Znaleziono 19 wyników

autor: NORTAL
pn paź 28, 2013 3:50 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: kabel od cewki
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 3348

kabel od cewki

Witam
mam prośbę jak można skręcić kabel od cewki aby wyglądał tak jak na zdjęciu .
Obrazek
autor: NORTAL
sob lut 26, 2011 7:52 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Jak sprawdzic i naprawić cewke Minelab Explorer?
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 22158

Re: Jak sprawdzic i naprawić cewke Minelab Explorer?

Wykrywacze "demonstracyjne" w znanym sklepie mają pełna gwarancję, więc nie rozumiem skąd obawa przed reklamowaniem wady.

proscan


No niestety teraz mają tylko 12- miesięcy gwarancji . Ale pamiętam czasy jak były z pełną gwarancje 24- miesiące .

pozdrawiam Nortal
autor: NORTAL
sob sty 29, 2011 7:33 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Pinpointer
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 20644

Re: Pinpointer

Witam

Ja proponuje Garrett Pro - Pointer jest niezniszczalny i chyba najlepszy na rynku .
autor: NORTAL
pt sty 28, 2011 9:54 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Teknetics G2
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 51236

Re: Teknetics G2

Witam

Co chodzi o osłony na elektronikę to nie problem .

pozdrawiam Nortal
autor: NORTAL
pt sty 07, 2011 12:40 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Ukraiński Producent Cewek
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 66055

Re: Ukraiński Producent Cewek

Witam
oto adres e-mail nelsale@ukr.net odpowiedz dostałem w ciągu 12 godzin
zapytałem po Polsku.
oto odpowiedz :

Dear Mr.Jarosław
We can send the Post on your address. The Price of the coil with
to you 190$. The Payment on through Westerunion.
m
If you agree, I send to you ...
autor: NORTAL
wt sty 04, 2011 6:52 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Ukraiński Producent Cewek
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 66055

Re: Ukraiński Producent Cewek

Witam

Interesowała mnie cewka Tornado NEL do Minelab Explorer SE Pro .

wysłałem e-mail i otrzymałem koszt cewki z wysyłką do Polski to 190 dolarów .

pozdrawiam Nortal
autor: NORTAL
wt lis 16, 2010 7:16 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Pokrowiec na ekran i pudełko elektroniki Whites Spectrfa V3i
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 2854

Re: Pokrowiec na ekran i pudełko elektroniki Whites Spectrfa V3i

Witam

Mogę wykonać te pokrowce obecnie w trzech kolorach moro , czarny ,khaki , szczegóły na e-mail

pozdrawiam Nortal
autor: NORTAL
czw lis 05, 2009 3:50 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Problem z kablem Explorer SE
Odpowiedzi: 60
Odsłony: 3815419

Re: Problem z kablem Explorer SE

Ja dziś usłyszałem w VIKINGU cenę osłony rękojeści #-o obiad dla 5- osobowej rodziny w restauracji jest tańszy :roll:
autor: NORTAL
pn cze 15, 2009 8:23 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Problemy z F75
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 23701

Re: Problemy z F-75

Cześć


Porządne akumulatorki to znaczy jakie , jak może kolega dać fotkę , byłbym wdzięczny .

pozdrawiam Nortal :D
autor: NORTAL
sob cze 13, 2009 7:08 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Problemy z F75
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 23701

Re: Problemy z F-75

Witam

Właśnie zakupiłem sprzęt z Vikinga ni w ząb z tej instrukcji co dostałem nie skumałem . ( sorki ProScan) chyba że ja jakiś tępy jestem


Dzięki koledze Witcherowi więcej zrozumiałem i bardziej weszło do głowy .

więc serdeczne podziękowania Witcher aby każdy tak był otwarty to nie ...
autor: NORTAL
sob cze 13, 2009 8:21 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Problemy z F75
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 23701

Re: Problemy z F-75

Witam

A czy ktoś może to przetłumaczyć na Polski :oops:

pozdrawiam Nortal
autor: NORTAL
śr lut 25, 2009 11:08 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 16577

Re: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze

Oczywiście odpowiem na pytanie które padło w tytule postu ! jest osłonka do FISHER F75 oczywiście dwu częściowa

http://img301.imageshack.us/img301/6426/dsc00536.jpg

i będzie dostępna na ALLEGRO

PS. Myślę że kwesta (oryginalności) , ( nici ) czy podróbek na allegro ...
autor: NORTAL
śr lut 25, 2009 9:54 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 16577

Re: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze

Cześć

Tak mnie to zainspirowało że postanowiłem sprawdzić tę osłonę do Proximy
na szczelność wody jak widać na fotce niema żadnych przecieków

http://img211.imageshack.us/img211/5416/dsc00534.jpg

W środku wlana woda

http://img8.imageshack.us/img8/6161 ...
autor: NORTAL
wt lut 24, 2009 9:34 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 16577

Re: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze

Witam

To może się wypowiem

Testowałem dość sporo pokrowców z tego źródła ALLEGRO i po jakimś czasie doszły mnie suchy o tym co piszesz ze nici nie wodoodporne to kompletna bzdura wymyślona przez wiadomo kogo ( zawsze najlepsze). Normalne nici by się rozlazły po pieszym małym deszczu ...
autor: NORTAL
sob lut 21, 2009 1:09 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Problemy z F75
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 23701

Re: Problemy z F-75

Witam

Minęło już trochę czasu mógł by kolega napinać coś więcej o tym co robił źle ,albo jaka była przyczyna .

NORTAL