Teknetics G2

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
Lamina
Sprzedawca
Posty: 89
Rejestracja: pn lip 20, 2009 12:16 pm

Teknetics G2

Post autor: Lamina »

jak w tytule, lekko zmodyfikowany fisher GoldBug ale z cewka 11"DD

Obrazek
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Teknetics G2

Post autor: ProScan »

Ciekawe. Podobny do Gammy.

Dzięki za info.

:pa

proscan
Lamina
Sprzedawca
Posty: 89
Rejestracja: pn lip 20, 2009 12:16 pm

Re: Teknetics G2

Post autor: Lamina »

mysle ze bardziej do omegi, z ta roznica ze ma zamienione AT z disriminate i pokretlo zamiast pelnic role dyskryminacji w tym trybie, pelni funkcje TRESHOLD w trybie AT. czyli max w lewo tutaj jest dyskriminacja zmieniana potem przyciskami, a po "kliknieciu pokretla jest AT w koncu z regulowanym tresholdem. lewe pokretlo po staremu on/off i czulosc, pod przyciskiem pinpoint dodatkowo ground grab
brak NOTCH bo nie ma identyfikacji kategoriami tylko cyfrowo, ponoc jeszcze szybsze dzialanie i selektywnosc wiesza dzieki drugiemu procesorowi sygnalowemu.... tyle podal mi producent, wiecej bede wiedzial pod koniec kwietnia jak bede mial w rekach.
detektor ewidentnie dla osob chodzacych w trybie allmetal (auto tune AT). mysle ze dzieki czestotliwosci powinien miec lepsza identyfikacje (bardziej powtarzalną ) i sporo większa czulosc na drobny kolorek.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Teknetics G2

Post autor: ProScan »

Tak - oczywiście do Omegi, tej z po krętełkami.

To że nie ma Notch uważam za zaletę - w naszych warunkach funkcja ta jest w 95% przypadków niepotrzebna. Wysoka (modna ostatnio) częstotliwość to większy spadek w gruncie, ale na powierzchniowe drobiazgi powinno być dobre. Ciekawe jak z separacją żelaza. Z tego co zrozumiałem dyskryminacja jest ustawiana skokowo - to nie za dobrze - ale ciekawe w jakim zakresie i z jakim skokiem.

:pa

proscan
Lamina
Sprzedawca
Posty: 89
Rejestracja: pn lip 20, 2009 12:16 pm

Re: Teknetics G2

Post autor: Lamina »

raczej nie skokowa tylko plynnie od 0-99.
skokowo jest podzielona na segmentu (czyba po 5 dla 1 segmentu czyli w sumie 20 segmentow). mysle ze watek bedzie aktualny za kilka tygodni jak juz bedzie sprzet w rece i mozliwosc sprawdzenia co i jak z instrukcja. :) 8)
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Teknetics G2

Post autor: ProScan »

OK - w takim razie odnotowujemy pojawienie się kolejnego Teknetiksa na rynku, a dalsze dywagowanie zostawimy sobie na czas, gdy będziemy znali więcej szczegółów.

:pa

proscan
Scorp
Posty: 7
Rejestracja: ndz maja 09, 2010 10:31 pm

Re: Teknetics G2

Post autor: Scorp »

Wiadomo już coś więcej ? :) jak sobie radzi w porównaniu z Omegą ? :)
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Teknetics G2

Post autor: ProScan »

Nie mam pewności czy on jest w sprzedaży. W jednym ze sklepów napisali:
Teknetics G2 Metal Detector with 11" DD (New for 2010 - Now Accepting Pre-Orders)

Czyli zbierają zapisy :)

proscan
Scorp
Posty: 7
Rejestracja: ndz maja 09, 2010 10:31 pm

Re: Teknetics G2

Post autor: Scorp »

Lamina Nie Mar 21, 2010 7:51 pm:
"mysle ze watek bedzie aktualny za kilka tygodni jak juz bedzie sprzet w rece i mozliwosc sprawdzenia co i jak z instrukcja."

:)
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Teknetics G2

Post autor: ProScan »

Czyli kolega zakłada, że Lamina go już ma i że przetestował.

Myślę że to całkowite błędne założenie.

:pa

proscan
Scorp
Posty: 7
Rejestracja: ndz maja 09, 2010 10:31 pm

Re: Teknetics G2

Post autor: Scorp »

nic nie zakładam, pytam ;)
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Teknetics G2

Post autor: ProScan »

Ja za to zakładam, że kolega Lamina, będąc sprzedawcą wykrywaczy Teknetics, nie omieszkałby wykorzystać tego miejsca do zaprezentowania nowego sprzętu - gdyby coś wiedział.

Do czego zachęcam każdego, kto ma jakieś informacje na temat dowolnej nowości na rynku wykrywaczy.

Trochę jałowo się zrobiło :-# Milknę zatem i czekamy na wieści.

:pa

proscan
Lamina
Sprzedawca
Posty: 89
Rejestracja: pn lip 20, 2009 12:16 pm

Re: Teknetics G2

Post autor: Lamina »

niestety musimy jeszcze poczekac, premiera przesunieta na czerwiec/lipiec.
ptaszki donosily o dodaniu dodatkowej czestotliwosci... ale ja bym na to specjalnie nie liczyl.
Lamina
Sprzedawca
Posty: 89
Rejestracja: pn lip 20, 2009 12:16 pm

Re: Teknetics G2

Post autor: Lamina »

ProScan pisze:Nie mam pewności czy on jest w sprzedaży. W jednym ze sklepów napisali:
Teknetics G2 Metal Detector with 11" DD (New for 2010 - Now Accepting Pre-Orders)

Czyli zbierają zapisy :)

proscan


i powodzenia im zycze....... klientow tak w balona robic.... mial byc w kwietniu wiec ci co zaplacili i zapisali sie maja czas oczekiwania jak na samochod na zamowienie :) a w miedzyczasie dolar podrozal o 20%......
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Teknetics G2

Post autor: ProScan »

Ja widzę G2 jest już w Polsce (ale być może znowu wyemigruje...)

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... SS:US:1123

:pa

proscan
ODPOWIEDZ