Wykrywacz dla syna.

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
Natan
Posty: 15
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 12:46 pm
Lokalizacja: Chorzow

Wykrywacz dla syna.

Post autor: Natan »

Witam wszystkich , a szczegolnie Ciebie Piotrze w mym pierwszym poscie na tym forum :pa

Coz , czas leci i synek ma juz 9 lat i ostatnio bardzo mi pomaga w machaniu wykrywaczem i kopaniu dolkow. Niestety moj minelab to nie jego klasa wagowa :) , i dlatego pomyslalem o zakupie dla niego czegos lekkiego , prostego i niedrogiego. Po prostu jezeli za chwile stwierdzi ze woli cos innego , zebym nie zostal z jakims cudem trudnym do odsprzedania. Oczywiscie uzywany sprzet wchdzi w gre jak najbardziej. Widze na AL. Vikinga 5 - wiem ze to statyk - prosty i tani , czy warty tej kasy? Jest jeszcze opcja na Bounty Huntera Junior - to chyba prosty dynamik - czy moze cos innego ciekawego mozecie polecic?
Pozdrawiam
Natan
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wykrywacz dla syna.

Post autor: ProScan »

Cześć!

Vikinga 5 nie polecam (jeśli mam się odnieść do konkretnego modelu na allegro, to daj linka).

BH Juniora nie znam - ale to raczej zdecydowania plażówka.

Może coś z Tesoro? Compadre? Silver? Oczywiście używane, bo nowe są w idiotycznej cenie.

:pa

proscan
Natan
Posty: 15
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 12:46 pm
Lokalizacja: Chorzow

Re: Wykrywacz dla syna.

Post autor: Natan »

Chodzilo mi o cos takiego - http://www.allegro.pl/item756011479_viking_v5.html
myslalem o statyku - wiesz widzialem ze latwiej mu bylo po prostu przesuwac cewka niz machac , choc moze glownie bylo to zwiazane z waga mojego XS-a??
Natan
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wykrywacz dla syna.

Post autor: ProScan »

Ten Viking nie ma dyskryminacji (na drobnym żelazie przycicha). Jeśli zależy Ci na statyku, to mogę zaproponować CSCOPA 660 - kupiłem na allegro, potrzebny mu drobny remoncik, przetestuję dla Odkrywcy i będzie do wzięcia.

Z resztą rozglądaj się właśnie za tą marką. Na allegro bywały takie prościutkie modle poniżej 200zł.

:pa

proscan
Natan
Posty: 15
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 12:46 pm
Lokalizacja: Chorzow

Re: Wykrywacz dla syna.

Post autor: Natan »

Jak od Ciebie to w ciemno ;) , nie ma problemu , poczekam.
Daj na PW znac jaka cena .
A tak btw czy w Odkrywcy planujesz tez test XS-a?
Natan
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wykrywacz dla syna.

Post autor: ProScan »

Ja go kupiłem za 230zł w sumie. Do tego dojdzie koszt wspomnianego remonciku (wymiana głośnika, styków baterii etc).

Testy XS-a oczywiście będą.

:pa

proscan
Natan
Posty: 15
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 12:46 pm
Lokalizacja: Chorzow

Re: Wykrywacz dla syna.

Post autor: Natan »

To daj znac tu lub na PW kiedy bylby do wziecia i jaka cena ostatecznie.
Ciekawe w jakim zestawie bedzie XS ? bo cos o porownaniu z XSII,SEiEtrack moge powiedziec :D
Natan
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wykrywacz dla syna.

Post autor: ProScan »

E traka nie będzie w tym zestawie raczej, chociaż kto wie?

:pa

proscan
wiking10
Posty: 85
Rejestracja: śr lis 09, 2005 1:58 pm
Lokalizacja: dolnosląskie

Re: Wykrywacz dla syna.

Post autor: wiking10 »

mojemu 7-latkowi kupiłem bh quik silver. lekki, poręczny i... to była okazja - roczny z papierami 70 zł :D
ODPOWIEDZ