Witam
Dla mnie brakuje mp3 i odbiornika telewizji cyfrowej.Na TouTube wykrywacz w ciągu krótkiego czasu istnienia odnalazł mnóstwo monet (śmieci prawie wcale).Normalnie rewelacja.Nie każdy w ciągu roku znajduje tyle fantów.Tak poważnie Minelab produkuje wykrywacze z podświetlanym ekranem ale bez ...
Znaleziono 16 wyników
- ndz cze 10, 2012 10:42 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: nowy minelab wygląda jak DEUS ?
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 45888
- wt lip 05, 2011 11:19 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Armand Penetrator 2
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 30096
Re: Armand Penetrator 2
Pomysł na zwiększenie sprzedaży jest super.Zastosowanie w geodezji jest także np :
do szukania reperów podziemnych,
punktów osnów z metalowymi głowicami,
graniczników (jeśli miały w sobie zbrojenie),
puntów osnowy pomiarowej stabilizowanej np prętami metalowymi .
Jednak podstawa to wiarygodna ...
do szukania reperów podziemnych,
punktów osnów z metalowymi głowicami,
graniczników (jeśli miały w sobie zbrojenie),
puntów osnowy pomiarowej stabilizowanej np prętami metalowymi .
Jednak podstawa to wiarygodna ...
- wt maja 17, 2011 11:17 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: domowy test e-trac
- Odpowiedzi: 38
- Odsłony: 47151
Re: domowy test e-trac
Witam,bez podania ustawień to i 1kg złota nie pomoże.Proszę podać nastawy.Pozdrawiam.
- wt sty 18, 2011 11:46 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Ukraiński Producent Cewek
- Odpowiedzi: 52
- Odsłony: 66060
Re: Ukraiński Producent Cewek
Wysłałem w ubiegłym roku pytanie do producenta .
Фирма: Компания.
Описание: PLEASE AIR TEST NEL Tornado к MINELAB E-Trac (YOUTUBE).
Odpowiedź:
Very bad weather.
Фирма: Компания.
Описание: PLEASE AIR TEST NEL Tornado к MINELAB E-Trac (YOUTUBE).
Odpowiedź:
Very bad weather.
- wt lip 20, 2010 9:14 pm
- Forum: Prace związane z wykrywaczami
- Temat: Wypożyczanie wykrywacza PYTANIE
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 12835
Re: Wypożyczanie wykrywacza PYTANIE
Jeżeli klient nie ma kasy na zastaw to i nie będzie miał kasy na oddanie w przypadku ,,zgubienia".W sądzie dochodzenie swoich praw jest kosztowne i czasochłonne.Może się okazać że klient jak najbardziej chce oddać ale nie ma z czego.Zostaniesz z umową bez wykrywacza i pieniędzy.Pozdrawiam i życzę ...
- wt lip 06, 2010 11:54 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Artykuł w "Polityce"
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 19192
Re: Artykuł w "Polityce"
Wszystko co jest w ziemi nalezy do skarbu państwa łącznie z kapslami i nakrętkami od polmosów.Kupno i sprzedaż (być może posiadanie) przedmiotów przywłaszczonych a należacych do skarbu państwa może okazać się z punktu widzenia prawa bardzo kłopotliwe. 

- śr maja 12, 2010 10:50 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Podróbki Teknetics T2
- Odpowiedzi: 31
- Odsłony: 72877
Re: Podróbki Teknetics T2
Może sami wypuścili buble .Łatwiej zwalić winę na podróby niż przyznać się do własnego błędu. 
- pn kwie 26, 2010 9:01 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: fisher f75 na alledrogo
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 6998
Re: fisher f75 na alledrogo
http://www.allegro.pl/item1015325966_fisher_f75.html miejscowość Kamień Pomorski
- sob kwie 17, 2010 1:09 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
- Odpowiedzi: 227
- Odsłony: 847422
Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Dlatego potrzebne są niezależne testy i porównania.Moim zdaniem nie ważne jest ile sprzęt kosztował ,tylko co nim można znaleźć .Chodziłem przez 2 lata z Xterrą co drugi ,trzeci dzień po kilka ,kilkanaście godzin i potwierdzam to co wcześniej napisałem.Jest super za taką kasę.W miejscach ...
- czw kwie 15, 2010 10:59 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
- Odpowiedzi: 227
- Odsłony: 847422
Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Właśnie dotarł do mnie Etrac, chętnie udostępnie do testów.Jestem ciekaw porównania z SE I XTERRĄ.Moje zdanie jest takie ,że mimo niższej ceny XTERRA jeśli się ją dobrze pozna (+dobre słuchawki) jest super.
- sob kwie 10, 2010 1:25 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Planuję wymianę X -terry 70 na etraca
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 10810
Re: Planuję wymianę X -terry 70 na etraca
Mam jeszcze jedno małe pytanie.Xterra posiada regulację głośności.Czy Etrac też taką fukcję ma? (na symulatorze nie mogę znależć) Za odpowiedż z góry dziękuję.
- pn mar 22, 2010 12:00 am
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowy wykrywacz Armanda
- Odpowiedzi: 52
- Odsłony: 56622
Re: Nowy wykrywacz Armanda
Fajna reklama szpadelka i Minelaba.Widać co sprzęt potrafi. 

- czw mar 11, 2010 4:10 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Planuję wymianę X -terry 70 na etraca
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 10810
Re: Planuję wymianę X -terry 70 na etraca
Ze strony Minelaba pobrałem symulator i trochę na nim ćwiczyłem.Osobiście mogę porównać Terrę 70(3 różne cewki) z Exploratorem SE(zasięgi w terenie itd).Pozdrawiam.
- ndz lut 28, 2010 10:56 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Planuję wymianę X -terry 70 na etraca
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 10810
Re: Planuję wymianę X -terry 70 na etraca
Witam
Tak .Na dwa wykrywacze żona się nie zgodzi
.Jak kupię to swój mogę sprzedać.
Tak .Na dwa wykrywacze żona się nie zgodzi
- wt lut 23, 2010 11:01 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Planuję wymianę X -terry 70 na etraca
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 10810