ProScan pisze:Czy faktycznie te "polskie" Etracki mają spolszczone nazwy

proscan
Hej
Tak mają spolszczone nazwy co jest przydatne dla ludzi co nie za bardzo "czają" angielski
Jak ktoś chętny do rozmowy o ustawieniach i osiągach e-trac to zapraszam do rozmowy
bądź na PW
Pozdrawiam