Znaleziono 9 wyników
- pt cze 25, 2010 1:54 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Tesoro cibola-zmiana zasilania
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 8711
Re: Tesoro cibola-zmiana zasilania
Zobacz jak zachowuje sie przy 7,8V jai ma zasieg.
- czw cze 24, 2010 9:58 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Ustawienia Explolera SE
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 8101
Re: Ustawienia Explolera SE
Wróciłem do Ferrus,sygnały są pewniejsze,detektor stabilniejszy.
- śr cze 23, 2010 1:38 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Ustawienia Explolera SE
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 8101
Re: Ustawienia Explolera SE
No niestety nie,lipa.Nie widzę brakteatów.
Muszę kombinować,dodam tylko że Omega widzi bez problemu i kosztuje połowę mniej

Muszę kombinować,dodam tylko że Omega widzi bez problemu i kosztuje połowę mniej
- śr cze 23, 2010 1:35 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Tesoro cibola-zmiana zasilania
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 8711
Re: Tesoro cibola-zmiana zasilania
Ja kiedys zrobilem sobie taki układ ktory nie schodził ponizej 8,4V poniewaz wiadomo jak w tesoro spada zasieg.
Uklad jest bardzo prosty i tani:
-L7810CV
Koszt cos kolo 7 pln + radiatorek+adapter 9V
Uklad jest bardzo prosty i tani:
-L7810CV
Koszt cos kolo 7 pln + radiatorek+adapter 9V
- pn cze 21, 2010 7:03 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Ustawienia Explolera SE
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 8101
Re: Ustawienia Explolera SE
Bardzo dziękuję za pomoc,bład tkwił w selekcie że miałem zaznaczone clear.Teraz po zaznaczeniu gwozdzi znacznie lepiej.
A co by Pan zmienił żeby sygnał od denarkow/brakteatow był bardziej
"wydajny",mocniej sygnalizowany.
A co by Pan zmienił żeby sygnał od denarkow/brakteatow był bardziej
"wydajny",mocniej sygnalizowany.
- sob cze 19, 2010 11:27 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Ustawienia Explolera SE
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 8101
Re: Ustawienia Explolera SE
Racja-nie pomyślałem o tym(z tymi gotowcami).
Wcześniej przeszedłem od silvera do vaqero z tego na quattro(był u Pana na przeglądzie-taki z Francji) noi SE.
Dwa lata chodziłem tylko na ferro i od tygodnia postanowiłem coś zmienić ,
dlatego się trochę miotam z tymi nastawami.Przyzwyczajony do ...
Wcześniej przeszedłem od silvera do vaqero z tego na quattro(był u Pana na przeglądzie-taki z Francji) noi SE.
Dwa lata chodziłem tylko na ferro i od tygodnia postanowiłem coś zmienić ,
dlatego się trochę miotam z tymi nastawami.Przyzwyczajony do ...
- sob cze 19, 2010 8:29 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Ustawienia Explolera SE
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 8101
Re: Ustawienia Explolera SE
Jeszcze jedno co o tym myslicie czy ktos to nabył?
http://cgi.ebay.pl/MINELAB-EXPLORER-MET ... 5639996be3
http://cgi.ebay.pl/MINELAB-EXPLORER-MET ... 5639996be3
- sob cze 19, 2010 8:12 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Ustawienia Explolera SE
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 8101
Re: Ustawienia Explolera SE
Wczesniej chodzilem na -Ferrous i jak było żelastwo to mialem niski sygnal a kolor wysoki.
Teraz postanowilem przelaczyc na -Conduct i mam staly wysoki sygnal
"taki wiodący" nie za głośny ale w tle .Jak pod cewka jest zelazy drut to pieknie wyje jak na kolor przy Ferrous.Natomiast jak znajdzie ...
Teraz postanowilem przelaczyc na -Conduct i mam staly wysoki sygnal
"taki wiodący" nie za głośny ale w tle .Jak pod cewka jest zelazy drut to pieknie wyje jak na kolor przy Ferrous.Natomiast jak znajdzie ...
- pt cze 18, 2010 11:11 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Ustawienia Explolera SE
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 8101
Ustawienia Explolera SE
Witam .
Mam takie ustawienia na małe srebro.Co o tym myślicie?
Pytam bo myślę że trochę przekombinowałem(ciągły wysoki dzwiek).
-sens.29
-TH.7
-IM.27
Funkcje menu:
-select.clear
-audio-response-pitch hold
- volume-gein10
-gain 9
-tone-th.9
-variab.10
-limi.9
-sunds-cond ...
Mam takie ustawienia na małe srebro.Co o tym myślicie?
Pytam bo myślę że trochę przekombinowałem(ciągły wysoki dzwiek).
-sens.29
-TH.7
-IM.27
Funkcje menu:
-select.clear
-audio-response-pitch hold
- volume-gein10
-gain 9
-tone-th.9
-variab.10
-limi.9
-sunds-cond ...