanie w przypadku ,,zgubienia".W sądzie dochodzenie swoich praw jest kosztowne i czasochłonne.Może się okazać że klient jak najbardziej chce oddać ale nie ma z czego.Zostaniesz z umową bez wykrywacza i pieniędzy.Pozdrawiam i życzę ...
autor: jdmd
wt lip 06, 2010 11:54 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Artykuł w "Polityce"
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 19192

Re: Artykuł w "Polityce"

Wszystko co jest w ziemi nalezy do skarbu państwa łącznie z kapslami i nakrętkami od polmosów.Kupno i sprzedaż (być może posiadanie) przedmiotów przywłaszczonych a należacych do skarbu państwa może okazać się z punktu widzenia prawa bardzo kłopotliwe. #-o
autor: jdmd
śr maja 12, 2010 10:50 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Podróbki Teknetics T2
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 72877

Re: Podróbki Teknetics T2

Może sami wypuścili buble .Łatwiej zwalić winę na podróby niż przyznać się do własnego błędu. :oops:
autor: jdmd
pn kwie 26, 2010 9:01 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: fisher f75 na alledrogo
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 6998

Re: fisher f75 na alledrogo

autor: jdmd
sob kwie 17, 2010 1:09 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Odpowiedzi: 227
Odsłony: 847422

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

Dlatego potrzebne są niezależne testy i porównania.Moim zdaniem nie ważne jest ile sprzęt kosztował ,tylko co nim można znaleźć .Chodziłem przez 2 lata z Xterrą co drugi ,trzeci dzień po kilka ,kilkanaście godzin i potwierdzam to co wcześniej napisałem.Jest super za taką kasę.W miejscach ...
autor: jdmd
czw kwie 15, 2010 10:59 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Odpowiedzi: 227
Odsłony: 847422

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

Właśnie dotarł do mnie Etrac, chętnie udostępnie do testów.Jestem ciekaw porównania z SE I XTERRĄ.Moje zdanie jest takie ,że mimo niższej ceny XTERRA jeśli się ją dobrze pozna (+dobre słuchawki) jest super.
autor: jdmd
sob kwie 10, 2010 1:25 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Planuję wymianę X -terry 70 na etraca
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 10810

Re: Planuję wymianę X -terry 70 na etraca

Mam jeszcze jedno małe pytanie.Xterra posiada regulację głośności.Czy Etrac też taką fukcję ma? (na symulatorze nie mogę znależć) Za odpowiedż z góry dziękuję.
autor: jdmd
pn mar 22, 2010 12:00 am
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Nowy wykrywacz Armanda
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 56622

Re: Nowy wykrywacz Armanda

Fajna reklama szpadelka i Minelaba.Widać co sprzęt potrafi. =D>
autor: jdmd
czw mar 11, 2010 4:10 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Planuję wymianę X -terry 70 na etraca
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 10810

Re: Planuję wymianę X -terry 70 na etraca

Ze strony Minelaba pobrałem symulator i trochę na nim ćwiczyłem.Osobiście mogę porównać Terrę 70(3 różne cewki) z Exploratorem SE(zasięgi w terenie itd).Pozdrawiam.
autor: jdmd
ndz lut 28, 2010 10:56 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Planuję wymianę X -terry 70 na etraca
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 10810

Re: Planuję wymianę X -terry 70 na etraca

Witam
Tak .Na dwa wykrywacze żona się nie zgodzi :( .Jak kupię to swój mogę sprzedać.