Znaleziono 9 wyników

autor: solidny113
pt cze 25, 2010 1:54 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Tesoro cibola-zmiana zasilania
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 8711

Re: Tesoro cibola-zmiana zasilania

Zobacz jak zachowuje sie przy 7,8V jai ma zasieg.
autor: solidny113
czw cze 24, 2010 9:58 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Ustawienia Explolera SE
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 8101

Re: Ustawienia Explolera SE

Wróciłem do Ferrus,sygnały są pewniejsze,detektor stabilniejszy.
autor: solidny113
śr cze 23, 2010 1:38 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Ustawienia Explolera SE
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 8101

Re: Ustawienia Explolera SE

No niestety nie,lipa.Nie widzę brakteatów.
Muszę kombinować,dodam tylko że Omega widzi bez problemu i kosztuje połowę mniej :lol: :lol: :lol:
autor: solidny113
śr cze 23, 2010 1:35 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Tesoro cibola-zmiana zasilania
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 8711

Re: Tesoro cibola-zmiana zasilania

Ja kiedys zrobilem sobie taki układ ktory nie schodził ponizej 8,4V poniewaz wiadomo jak w tesoro spada zasieg.
Uklad jest bardzo prosty i tani:
-L7810CV
Koszt cos kolo 7 pln + radiatorek+adapter 9V
autor: solidny113
pn cze 21, 2010 7:03 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Ustawienia Explolera SE
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 8101

Re: Ustawienia Explolera SE

Bardzo dziękuję za pomoc,bład tkwił w selekcie że miałem zaznaczone clear.Teraz po zaznaczeniu gwozdzi znacznie lepiej.
A co by Pan zmienił żeby sygnał od denarkow/brakteatow był bardziej
"wydajny",mocniej sygnalizowany.
autor: solidny113
sob cze 19, 2010 11:27 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Ustawienia Explolera SE
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 8101

Re: Ustawienia Explolera SE

Racja-nie pomyślałem o tym(z tymi gotowcami).
Wcześniej przeszedłem od silvera do vaqero z tego na quattro(był u Pana na przeglądzie-taki z Francji) noi SE.
Dwa lata chodziłem tylko na ferro i od tygodnia postanowiłem coś zmienić ,
dlatego się trochę miotam z tymi nastawami.Przyzwyczajony do ...
autor: solidny113
sob cze 19, 2010 8:29 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Ustawienia Explolera SE
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 8101

Re: Ustawienia Explolera SE

Jeszcze jedno co o tym myslicie czy ktos to nabył?
http://cgi.ebay.pl/MINELAB-EXPLORER-MET ... 5639996be3
autor: solidny113
sob cze 19, 2010 8:12 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Ustawienia Explolera SE
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 8101

Re: Ustawienia Explolera SE

Wczesniej chodzilem na -Ferrous i jak było żelastwo to mialem niski sygnal a kolor wysoki.
Teraz postanowilem przelaczyc na -Conduct i mam staly wysoki sygnal
"taki wiodący" nie za głośny ale w tle .Jak pod cewka jest zelazy drut to pieknie wyje jak na kolor przy Ferrous.Natomiast jak znajdzie ...
autor: solidny113
pt cze 18, 2010 11:11 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Ustawienia Explolera SE
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 8101

Ustawienia Explolera SE

Witam .
Mam takie ustawienia na małe srebro.Co o tym myślicie?
Pytam bo myślę że trochę przekombinowałem(ciągły wysoki dzwiek).
-sens.29
-TH.7
-IM.27
Funkcje menu:
-select.clear
-audio-response-pitch hold
- volume-gein10
-gain 9
-tone-th.9
-variab.10
-limi.9
-sunds-cond ...