Znaleziono 39 wyników
- pn lis 16, 2015 12:05 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Musketeer mocowanie elektroniki
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 7938
Re: Musketeer mocowanie elektroniki
Trytytki, dziala tak już z 10 lat 
- śr lis 19, 2014 1:57 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: zaklejanie głośnika
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 13335
Re: zaklejanie głośnika
Masz rację, nie trzyma się ustrojstwo...
- pn lis 17, 2014 6:06 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: zaklejanie głośnika
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 13335
Re: zaklejanie głośnika
Fola magnetyczna ma tą zaletę, że przyklejam i odklejam kiedy chcę. Tylko nie wiem czy magnes nie uszkodzi membramy, w końcu w głośniku tez jest magnes. Lepieniem i odklejanie kilka razy dziennie taśmę samoprzylepną jest dość upierdliwe. Słuchawki u mnie odpadają na wstępie.
- pn lis 17, 2014 8:45 am
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: zaklejanie głośnika
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 13335
zaklejanie głośnika
Kupiłem Whitsa MXT. Lubię "śpiewające" wykrywacze, ale ten drze się na cały las. Jest jeszcze na gwarancji więc nie chcę go otwierać i męczyć Proscana o montaż regulacji głośności (na razie). Tymczasowo chciałem zakleić głośnik. Tu moje pytanie: czy zaklejanie głośnika folią magnetyczną wyjdzie mu ...
- wt kwie 08, 2014 8:26 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: CS1220XD
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 6230
Re: CS1220XD
Na leśne drogi dynamik, na zakarzaczone gruzowiska statyk.
Tym C scopem miałem okazję poprawiać bardo dokładnie przeszukany domek. Poprawiłem po Minelabach- Muszkieterku, Sowie i Terce i o dziwo pomiędzy dołkami wychodziły jeszcze sygnały, a teoretycznie nie powinny.
Filmik od 2:20.
http://www.youtube.com/watch?v=odhpMMNfslQ
Tym C scopem miałem okazję poprawiać bardo dokładnie przeszukany domek. Poprawiłem po Minelabach- Muszkieterku, Sowie i Terce i o dziwo pomiędzy dołkami wychodziły jeszcze sygnały, a teoretycznie nie powinny.
Filmik od 2:20.
http://www.youtube.com/watch?v=odhpMMNfslQ
- pt mar 07, 2014 9:44 am
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Podłokietniki samoróbki - galeria
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 6651
Re: Podłokietniki samoróbki - galeria
Po co się męczyć. Podłokietnik od Proximy pasuje do 90% wykrywaczy i kosztuje 36zł z przesyłką za komplet (śruba, rzep itp). Do tego Expolrera może nie koniecznie, ale do tego Fischerka i Whitesa podchodzi na bank. Jeśli tylko sztyca kończy się zwykłą rurką to tylko Proxima.
- wt mar 08, 2011 8:19 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: nowakv4 vs nowakv5?
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 5014
Re: nowakv4 vs nowakv5?
Już gdzieś to pisałem, że Nowaki nazywają się tak jakie aktualnie producent ma nalepki. Mój to GPX Chalanger czy jakoś tak bo takie akurat naklejki były w rowerowym. Teraz Nowak odchodzi od marki Nowak i wymyślił jeszcze bardziej kosmiczne nazwy niż serja V, Pulse coś tam... Generalnie, nie ma co ...
- pn paź 25, 2010 10:26 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cewka BM 950 krzyzowa i analog
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 5717
Re: Cewka BM 950 krzyzowa i analog
Tu trochę o tych cewkach.
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... krzy%BFowa
Dziekuję, zostałem trochę uspokojony. Jeśli nie odnotuję żadnej niestabilności nie będe zawracał głowy, ale wiadomo że zakupy sprzetu używanego na aukcjach to zawsze loteria.
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... krzy%BFowa
Dziekuję, zostałem trochę uspokojony. Jeśli nie odnotuję żadnej niestabilności nie będe zawracał głowy, ale wiadomo że zakupy sprzetu używanego na aukcjach to zawsze loteria.
- pn paź 25, 2010 9:59 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cewka BM 950 krzyzowa i analog
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 5717
Cewka BM 950 krzyzowa i analog
Przepraszam bo temat juz był, ale są pozamykane i niemogłem się dopisać.
Właśnie leci do mnie Whites 6000 Di Pro Sl z tą nieszczczęsną krzyżową cewką. Cewka była najprawdopodobniej wymieniana (w USA nikt raczej w wymiany kabli się nie bawi) i zaczynam być pełen obaw. Czy problem dotyczy tylko ...
Właśnie leci do mnie Whites 6000 Di Pro Sl z tą nieszczczęsną krzyżową cewką. Cewka była najprawdopodobniej wymieniana (w USA nikt raczej w wymiany kabli się nie bawi) i zaczynam być pełen obaw. Czy problem dotyczy tylko ...
- czw paź 07, 2010 7:37 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Compass XP PRO Plus
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 2864
Compass XP PRO Plus
Co powiecie o takim sprzęcie? Wiem, że staroć, że firma nie istnieje, ale czy jednak warto się nim zainteresować? Tzn czy jest tak dobry jak piszą na forach w Stanach. Czy można traktowac go jako wykrywacz uniwersalny. Jak tam wygląda statyk (stabilność) i najważniejsze, czy jest u Ciebie Proscanie ...
- śr wrz 01, 2010 7:35 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: sovergin gt akumulator - zatrzaski
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2794
Re: sovergin gt akumulator - zatrzaski
Zasadniczo bez zaczepów powinien nie wypadać, ajak już wypada to użyj stików, takich złączek do trzymania w kupie wiązki kabli. Tanio, szybko i się sprawdza.
- pn kwie 19, 2010 2:05 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Wymiana Proximy na White's 5900/6000 di pro sl?
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 10581
Re: Wymiana Proximy na White's 5900/6000 di pro sl?
Za krótko jeszcze sie Proxima bawię, ale wydaje mi się, że id w trybie statycznym Proxima ma na wyswietlaczu czyli dokładnie jak w Whites na wskaźniku. Jeśli chcesz id tonową to chodząc w trybie mixa jak najbardziej ją masz. Ustawienie trybu dyskryminacji na jeden dzwięk ułatwia dużo sprawę ...
- pn mar 22, 2010 10:23 pm
- Forum: Profesjonalny i (lub) nietypowy sprzęt detekcyjny
- Temat: Wykrywacz wirowo-prądowy
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 8109
Wykrywacz wirowo-prądowy
Nie wiem czy to było.
http://www.allegro.pl/item971127053_wyk ... _saty.html
Znalazłem coś takiego. Wykrywacz wirowo- prądowy?? Na puszcze jest napisane PI. Czy to znowu jakaś Bułgarska odpowiedz na Lorentza?
http://www.allegro.pl/item971127053_wyk ... _saty.html
Znalazłem coś takiego. Wykrywacz wirowo- prądowy?? Na puszcze jest napisane PI. Czy to znowu jakaś Bułgarska odpowiedz na Lorentza?
- śr mar 10, 2010 3:37 pm
- Forum: Pseudodetektory
- Temat: Detektory dalekiego zasięgu - Raport
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 46175
Re: Detektory dalekiego zasięgu - Raport
Rozmawałem kiedyś z jednym gościem dłubiacym przy elektonice , do którego zgłosił się facet, że chce takie własnie urzadzenie. Gość nie mysląc długo wzioł 2 antenki na łozyskach i podpioł 2 kabelki byle sie dioda swieciła, zapakował w ładne opakowanie i dał mu na testy. Facet po tygodniu przyjezdza ...
- śr mar 10, 2010 3:21 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Coś powalajacego zasięgiem
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 19248
Re: Coś powalajacego zasięgiem
sten123 pisze:Ten wynalazek bezapelacyjnie powala zasięgiem wszystkie inne zabaweczki
Zwykły F75 w ładniejszym ubranku i wymienioną cewką. Szału nie ma, nie wytrzymał u mnie nawat pół roku. Powalać nie powala, bo praca z tym statykiem to porażka. Jak dla mie to właśnie typowa amerykańska zabaweczka.