Teknetics T2 nowa cewka
Teknetics T2 nowa cewka
za kilka mam nadzieje tygodni bedzie nowa cewka do T2 ... wielka... 15" jak tylko beda nowe info dam znac.
Re: Teknetics T2 nowa cewka
Raczej nie , bardziej wyrób markowy
jest spore ciśnienie z tymi Nel i trzeba pracować nad czymś mocniejszym
Re: Teknetics T2 nowa cewka
Czyli KONTRA-NEL.
proscan
proscan
Re: Teknetics T2 nowa cewka
D.J poczuł jak to dział , ciekawe że wszystkie posty odnośnie tych cewek zaczęły znikać z markowego forum Findmall
Re: Teknetics T2 nowa cewka
cewka oryginalna Teknetics wczoraj dostalem potwierdzenie od producenta ze:
"....Our new 15 inch coil for the t2 is superior in depth and performance. We should have them available for you soon....."
"....Our new 15 inch coil for the t2 is superior in depth and performance. We should have them available for you soon....."
-
liberty1212
- Posty: 16
- Rejestracja: sob paź 09, 2010 8:46 am
Re: Teknetics T2 nowa cewka
Lamina jesteś dystrybutorem to powiedz mi czy będą także nowe cewki do Serii greckiej Teknetics szczególnie Omegi bo jak narazie to Nel przegoniło Tekneticsowe 11 DD i jestem ciekaw czy będzie odpowiedź ze strony DJ i jego inżynierów.
Re: Teknetics T2 nowa cewka
znajac tekneticsa to pewnie dosc szybko zmodyfikuja ja pod serie grecka... co do cewek nel.... mialem nawet nimi handlować .... ale teknetics testował te cewki i twierdza ze mocno obciażaja elektronike detektora i nie ma mowy zeby utrzymac 5 lat gwarancji.... nie wiem ile w tym prawdy ale takie jest ich stanowisko.
-
liberty1212
- Posty: 16
- Rejestracja: sob paź 09, 2010 8:46 am
Re: Teknetics T2 nowa cewka
Moim prywatnym zdaniem to bojaźń przed konkurencją każe im stawiać takie tezy. Brak jednoznacznych przeciwwskazań co do Nela. Poprostu nie chcą się przyznać że inni też potrafią zrobić pożądne cewki.
Jeśli pojawią się jakieś nowości nie omieszkaj nas o tym poinformować. Dzięki i pozdrawiam
Jeśli pojawią się jakieś nowości nie omieszkaj nas o tym poinformować. Dzięki i pozdrawiam
Re: Teknetics T2 nowa cewka
moze byc tak jak piszesz....
na razie nie ma co bic piany..... bede mial cewke w rekach to dam znac co i jak.... o cenie oczywiscie tez poinformuje
na razie nie ma co bic piany..... bede mial cewke w rekach to dam znac co i jak.... o cenie oczywiscie tez poinformuje
-
liberty1212
- Posty: 16
- Rejestracja: sob paź 09, 2010 8:46 am
Re: Teknetics T2 nowa cewka
A czy to nie jest ta cewka 15" o której tu mówiono?
http://www.kellycodetectors.com/accesso ... hcoils.htm
http://www.kellycodetectors.com/accesso ... hcoils.htm
Re: Teknetics T2 nowa cewka
ale tam jest tylko stara cewka 14" do starego gold bug'a oraz cewka 15" elipsa niezaleznego producenta SEF, cewki teknetics 15" nie ma na tej liscie.
-
liberty1212
- Posty: 16
- Rejestracja: sob paź 09, 2010 8:46 am
Re: Teknetics T2 nowa cewka
wybacz faktycznie palnąłem gafę
a jeżeli jesteśmy już przy sefach czy są cewki do Omegi
bo jakoś nie zauważyłem ale może coś mi umknęło
a jeżeli jesteśmy już przy sefach czy są cewki do Omegi
bo jakoś nie zauważyłem ale może coś mi umknęło
Re: Teknetics T2 nowa cewka
tak robia cewki do omegi... ewentualnie mozna brac od f5 i przelutowac wtyczke.
ale te cewki sa dziwnie podobne do NEL.... mysle ze to ten sam producent pod inna nazwa.
ale te cewki sa dziwnie podobne do NEL.... mysle ze to ten sam producent pod inna nazwa.
-
liberty1212
- Posty: 16
- Rejestracja: sob paź 09, 2010 8:46 am
Re: Teknetics T2 nowa cewka
a możesz dać mi jakiś namiar bo naprawdę nic nie znalazłem
a skoro mówisz o nelu że niezbyt kompatybilny to sef z pewnością przejdzie
a skoro mówisz o nelu że niezbyt kompatybilny to sef z pewnością przejdzie