Znaleziono 19 wyników

autor: kaytek
czw cze 04, 2020 12:27 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Naprawa Whites 5900 Di PRO SL i XP GMP
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 9471

Re: Naprawa Whites 5900 Di PRO SL i XP GMP

Paczka wysłana na Jaskółczą.
Pozdrawiam!
autor: kaytek
czw maja 28, 2020 12:28 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Naprawa Whites 5900 Di PRO SL i XP GMP
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 9471

Naprawa Whites 5900 Di PRO SL i XP GMP

Panie Piotrze,witam po dłuższej przerwie.
Mam dwie sprawy:
Postanowiłem wyciągnąć z zapomnianej szafy mojego starego przyjaciela W5900. Staruszek leżał tam nieużywany niemal dekadę (warunki dobre - w suche i ciepłe miejsce). Niestety, po włożeniu nowych baterii nie daje żadnych znaków życia. Myślę ...
autor: kaytek
czw lis 07, 2013 8:17 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Rutus Argo i inne detektory (video)
Odpowiedzi: 32
Odsłony: 8094285

Re: Rutus Argo i inne detektory (video)

ProScan pisze:...
I to samo pytanie do Zdzicha - czy jest w jakikolwiek sposób związany z którymkolwiek sprzedawcą wykrywaczy/akcesoriów?
...
proscan


doczekamy się jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie?
autor: kaytek
wt mar 05, 2013 10:00 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Następca Whites 6000
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 6769

Re: Następca Whites 6000

Ja tylko wtrącę swoją dygresję - zastanawia mnie, czemu do tej pory, skoro Whites zaprzestał ich produkcji, nikt nie pomyślał o wykupieniu licencji (lub innej formie nabycia praw do produkcji) na modele 5900 i 6000? Przecież po małych modyfikacjach i liftingu zewnętrznym taka inwestycja byłaby ...
autor: kaytek
pn mar 28, 2011 6:33 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: [W5900DiProSL] Ułamany element wysięgnika :(
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4227

Re: [W5900DiProSL] Ułamany element wysięgnika :(

Jaki będzie zatem koszt sprowadzenia i przekładki dla stałego klienta? Proszę o info na maila.
Pozdrawiam.
autor: kaytek
ndz mar 27, 2011 7:06 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: [W5900DiProSL] Ułamany element wysięgnika :(
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4227

Re: [W5900DiProSL] Ułamany element wysięgnika :(

Poszedł e-mail.
Pozdrawiam
autor: kaytek
ndz mar 27, 2011 6:07 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: [W5900DiProSL] Ułamany element wysięgnika :(
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4227

[W5900DiProSL] Ułamany element wysięgnika :(

Proscanie poratuj!
Dziś mój poczciwy białas doznał kontuzji - pękła rurka elementu wysięgnika, na którym jest zamocowana elektronika i wskaźnik. Pęknięcie powstało w poprzek rurki, na łączeniu z drugim elementem wysięgnika. Znajdzie się taka część w Twoim magazynku?
Pozdrawiam
autor: kaytek
czw lut 03, 2011 2:30 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: [W5900DiProSL] Wybór snajperki
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4523

Re: [W5900DiProSL] Wybór snajperki

Najskuteczniejsza..... faktycznie, brzmi to, hmm..., powinienem napisać to w cudzysłowie.
Co do genialności 5900 zgadzam się i dla tego nie zamierzam w najbliższym czasie (być może wcale) pozbywać się go. Na dzień dzisiejszy nie planuję również zakupu innego sprzętu. Chcę zobaczyć, czy białas mnie ...
autor: kaytek
czw lut 03, 2011 9:31 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: [W5900DiProSL] Wybór snajperki
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4523

[W5900DiProSL] Wybór snajperki

Na rynku jest kilka rodzajów snajperek, dedykowanych dla starszych Whitesów, m.in. dla poczciwego 5900 (niestety, nie na naszym rynku - u nas tylko baaaardzo ubogi rynek wtórny). Znalazłem u jankesów takie modele:
- Blue Max 3,5''
- Black Max 5,3''
- Bullseye 5.3 (w sumie nie wiem, czy to nie to ...
autor: kaytek
pt lut 26, 2010 8:13 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Planuję wymianę X -terry 70 na etraca
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 10812

Re: Planuję wymianę X -terry 70 na etraca

jdmd, czy nadal podtrzymujesz chęć sprzedaży x70?
autor: kaytek
wt sie 18, 2009 9:21 am
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Właśnie zanabyłem 5900 DiPROsl
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 5019

Re: Właśnie zanabyłem 5900 DiPROsl

Cewka Maxima 1500, tryb Geb Normal i można pohulać
autor: kaytek
wt lip 22, 2008 10:34 am
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Podłokietnik do W5900
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4204

Re: Podłokietnik do W5900

poszedł mail. pozdrawiam
autor: kaytek
pn lip 14, 2008 8:46 am
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Podłokietnik do W5900
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4204

Podłokietnik do W5900

Witam.
Niestety, obecny podłokietnik nadpękł wzdłuż otworów na śrubkę mocującą. Podobno taki element jest stosunkowo drogi, jak na swoją prozaiczność - czy to prawda? Jak kształtuje się jego cena i czy nie miałby Pan jakiegoś "wolnego" u siebie na stanie?
Pozdrawiam
autor: kaytek
śr cze 27, 2007 11:39 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Nakrętka W5900DiProSL
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 4694

Re: Nakrętka W5900DiProSL

Panie Piotrze, nakrętka dotarła, ale tak być nie może, żeby Pan dokłada do własnego interesu. Naprawdę z wielką przyjemnością zapłacę choćby symboliczną kwotę plus zwrot kosztów przesyłki. Dla tego proszę o podanie na maila nr konta na które ma być dokonana powyższa wpłata.
Serdecznie pozdrawiam
autor: kaytek
ndz cze 24, 2007 8:11 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Nakrętka W5900DiProSL
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 4694

Re: Nakrętka W5900DiProSL

klientem już byłem - nabyłem od Pana instrukcję do mojej maysznki. Proszę o dalsze informacje na maila.