Znaleziono 19 wyników
Wyszukiwanie zaawansowane
- autor: NORTAL
- pn paź 28, 2013 3:50 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: kabel od cewki
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3348
Witam
mam prośbę jak można skręcić kabel od cewki aby wyglądał tak jak na zdjęciu .

- autor: NORTAL
- sob lut 26, 2011 7:52 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Jak sprawdzic i naprawić cewke Minelab Explorer?
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 22158
Wykrywacze "demonstracyjne" w znanym sklepie mają pełna gwarancję, więc nie rozumiem skąd obawa przed reklamowaniem wady.
proscan
No niestety teraz mają tylko 12- miesięcy gwarancji . Ale pamiętam czasy jak były z pełną gwarancje 24- miesiące .
pozdrawiam Nortal
- autor: NORTAL
- sob sty 29, 2011 7:33 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Pinpointer
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 20644
Witam
Ja proponuje Garrett Pro - Pointer jest niezniszczalny i chyba najlepszy na rynku .
- autor: NORTAL
- pt sty 07, 2011 12:40 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Ukraiński Producent Cewek
- Odpowiedzi: 52
- Odsłony: 66055
Witam
oto adres e-mail nelsale@ukr.net odpowiedz dostałem w ciągu 12 godzin
zapytałem po Polsku.
oto odpowiedz :
Dear Mr.Jarosław
We can send the Post on your address. The Price of the coil with
to you 190$. The Payment on through Westerunion.
m
If you agree, I send to you ...
- autor: NORTAL
- wt sty 04, 2011 6:52 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Ukraiński Producent Cewek
- Odpowiedzi: 52
- Odsłony: 66055
Witam
Interesowała mnie cewka Tornado NEL do Minelab Explorer SE Pro .
wysłałem e-mail i otrzymałem koszt cewki z wysyłką do Polski to 190 dolarów .
pozdrawiam Nortal
- autor: NORTAL
- pn cze 15, 2009 8:23 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Problemy z F75
- Odpowiedzi: 30
- Odsłony: 23701
Cześć
Porządne akumulatorki to znaczy jakie , jak może kolega dać fotkę , byłbym wdzięczny .
pozdrawiam Nortal

- autor: NORTAL
- sob cze 13, 2009 7:08 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Problemy z F75
- Odpowiedzi: 30
- Odsłony: 23701
Witam
Właśnie zakupiłem sprzęt z Vikinga ni w ząb z tej instrukcji co dostałem nie skumałem . ( sorki ProScan) chyba że ja jakiś tępy jestem
Dzięki koledze Witcherowi więcej zrozumiałem i bardziej weszło do głowy .
więc serdeczne podziękowania Witcher aby każdy tak był otwarty to nie ...
- autor: NORTAL
- śr lut 25, 2009 11:08 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze
- Odpowiedzi: 29
- Odsłony: 16577
Oczywiście odpowiem na pytanie które padło w tytule postu ! jest osłonka do FISHER F75 oczywiście dwu częściowa
http://img301.imageshack.us/img301/6426/dsc00536.jpg
i będzie dostępna na ALLEGRO
PS. Myślę że kwesta (oryginalności) , ( nici ) czy podróbek na allegro ...
- autor: NORTAL
- śr lut 25, 2009 9:54 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze
- Odpowiedzi: 29
- Odsłony: 16577
Cześć
Tak mnie to zainspirowało że postanowiłem sprawdzić tę osłonę do Proximy
na szczelność wody jak widać na fotce niema żadnych przecieków
http://img211.imageshack.us/img211/5416/dsc00534.jpg
W środku wlana woda
http://img8.imageshack.us/img8/6161 ...
- autor: NORTAL
- wt lut 24, 2009 9:34 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze
- Odpowiedzi: 29
- Odsłony: 16577
Witam
To może się wypowiem
Testowałem dość sporo pokrowców z tego źródła ALLEGRO i po jakimś czasie doszły mnie suchy o tym co piszesz ze nici nie wodoodporne to kompletna bzdura wymyślona przez wiadomo kogo ( zawsze najlepsze). Normalne nici by się rozlazły po pieszym małym deszczu ...
- autor: NORTAL
- sob lut 21, 2009 1:09 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Problemy z F75
- Odpowiedzi: 30
- Odsłony: 23701
Witam
Minęło już trochę czasu mógł by kolega napinać coś więcej o tym co robił źle ,albo jaka była przyczyna .
NORTAL