Znaleziono 18 wyników

autor: Gre-gre
czw maja 23, 2013 5:28 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cewka AT Gold w AT Pro ....?
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 11774

Re: Cewka AT Gold w AT Pro ....?

Dzięki Panowie za rozjaśnienie tematu....

KrisssK pisze:Ty mnie Panie Kolego nie denerwuj z tą małą cewką bo mi ostatnio zawinąłeś ją sprzed nosa a byłą w dobrej cenie :)


Też się zagapiłem... :(
Pozdrawiam - Gre-gre.
autor: Gre-gre
pn maja 20, 2013 10:12 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cewka AT Gold w AT Pro ....?
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 11774

Cewka AT Gold w AT Pro ....?

Panie Piotrze...
Mam pytanie czy cewka 5"x 8" od AT GOLD będzie pracować w AT PRO ?
Czy mimo różnicy częstotliwości pracy mogę je wymieniać naprzemiennie ?
I nie chodzi mi tu o wykład z fizyki bo i tak nic nie pojmę ....
I czy czegoś przy takiej wymianie nie popsuję w cewce bądź w elektronice ...
autor: Gre-gre
pt wrz 07, 2012 8:28 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: (Sand Scoop ) Czerpak do piasku
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 23682

Re: (Sand Scoop ) Czerpak do piasku

Towar najwyższej jakości...
Serdecznie polecam =D>
Pozdrawiam - Gre-gre.
autor: Gre-gre
czw lip 26, 2012 8:46 pm
Forum: Konstrukcje samodzielne
Temat: Przerobka ACE na podwodny.
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 30446

Re: Przerobka ACE na podwodny.

Dozbieraj złomu...
Sprzedaj kanara i kup AT PRO...

Pozdrawiam - Gre-gre.
autor: Gre-gre
śr kwie 25, 2012 10:08 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: AT PRO modyfikacja słuchawek...
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 5714

Re: AT PRO modyfikacja słuchawek...

I to będzie to...
Dzięki pepe
=D>
Pozdrawiam - Gre-gre.
autor: Gre-gre
śr kwie 25, 2012 9:59 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: AT PRO modyfikacja słuchawek...
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 5714

Re: AT PRO modyfikacja słuchawek...

No tak...
Ale te słowa wypowiedziała kobieta ...
Musi być jakieś rozwiązanie...
Pozdrawiam - Gre-gre.
autor: Gre-gre
śr kwie 25, 2012 9:44 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: AT PRO modyfikacja słuchawek...
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 5714

Re: AT PRO modyfikacja słuchawek...

I tu się rzecz macała (celowo napisałem razem )...
Pozdrawiam - Gre-gre.
autor: Gre-gre
śr kwie 25, 2012 9:24 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: AT PRO modyfikacja słuchawek...
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 5714

Re: AT PRO modyfikacja słuchawek...

Dzięki pepe za trop...
A czy działa to poprawnie ?
Impedancja , opóźnienia i inne pierdoły...
Pozdrawiam - Gre-gre.
autor: Gre-gre
śr kwie 25, 2012 9:12 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: AT PRO modyfikacja słuchawek...
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 5714

AT PRO modyfikacja słuchawek...

Witam...
Czy jest możliwe dorobienie przejściówki na małego "jacka" ?
Nie mam ochoty dźwigać oryginalnych kolumbryn ...
Obiecuję nie wchodzić do wody
:lol:

Pozdrawiam - Gre-gre.
autor: Gre-gre
pn lut 27, 2012 11:05 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Za kilka lat nad Bałtykiem :)
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 19274

Re: Za kilka lat nad Bałtykiem :)

bigi pisze:
Gre-gre pisze:A gdy linia brzegowa cofnie się o kilka metrów nasze

Pozdrawiam - Gre-gre.


hmm linia brzegowa chyba cofa sie w glab ladu na poludnie jesli sie dobrze orientuje ;)

Pisząc tego posta siedziałem w łódce... ;)
Pozdrawiam - Gre-gre.
autor: Gre-gre
ndz lut 26, 2012 4:09 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Za kilka lat nad Bałtykiem :)
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 19274

Re: Za kilka lat nad Bałtykiem :)

A gdy linia brzegowa cofnie się o kilka metrów nasze przedłużki do kanarków
przejdą do lamusa... :smt022

Pozdrawiam - Gre-gre.
autor: Gre-gre
pt gru 10, 2010 7:16 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: AKUMULATORKI do GTI 2500
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 3159

Re: AKUMULATORKI do GTI 2500

DZIĘKUJĘ SERDECZNIE
Pozdrawiam - Gre-gre.
autor: Gre-gre
pt gru 10, 2010 6:23 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: AKUMULATORKI do GTI 2500
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 3159

Re: AKUMULATORKI do GTI 2500

Czyli zostajemy przy SANYO...
A różnica między 2000 mA a 2700mA będzie widoczna w pracy (moc, zasięg,czas pracy)?
Pozdrawiam - Gre-gre.
autor: Gre-gre
pt gru 10, 2010 3:06 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: AKUMULATORKI do GTI 2500
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 3159

AKUMULATORKI do GTI 2500

WITAM ...
No właśnie, czy to dobry wybór do GTI 2500 ?

http://www.allegromat.pl/aukcja66531

Proszę o poradę...
Pozdrawiam - Gre-gre.
autor: Gre-gre
pt lut 05, 2010 9:36 am
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: FILMIK...
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4852

FILMIK...

Autorem filmu jest Pasio...
http://www.youtube.com/watch?v=I6SpVDITNac
Pozdrawiam - Gre-gre.