Planuję wymianę X -terry 70 na etraca

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
jdmd
Posty: 16
Rejestracja: wt lis 04, 2008 9:48 pm

Planuję wymianę X -terry 70 na etraca

Post autor: jdmd »

Witam.
Planuję wymianę X -terry 70 na etraca .Mam pytanie czy to jest dobry wybór?.
Jest aukcja minelab etrac full pakiet (numer 929271939).Sprzedający zamieścił zdjęcia wykrywaczy z aukcji już zakończonych innych użytkowników.Na pytanie czy można odebrać osobiście lub sprawdzić stan techniczny i z jakiej miejscowości, odpowiedział: sprzet juz zapakowany czeka na dane do wysylki. ubezpieczam paczke na swoj koszt i ma pan dwa tygodnie na odeslanie jezeli nie spelni oczekiwan.
Sprzedający ma 0 komentarzy,miejscowość Pl.????
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Czy to jest dobry wybór ?

Post autor: KrisssK »

jdmd pisze:Sprzedający zamieścił zdjęcia wykrywaczy z aukcji już zakończonych innych użytkowników.
jdmd pisze:Na pytanie czy można odebrać osobiście lub sprawdzić stan techniczny i z jakiej miejscowości, odpowiedział: sprzet juz zapakowany czeka na dane do wysylki. ubezpieczam paczke na swoj koszt i ma pan dwa tygodnie na odeslanie jezeli nie spelni oczekiwan.
Sprzedający ma 0 komentarzy,miejscowość Pl.????

Ja takie aukcje omijam z daleka i nawet mi przez myśl nie przychodzi żeby zaryzykować.
Niby dlaczego nie chce się przyznać z jakiej jest miejscowości?
Dlaczego nie stać go na zrobienie zdjęcia tego co sprzedaje?
Do tego jeszcze 0 komentarzy i rejestracja na allegro 2010-02-08.
Ale jak widać ryzykantów nie brakuje.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Planuję wymianę X -terry 70 na etraca

Post autor: ProScan »

Proszę podać pełny link do aukcji.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Planuję wymianę X -terry 70 na etraca

Post autor: ProScan »

Ryzyko ogromne. Bardzo śmierdząca sprawa.

Poczta ma taką usługę (dodatkowo płaci się kilka zł), że w obecności kuriera można otworzyć paczkę - proszę zapytać licytującego czy zgadza się na zapłatę za przesyłkę, a resztę przy odbiorze z w/w opcją.

Albo dać sobie spokój i zapomnieć o sprawie.

:pa

proscan
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Planuję wymianę X -terry 70 na etraca

Post autor: KrisssK »

No i aukcja usunieta przez Allegro... po problemie :)
kaytek
Posty: 19
Rejestracja: wt sie 22, 2006 9:07 am

Re: Planuję wymianę X -terry 70 na etraca

Post autor: kaytek »

jdmd, czy nadal podtrzymujesz chęć sprzedaży x70?
jdmd
Posty: 16
Rejestracja: wt lis 04, 2008 9:48 pm

Re: Planuję wymianę X -terry 70 na etraca

Post autor: jdmd »

Witam
Tak .Na dwa wykrywacze żona się nie zgodzi :( .Jak kupię to swój mogę sprzedać.
Ostatnio zmieniony sob kwie 10, 2010 1:20 am przez jdmd, łącznie zmieniany 1 raz.
$niper.
Posty: 6
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 8:19 am
Lokalizacja: lubelskie moje kochane :)

Re: Planuję wymianę X -terry 70 na etraca

Post autor: $niper. »

hej

I jak wrażenia po wymianie X-terry ?

pozdrawiam
jdmd
Posty: 16
Rejestracja: wt lis 04, 2008 9:48 pm

Re: Planuję wymianę X -terry 70 na etraca

Post autor: jdmd »

Ze strony Minelaba pobrałem symulator i trochę na nim ćwiczyłem.Osobiście mogę porównać Terrę 70(3 różne cewki) z Exploratorem SE(zasięgi w terenie itd).Pozdrawiam.
jdmd
Posty: 16
Rejestracja: wt lis 04, 2008 9:48 pm

Re: Planuję wymianę X -terry 70 na etraca

Post autor: jdmd »

Mam jeszcze jedno małe pytanie.Xterra posiada regulację głośności.Czy Etrac też taką fukcję ma? (na symulatorze nie mogę znależć) Za odpowiedż z góry dziękuję.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Planuję wymianę X -terry 70 na etraca

Post autor: ProScan »

Ma.
ODPOWIEDZ