Moim prywatnym zdaniem to bojaźń przed konkurencją każe im stawiać takie tezy. Brak jednoznacznych przeciwwskazań co do Nela. Poprostu nie chcą się przyznać że inni też potrafią zrobić pożądne cewki.
Jeśli pojawią się jakieś nowości nie omieszkaj nas o tym poinformować. Dzięki i pozdrawiam
Lamina jesteś dystrybutorem to powiedz mi czy będą także nowe cewki do Serii greckiej Teknetics szczególnie Omegi bo jak narazie to Nel przegoniło Tekneticsowe 11 DD i jestem ciekaw czy będzie odpowiedź ze strony DJ i jego inżynierów.
Witam
Dzisiaj uż estem pewiem że Omega jest wadliwa. Dzięki Kolegom mialem możliwośc przetestowania i porównania osiągów. Musi iść do serwisu:-) a szkoda bo zapowiadało sie ciekawie. Dzięki zdzichu za reakcje.
Chodzi mii o glebę. W porównaniu do Ace 250 (test na monecie 2 kopiejki i Łuska od Mausera. Oba wykrywacze na standardowych cewkach) tylko o 2-3 cm głębsz a może i mniej. W związku z tym nie wiem czy to norma czy uszkodzony sprzęt gdyż spodziewalem się więcej.
witam wszystkich
niedawno stałem sie (nie)szczęśliwym posiadaczem Omegi 8000
Niestety jego osiągi mocno odbiegają od obietnic złożonych przez producenta. Czy 2-3 cm większy zasięg w porównaniu do Ace 250 to cos normalnego. Prosze o opinie kolegów