Znaleziono 13 wyników

autor: stachu
wt cze 02, 2020 2:43 pm
Forum: Kramik
Temat: Kupię obudowę i pannel przedni do XP GMP
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 8721

Kupię obudowę i pannel przedni do XP GMP

Witam
Jak w temacie kupię obudowę i panel przedni do XP GMP.

Pozdrawiam Stachu
autor: stachu
czw sie 15, 2019 9:19 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: MultiTone-MIXmode dla detektorów Whites 5900 i 6000
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 99200

Re: MultiTone-MIXmode dla detektorów Whites 5900 i 6000

Witam

Mam pytanie czy jeszcze ktoś w Polsce zajmuje się montażem przystawki do Whaitsa 5900?

Pozdrawiam Stachu :)
autor: stachu
pn kwie 16, 2018 4:14 pm
Forum: Kramik
Temat: Kupię sondę do tesoro silver umax-a
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 8761

Kupię sondę do tesoro silver umax-a

Witam'
Jak w tytule kupię sondę do tesoro silver umax-a :D
Pozdrawiam Stachu
autor: stachu
śr sty 22, 2014 5:05 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cewka White's BM 950 9,5" Vs 10" DD
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 3031

Cewka White's BM 950 9,5" Vs 10" DD

Witam,
Czy jest sens przesiadać się ze standardowej cewki BM 950 na 10" DD? Może ktoś już robił taką przesiadkę i mógłby napisać swoje wrażenia .
Pozdrawiam Stachu
autor: stachu
wt sty 21, 2014 7:30 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Sonda White's 300 LTD bez filtra na kablu do V3i?
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 6711

Cewka 10" DD do Whitesa

Witam,
Mam dwa pytania czy cewka 10" DD od Spectra V3 będzie poprawnie współpracowała z wykrywaczem white`s MXT?
Czy jest sens przesiadać się ze standardowej cewki BM 950 na 10" DD?
Pozdrawiam Stachu
autor: stachu
czw lip 18, 2013 8:28 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: White's MXT śruba przytwierdzająca obudowę wyświetlacza ?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3263

Re: White's MXT śruba przytwierdzająca obudowę wyświetlacza

Wielkie dzięki za informacje :)

Pozdrawiam Stachu
autor: stachu
pn lip 15, 2013 7:35 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: White's MXT śruba przytwierdzająca obudowę wyświetlacza ?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3263

White's MXT śruba przytwierdzająca obudowę wyświetlacza ?

Witam, zgubiłem śrubę mocującą obudowę wyświetlacz do uchwytu, czy wie może ktoś jakie ona ma wymiary? Chodzi mi o długość i średnicę.
Serdecznie pozdrawiam Stachu :)
autor: stachu
czw paź 04, 2012 5:27 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: XP Gold Maxx po Sovereign GT. Czy warto ?
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 9825

Re: XP Gold Maxx po Sovereign GT. Czy warto ?

Witam, ja bym zaproponował Whitesa MXT spełnia on twoje kryteria w punkcie 2 i 3 ale czy zyskasz na zasięgu w stosunku co do Sovereign GT to nie wiem bo nie znam tego wykrywacza.
autor: stachu
pt cze 10, 2011 9:41 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Co kupić?? jeszcze pare pytań
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5853

Re: Co kupić?? jeszcze pare pytań

Witaj, ja do tej listy dorzuciłbym jeszcze whitesa MXT, jest on bardzo głęboki na kolorową drobnicę jak i na stal, nieraz kopałem dołki po metr i głębiej. Kolejnym plusem jest doskonałe strojenie do gruntu, no i nie zapominał bym o pancernej konstrukcji detektora.

Ps. chodzę z MXT-ekiem już ...
autor: stachu
śr gru 09, 2009 7:57 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Sovereign GT na tle MXT
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2672

Re: Sovereign GT na tle MXT

Dzięki za odpowiedzi :D I jeszcze jedno pytanie jak by wypadł Sovergin GT na tle MXT i na odwrót, chodzi mi o porównanie zasięgów i skuteczności dyskryminacji oraz podanie plusów i minusów obu detektorów.
Z góry dziękuje Stachu :)
PS. Czy można kupić archiwalny numer odkrywcy?
autor: stachu
śr gru 09, 2009 7:05 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Tesoro Cibola przesiadka na Minelaba Sovereign GT?
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 5381

Re: Tesoro Cibola przesiadka na Minelaba Sovereign GT?

Jeżeli chodzi o Tesoro, to jak bym miał kupować coś z tej stajni był by to Tejon, ponieważ Vaquero z tego co wiem nie ma dużo lepszych osiągów od Ciboli, więc odpada.
Miał bym prośbę czy mógł byś napisać więcej na temat Whaitsa, bo wydaje się całkiem ciekawą alternatywą.
Stachu:)
autor: stachu
pn gru 07, 2009 4:17 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Tesoro Cibola przesiadka na Minelaba Sovereign GT?
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 5381

Re: Tesoro Cibola przesiadka na Minelaba Sovereign GT?

Od wykrywacza oczekuję niezawodności, precyzji i przyzwoitych osiągów a przede wszystkim precyzyjnej dyskryminacji. Wiem, że Cebula te wszystkie cechy posiada, ale zaczyna już mi brakować głębokości w Tesoro. Kolejnym minusem jest brak dostrojenia do gruntu, a co za tym idzie jestem skazany na jedną ...
autor: stachu
ndz gru 06, 2009 10:01 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Tesoro Cibola przesiadka na Minelaba Sovereign GT?
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 5381

Tesoro Cibola przesiadka na Minelaba Sovereign GT?

Witam. Co sądzicie o przesiadce z Ciboli na Sovergina? Czy jest to opłacalna zamiana? A może polecicie inny wykrywacz jako następce Ciboli.
Pozdrawiam Stachu