jak w temacie
http://translate.google.pl/translate?hl ... 073&anno=2
podaję jako ciekawostkę.
Znaleziono 12 wyników
- pt mar 04, 2011 2:52 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: garrett infinium od środka
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 10390
- pt sty 25, 2008 11:51 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: excelerator search coil garrett gti
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2707
excelerator search coil garrett gti
mam pytanie co to za sonda 5" Excelerator EQ2 Pro Search Coil For Garrett GTI-2500 & 1500 Series goes deeper on smaller targets. jakie ma osiągi i czy w Polsce jest do kupienia
http://www.kellycodetectors.com/garrett ... sories.htm
http://www.kellycodetectors.com/garrett ... sories.htm
- sob mar 10, 2007 12:05 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Garrett GTI 1500
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7442
Re: Garrett GTI 1500
witam borys jeżeli chodzi o gti 1500 to lepiej kup sobie gtp 1350 ma lepszy procesor co za tym idzie szybciej pracuje zasięgi takie same do gtp możesz podpiąc cewke z ace super działa cena gtp nowego około 2300 zł brutto
- sob mar 10, 2007 11:07 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: sonda z ace 250 do gti 2500
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 5882
Re: sonda z ace 250 do gti 2500
gtp 1350 wiele nie różni sie od gti a sonda z ace działa w gtp i to całkiem dobrze kolega używa jej na plaży,obrazowanie nie przekłamuje sonda jest bardzo czuła na monetki łancuszki i inne sreberka,może warto spróbowac zamienic wtyczke i sp. czy działa
- sob mar 10, 2007 10:38 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: sonda z ace 250 do gti 2500
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 5882
sonda z ace 250 do gti 2500
witam mam pytanie czy da sie przerobic wtyczke z sondy ace tak by pasowała do gti i czy bedzie działała ,chętnie kupie taką sondę.
- pn mar 27, 2006 6:17 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: podziękowania dla proscana
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2350
podziękowania dla proscana
witam chciałem podziękowac za udzielenie wszelkich informacji dotyczących wykrywaczy,dziękuje za konsultacje,
jednak zdecydowałem się na gti 2500 z 2 boxem oferta atrakcyjna nawet zgodzili się na poniesienie kosztu przesyłki.
W przyszłym sezonie może się skłusze na xlt to ciekawy sprzęt ale ...
jednak zdecydowałem się na gti 2500 z 2 boxem oferta atrakcyjna nawet zgodzili się na poniesienie kosztu przesyłki.
W przyszłym sezonie może się skłusze na xlt to ciekawy sprzęt ale ...
- czw mar 23, 2006 12:34 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: szukanie monet w xlt i Explorer II
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2865
szukanie monet w xlt i Explorer II
mam pytanie jak xlt odczytuje 1zł i czy można odróżnic go od zamyczka z puszki lub kapsla?
jak to ma sie w Explorer II?
jakie wskazania mają 2zł,5zł,czy sa jakies przekłamania lub sygnał jest podbijany przez inne monety typu 5gr,2gr,1gr,kapsle polmos?
ostatnie pytanie gdzie można znalezc inf o ...
jak to ma sie w Explorer II?
jakie wskazania mają 2zł,5zł,czy sa jakies przekłamania lub sygnał jest podbijany przez inne monety typu 5gr,2gr,1gr,kapsle polmos?
ostatnie pytanie gdzie można znalezc inf o ...
- sob mar 18, 2006 10:59 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Problem: XLT, Explorer? Gdzie? Za ile?
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2895
Problem: XLT, Explorer? Gdzie? Za ile?
gdzie moge kupic xlt-e (nowy) i w jakiej cenie ?
czy xlt ma pomiar głębokości dla monet ?
czytałem wypowiedzi na stronie odkrywcy (hipotezy ) i jestem w kropce,czy mainlab explorer II jest tak dobry ?
A może kupic używany wykrywacz (na początek).
czy xlt ma pomiar głębokości dla monet ?
czytałem wypowiedzi na stronie odkrywcy (hipotezy ) i jestem w kropce,czy mainlab explorer II jest tak dobry ?
A może kupic używany wykrywacz (na początek).
- śr mar 15, 2006 1:01 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: szukanie pustek garetem gti 2500 prawda czy chwyt reklamowy
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 9520
Re: szukanie pustek garetem gti 2500 prawda czy chwyt reklamowy
mam pytanie co do zakupu wykrywacza z którym moge pujsc na militarke,kolorek i monetki zależy mi na dobrym zasięgu i funkcji statycznej,,który wybrac whites xlt czy gti 2500 chyba żejest jakas inna firma godna uwagi z tej pułki.Szukam wykrywacza uniwersalnego.
- pt mar 10, 2006 4:45 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: szukanie pustek garetem gti 2500 prawda czy chwyt reklamowy
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 9520
Re: szukanie pustek garetem gti 2500 prawda czy chwyt reklamowy
Tak reklamuje Garrett cewke 2 box TreasureHound EagleEye
Rodzaj terenu:
otwarte przestrzenie
Poszukiwane obiekty:
średnie, duże i bardzo duże, dodatkowo duże puste przestrzenie pod ziemią
Zasięgi:
około 1,2-1,8 metra dla hełmu oraz 6 lub więcej metrów dla pojazdu opancerzonego
.m
stąd ...
Rodzaj terenu:
otwarte przestrzenie
Poszukiwane obiekty:
średnie, duże i bardzo duże, dodatkowo duże puste przestrzenie pod ziemią
Zasięgi:
około 1,2-1,8 metra dla hełmu oraz 6 lub więcej metrów dla pojazdu opancerzonego
.m
stąd ...
- czw mar 09, 2006 4:47 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: szukanie pustek garetem gti 2500 prawda czy chwyt reklamowy
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 9520
Re: szukanie pustek garetem gti 2500 prawda czy chwyt reklamowy
chodziło mi o cewke 2 box TreasureHound EagleEye
czyli nawet z tą cewką nie da rady?
pytam bo na forum talcompu nikt nie odp na mój post.
czyli nawet z tą cewką nie da rady?
pytam bo na forum talcompu nikt nie odp na mój post.
- ndz mar 05, 2006 5:52 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: szukanie pustek garetem gti 2500 prawda czy chwyt reklamowy
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 9520
szukanie pustek garetem gti 2500 prawda czy chwyt reklamowy
pytanie do proscana jak działa sonda R i czy naprawde wykrywa puste przestrzenie,jakie są wskazania na wyswietlaczu?
Czy xlt lub dfx mają w/w opcję? Pytam bo zamieżam kupic jedną z tych wykrywek chyba ze są jeszcze jakies inne wykrywki z tą opcją.
Jeszcze jedno pytanie czy wykrywki white's mają ...
Czy xlt lub dfx mają w/w opcję? Pytam bo zamieżam kupic jedną z tych wykrywek chyba ze są jeszcze jakies inne wykrywki z tą opcją.
Jeszcze jedno pytanie czy wykrywki white's mają ...