Znaleziono 13 wyników
- pn wrz 24, 2012 12:38 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: XLT nie włącza się
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 3727
Re: XLT nie włącza się
Dziś, korzystając z tego ze jestem w domu , postanowiłem rozkrecić go i zobaczyć co w środku się dzieje. Przez weekend żona zostawiała go na słońcu (samą elektronikę) ale nie przyniosło to zadnego efektu. Po ściągnięciu obudowy zauważyłem, że z przodu na płytce między opornikami(?) leży malutki ...
- czw wrz 20, 2012 8:12 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: XLT nie włącza się
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 3727
XLT nie włącza się
Witaj Proscanie, poratuj podpowiedzią. Jutro wybieram się na weekend w Bieszczady, chciałem zabrać XLT. Naładowałem aku, wkładam zasobnik do wykrywacza, a on milczy. Nie włącza się. Tak jakby nie było zasilania.
Sprawdzałem zasobnik na wyjściu i pokazuje 12V. Ostatnio użuwałem XLT jakieś 2 miesiące ...
Sprawdzałem zasobnik na wyjściu i pokazuje 12V. Ostatnio użuwałem XLT jakieś 2 miesiące ...
- czw mar 22, 2012 4:46 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cewki do Explorera II
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 5458
Re: Cewki do Explorera II
Ja urzywam do Explorera XS cewki Detecha 12x10 - waga nie jest wiele wieksza od standartowej , chodze na czułości 31-32 i jest ok. Duzo czytałem o cewce NEL mysle ze tez jest warta zastanowienia.
- pn paź 03, 2011 12:46 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Snajperka do XLT
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 4315
Snajperka do XLT
Jak tak szybko dostałem odpowiedź , spytam jeszcze - w zasadzie szukam snajperki do XLT i zastanawiam sie czy roznica cenowa pomiedzy tymi dwoma cewkami
m
m
m
m
ma faktycznie odzwierciedlenie w praktyce. Wiem ze ta pierwsza do koncentryk - podobno czula na drobnice a ta druga to DD - tez ...
m
m
m
m
ma faktycznie odzwierciedlenie w praktyce. Wiem ze ta pierwsza do koncentryk - podobno czula na drobnice a ta druga to DD - tez ...
- pn paź 03, 2011 12:27 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Cewka Eclipse Deepscan DD14 do XLT?
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3019
Cewka Eclipse Deepscan DD14 do XLT?
Witam, czy faktycznie ta cewka z linku pasuje do tych wykrywaczy z opisu aukcji?
http://allegro.pl/cewka-do-wykrywaczy-w ... 86443.html
Bo to chyba do DFX i MXT...
Pozdrawiam
Natan
http://allegro.pl/cewka-do-wykrywaczy-w ... 86443.html
Bo to chyba do DFX i MXT...
Pozdrawiam
Natan
- pt cze 03, 2011 10:16 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Analiza zasięgu MXT na monetę 1 gr.
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3595
Analiza zasięgu MXT na monetę 1 gr.
Witam,
analizowałem ostatnio na podstawie art. w Odkrywcy zasięgi Whitesa MXT na monetę 1 gr. W porównaniu do XLT, DFX i 6000 wyszedł on z cewką standartową rewelacyjnie - moim zdaniem. Moje pytanie jest takie : jezeli robocza częstotliwość MXT jest zbliżona do jednej z częstotliwości DFX (także ...
analizowałem ostatnio na podstawie art. w Odkrywcy zasięgi Whitesa MXT na monetę 1 gr. W porównaniu do XLT, DFX i 6000 wyszedł on z cewką standartową rewelacyjnie - moim zdaniem. Moje pytanie jest takie : jezeli robocza częstotliwość MXT jest zbliżona do jednej z częstotliwości DFX (także ...
- czw mar 31, 2011 12:16 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
- Odpowiedzi: 227
- Odsłony: 847424
Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Witam,
czy już się potwierdziło ,że w kwietniowym Odkrywcy będzie kolejny odcinek cyklu?
Pozdrawiam
Natan
czy już się potwierdziło ,że w kwietniowym Odkrywcy będzie kolejny odcinek cyklu?
Pozdrawiam
Natan
- ndz sty 30, 2011 7:34 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Wilson Coin Select
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 8008
Re: Wilson Coin Select
Gdybyś był zainteresowany to mam CS 660 na zbyciu.
Pozdrawiam
Natan
Pozdrawiam
Natan
- śr paź 13, 2010 10:51 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Publikacje w magazynie Odkrywca nt wykrywaczy
- Odpowiedzi: 48
- Odsłony: 251589
Re: Publikacje w magazynie Odkrywca nt wykrywaczy
Witam, jeżli jest potrzeba to służę Minelabem Explor. XS,
pozdrawiam
pozdrawiam
- czw paź 01, 2009 2:20 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Wykrywacz dla syna.
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 8222
Re: Wykrywacz dla syna.
To daj znac tu lub na PW kiedy bylby do wziecia i jaka cena ostatecznie.
Ciekawe w jakim zestawie bedzie XS ? bo cos o porownaniu z XSII,SEiEtrack moge powiedziec
Natan
Ciekawe w jakim zestawie bedzie XS ? bo cos o porownaniu z XSII,SEiEtrack moge powiedziec
Natan
- czw paź 01, 2009 1:39 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Wykrywacz dla syna.
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 8222
Re: Wykrywacz dla syna.
Jak od Ciebie to w ciemno
, nie ma problemu , poczekam.
Daj na PW znac jaka cena .
A tak btw czy w Odkrywcy planujesz tez test XS-a?
Natan
Daj na PW znac jaka cena .
A tak btw czy w Odkrywcy planujesz tez test XS-a?
Natan
- czw paź 01, 2009 1:18 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Wykrywacz dla syna.
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 8222
Re: Wykrywacz dla syna.
Chodzilo mi o cos takiego - http://www.allegro.pl/item756011479_viking_v5.html
myslalem o statyku - wiesz widzialem ze latwiej mu bylo po prostu przesuwac cewka niz machac , choc moze glownie bylo to zwiazane z waga mojego XS-a??
Natan
myslalem o statyku - wiesz widzialem ze latwiej mu bylo po prostu przesuwac cewka niz machac , choc moze glownie bylo to zwiazane z waga mojego XS-a??
Natan
- czw paź 01, 2009 9:53 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Wykrywacz dla syna.
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 8222
Wykrywacz dla syna.
Witam wszystkich , a szczegolnie Ciebie Piotrze w mym pierwszym poscie na tym forum
Coz , czas leci i synek ma juz 9 lat i ostatnio bardzo mi pomaga w machaniu wykrywaczem i kopaniu dolkow. Niestety moj minelab to nie jego klasa wagowa , i dlatego pomyslalem o zakupie dla niego czegos lekkiego ...
Coz , czas leci i synek ma juz 9 lat i ostatnio bardzo mi pomaga w machaniu wykrywaczem i kopaniu dolkow. Niestety moj minelab to nie jego klasa wagowa , i dlatego pomyslalem o zakupie dla niego czegos lekkiego ...