Witam
Jak w temacie kupię obudowę i panel przedni do XP GMP.
Pozdrawiam Stachu
Znaleziono 13 wyników
- wt cze 02, 2020 2:43 pm
- Forum: Kramik
- Temat: Kupię obudowę i pannel przedni do XP GMP
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 8721
- czw sie 15, 2019 9:19 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: MultiTone-MIXmode dla detektorów Whites 5900 i 6000
- Odpowiedzi: 40
- Odsłony: 99200
Re: MultiTone-MIXmode dla detektorów Whites 5900 i 6000
Witam
Mam pytanie czy jeszcze ktoś w Polsce zajmuje się montażem przystawki do Whaitsa 5900?
Pozdrawiam Stachu
Mam pytanie czy jeszcze ktoś w Polsce zajmuje się montażem przystawki do Whaitsa 5900?
Pozdrawiam Stachu
- pn kwie 16, 2018 4:14 pm
- Forum: Kramik
- Temat: Kupię sondę do tesoro silver umax-a
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 8761
Kupię sondę do tesoro silver umax-a
Witam'
Jak w tytule kupię sondę do tesoro silver umax-a
Pozdrawiam Stachu
Jak w tytule kupię sondę do tesoro silver umax-a
Pozdrawiam Stachu
- śr sty 22, 2014 5:05 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cewka White's BM 950 9,5" Vs 10" DD
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3031
Cewka White's BM 950 9,5" Vs 10" DD
Witam,
Czy jest sens przesiadać się ze standardowej cewki BM 950 na 10" DD? Może ktoś już robił taką przesiadkę i mógłby napisać swoje wrażenia .
Pozdrawiam Stachu
Czy jest sens przesiadać się ze standardowej cewki BM 950 na 10" DD? Może ktoś już robił taką przesiadkę i mógłby napisać swoje wrażenia .
Pozdrawiam Stachu
- wt sty 21, 2014 7:30 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Sonda White's 300 LTD bez filtra na kablu do V3i?
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 6711
Cewka 10" DD do Whitesa
Witam,
Mam dwa pytania czy cewka 10" DD od Spectra V3 będzie poprawnie współpracowała z wykrywaczem white`s MXT?
Czy jest sens przesiadać się ze standardowej cewki BM 950 na 10" DD?
Pozdrawiam Stachu
Mam dwa pytania czy cewka 10" DD od Spectra V3 będzie poprawnie współpracowała z wykrywaczem white`s MXT?
Czy jest sens przesiadać się ze standardowej cewki BM 950 na 10" DD?
Pozdrawiam Stachu
- czw lip 18, 2013 8:28 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: White's MXT śruba przytwierdzająca obudowę wyświetlacza ?
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 3263
Re: White's MXT śruba przytwierdzająca obudowę wyświetlacza
Wielkie dzięki za informacje
Pozdrawiam Stachu
Pozdrawiam Stachu
- pn lip 15, 2013 7:35 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: White's MXT śruba przytwierdzająca obudowę wyświetlacza ?
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 3263
White's MXT śruba przytwierdzająca obudowę wyświetlacza ?
Witam, zgubiłem śrubę mocującą obudowę wyświetlacz do uchwytu, czy wie może ktoś jakie ona ma wymiary? Chodzi mi o długość i średnicę.
Serdecznie pozdrawiam Stachu
Serdecznie pozdrawiam Stachu
- czw paź 04, 2012 5:27 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: XP Gold Maxx po Sovereign GT. Czy warto ?
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 9825
Re: XP Gold Maxx po Sovereign GT. Czy warto ?
Witam, ja bym zaproponował Whitesa MXT spełnia on twoje kryteria w punkcie 2 i 3 ale czy zyskasz na zasięgu w stosunku co do Sovereign GT to nie wiem bo nie znam tego wykrywacza.
- pt cze 10, 2011 9:41 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Co kupić?? jeszcze pare pytań
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 5853
Re: Co kupić?? jeszcze pare pytań
Witaj, ja do tej listy dorzuciłbym jeszcze whitesa MXT, jest on bardzo głęboki na kolorową drobnicę jak i na stal, nieraz kopałem dołki po metr i głębiej. Kolejnym plusem jest doskonałe strojenie do gruntu, no i nie zapominał bym o pancernej konstrukcji detektora.
Ps. chodzę z MXT-ekiem już ...
Ps. chodzę z MXT-ekiem już ...
- śr gru 09, 2009 7:57 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Sovereign GT na tle MXT
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 2672
Re: Sovereign GT na tle MXT
Dzięki za odpowiedzi
I jeszcze jedno pytanie jak by wypadł Sovergin GT na tle MXT i na odwrót, chodzi mi o porównanie zasięgów i skuteczności dyskryminacji oraz podanie plusów i minusów obu detektorów.
Z góry dziękuje Stachu
PS. Czy można kupić archiwalny numer odkrywcy?
Z góry dziękuje Stachu
PS. Czy można kupić archiwalny numer odkrywcy?
- śr gru 09, 2009 7:05 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Tesoro Cibola przesiadka na Minelaba Sovereign GT?
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 5381
Re: Tesoro Cibola przesiadka na Minelaba Sovereign GT?
Jeżeli chodzi o Tesoro, to jak bym miał kupować coś z tej stajni był by to Tejon, ponieważ Vaquero z tego co wiem nie ma dużo lepszych osiągów od Ciboli, więc odpada.
Miał bym prośbę czy mógł byś napisać więcej na temat Whaitsa, bo wydaje się całkiem ciekawą alternatywą.
Stachu:)
Miał bym prośbę czy mógł byś napisać więcej na temat Whaitsa, bo wydaje się całkiem ciekawą alternatywą.
Stachu:)
- pn gru 07, 2009 4:17 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Tesoro Cibola przesiadka na Minelaba Sovereign GT?
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 5381
Re: Tesoro Cibola przesiadka na Minelaba Sovereign GT?
Od wykrywacza oczekuję niezawodności, precyzji i przyzwoitych osiągów a przede wszystkim precyzyjnej dyskryminacji. Wiem, że Cebula te wszystkie cechy posiada, ale zaczyna już mi brakować głębokości w Tesoro. Kolejnym minusem jest brak dostrojenia do gruntu, a co za tym idzie jestem skazany na jedną ...
- ndz gru 06, 2009 10:01 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Tesoro Cibola przesiadka na Minelaba Sovereign GT?
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 5381
Tesoro Cibola przesiadka na Minelaba Sovereign GT?
Witam. Co sądzicie o przesiadce z Ciboli na Sovergina? Czy jest to opłacalna zamiana? A może polecicie inny wykrywacz jako następce Ciboli.
Pozdrawiam Stachu
Pozdrawiam Stachu