Znaleziono 6 wyników

autor: $niper.
ndz cze 30, 2013 5:01 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: minelab e-trac problem z włączeniem.
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 6212

Re: minelab e-trac problem z włączeniem.

Wiejscy elektronicy nie znają się na takich sprzętach ;-( gdzie tu szukać pomocy ??? :smt021

Sprzęt już gwarancji nie ma chyba ze 3 lata
autor: $niper.
ndz cze 30, 2013 8:40 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: minelab e-trac problem z włączeniem.
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 6212

minelab e-trac problem z włączeniem.

Witam

Kolega ma problem z e-trac. Po ostatniej wyprawie trochę wykrywacz załapał wilgoci. (deszczowa pogoda). Następnego dnia udaliśmy się na poszukiwania i kolega miał zawilgotniały ekranik , nie wiele było widać na nim. Wykrywacz sam się włączał i resetował. Postanowiliśmy rozkręcić elektronikę ...
autor: $niper.
czw mar 11, 2010 3:28 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Planuję wymianę X -terry 70 na etraca
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 10812

Re: Planuję wymianę X -terry 70 na etraca

hej

I jak wrażenia po wymianie X-terry ?

pozdrawiam
autor: $niper.
sob mar 06, 2010 7:20 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: domowy test e-trac
Odpowiedzi: 38
Odsłony: 47153

Re: domowy test e-trac

ProScan pisze:Czy faktycznie te "polskie" Etracki mają spolszczone nazwy :?:

:pa

proscan


Hej

Tak mają spolszczone nazwy co jest przydatne dla ludzi co nie za bardzo "czają" angielski 8)

Jak ktoś chętny do rozmowy o ustawieniach i osiągach e-trac to zapraszam do rozmowy :D

bądź na PW

Pozdrawiam
autor: $niper.
sob mar 06, 2010 7:13 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Quattro gorsze od ACE?
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 5035

Re: Quattro gorsze od ACE?

Hej

Ja spacerowałem z Quattrem około 2 lat..

Sprzęt moim zdaniem jest naprawdę dobry na monety i inną drobnicę, lecz w przypadku bardzo zaśmieconego gruntu gdzie na metr kwadratowy leży dużo stalowy i kolorowych śmieci to się "dławi"
Jeżeli chodzi o bardzo małe monetki typu np "jagielonki ...
autor: $niper.
czw mar 04, 2010 9:37 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: domowy test e-trac
Odpowiedzi: 38
Odsłony: 47153

Re: domowy test e-trac

Witam.

Mam takie pytanie.

Jak ustawiacie w Opcjach zaawansowanych

-> reakcja głęboko TAK
-> reakcja szybko TAK (w zaśmieconym terenie- To zawsze mam ustawione ale czy jedno z drugim się nie wyklucza w takim zestawieniu?)

Chcę jak najwięcej wyciągnąć z tego sprzętu (nie chcę się ślizgać ...