Znaleziono 16 wyników

autor: liberty1212
sob sty 29, 2011 2:40 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Teknetics T2 nowa cewka
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 18196

Re: Teknetics T2 nowa cewka

a jak ma się do 11dd czy jest duża różnica
wybacz że tyle pytań ale mam mętlik w bańce :shock:
ale kto pyta nie błądzi :D
autor: liberty1212
sob sty 29, 2011 2:22 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Teknetics T2 nowa cewka
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 18196

Re: Teknetics T2 nowa cewka

zdzichu a jak jest z drobnicą w nelu czy czasem czegoś nie przegapisz przy takich rozmiarach cewki
autor: liberty1212
sob sty 29, 2011 8:50 am
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Teknetics T2 nowa cewka
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 18196

Re: Teknetics T2 nowa cewka

wydaje się że nie dali rady :D
dzięki za info
autor: liberty1212
sob sty 29, 2011 8:37 am
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Teknetics T2 nowa cewka
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 18196

Re: Teknetics T2 nowa cewka

a możesz dać mi jakiś namiar bo naprawdę nic nie znalazłem
a skoro mówisz o nelu że niezbyt kompatybilny to sef z pewnością przejdzie
autor: liberty1212
sob sty 29, 2011 8:28 am
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Teknetics T2 nowa cewka
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 18196

Re: Teknetics T2 nowa cewka

wybacz faktycznie palnąłem gafę :oops:
a jeżeli jesteśmy już przy sefach czy są cewki do Omegi
bo jakoś nie zauważyłem ale może coś mi umknęło
autor: liberty1212
pt sty 28, 2011 6:34 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Teknetics T2 nowa cewka
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 18196

Re: Teknetics T2 nowa cewka

A czy to nie jest ta cewka 15" o której tu mówiono?
http://www.kellycodetectors.com/accesso ... hcoils.htm
autor: liberty1212
pt sty 28, 2011 3:20 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Teknetics T2 nowa cewka
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 18196

Re: Teknetics T2 nowa cewka

Moim prywatnym zdaniem to bojaźń przed konkurencją każe im stawiać takie tezy. Brak jednoznacznych przeciwwskazań co do Nela. Poprostu nie chcą się przyznać że inni też potrafią zrobić pożądne cewki.
Jeśli pojawią się jakieś nowości nie omieszkaj nas o tym poinformować. Dzięki i pozdrawiam
autor: liberty1212
pt sty 28, 2011 12:55 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Teknetics T2 nowa cewka
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 18196

Re: Teknetics T2 nowa cewka

Lamina jesteś dystrybutorem to powiedz mi czy będą także nowe cewki do Serii greckiej Teknetics szczególnie Omegi bo jak narazie to Nel przegoniło Tekneticsowe 11 DD i jestem ciekaw czy będzie odpowiedź ze strony DJ i jego inżynierów.
autor: liberty1212
ndz gru 26, 2010 9:55 am
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Ukraiński Producent Cewek
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 66064

Re: Ukraiński Producent Cewek

witam
panowie a czy ktoś w Polsce zajmuje się sprowadzeniem tych cewek?
autor: liberty1212
sob gru 18, 2010 11:21 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: oMEGA 8000 KIEPSKIE ZASIĘGI
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 6836

Re: oMEGA 8000 KIEPSKIE ZASIĘGI

Wszystko już gra. Polecam
Teraz rozglądam się za nową cewką
Może być 11 DD albo Nel jeśli ktoś takową posiada w rozsądnej cenie proszę o info
autor: liberty1212
śr paź 20, 2010 3:54 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: deeptech
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 3201

deeptech

Drogi Proscanie a czy masz jakieś informacje lub spostrzeżenia na temat
nowego modelu Vista RG750 firmy deeptech (made in bulgaria)?
autor: liberty1212
śr paź 20, 2010 2:56 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: oMEGA 8000 KIEPSKIE ZASIĘGI
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 6836

Re: oMEGA 8000 KIEPSKIE ZASIĘGI

Witam
Dzisiaj uż estem pewiem że Omega jest wadliwa. Dzięki Kolegom mialem możliwośc przetestowania i porównania osiągów. Musi iść do serwisu:-) a szkoda bo zapowiadało sie ciekawie. Dzięki zdzichu za reakcje.
autor: liberty1212
wt paź 19, 2010 3:40 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: oMEGA 8000 KIEPSKIE ZASIĘGI
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 6836

Re: oMEGA 8000 KIEPSKIE ZASIĘGI

Chodzi mii o glebę. W porównaniu do Ace 250 (test na monecie 2 kopiejki i Łuska od Mausera. Oba wykrywacze na standardowych cewkach) tylko o 2-3 cm głębsz a może i mniej. W związku z tym nie wiem czy to norma czy uszkodzony sprzęt gdyż spodziewalem się więcej.
autor: liberty1212
pn paź 18, 2010 5:59 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: oMEGA 8000 KIEPSKIE ZASIĘGI
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 6836

oMEGA 8000 KIEPSKIE ZASIĘGI

witam wszystkich
niedawno stałem sie (nie)szczęśliwym posiadaczem Omegi 8000
Niestety jego osiągi mocno odbiegają od obietnic złożonych przez producenta. Czy 2-3 cm większy zasięg w porównaniu do Ace 250 to cos normalnego. Prosze o opinie kolegów :D
autor: liberty1212
ndz paź 10, 2010 8:54 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: GARRETT GTP 1350 CZY OMEGA 8000?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3397

Re: GARRETT GTP 1350 CZY OMEGA 8000?

Dzięki Proscanie za odzew
Choć ta cena 1400 i duża cewka mnie kusi
Z drugiej strony Omega to już inna klasa
Coraz bardziej popularny i ceniony