Paczka wysłana na Jaskółczą.
Pozdrawiam!
Znaleziono 19 wyników
- czw cze 04, 2020 12:27 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Naprawa Whites 5900 Di PRO SL i XP GMP
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 9471
- czw maja 28, 2020 12:28 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Naprawa Whites 5900 Di PRO SL i XP GMP
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 9471
Naprawa Whites 5900 Di PRO SL i XP GMP
Panie Piotrze,witam po dłuższej przerwie.
Mam dwie sprawy:
Postanowiłem wyciągnąć z zapomnianej szafy mojego starego przyjaciela W5900. Staruszek leżał tam nieużywany niemal dekadę (warunki dobre - w suche i ciepłe miejsce). Niestety, po włożeniu nowych baterii nie daje żadnych znaków życia. Myślę ...
Mam dwie sprawy:
Postanowiłem wyciągnąć z zapomnianej szafy mojego starego przyjaciela W5900. Staruszek leżał tam nieużywany niemal dekadę (warunki dobre - w suche i ciepłe miejsce). Niestety, po włożeniu nowych baterii nie daje żadnych znaków życia. Myślę ...
- czw lis 07, 2013 8:17 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Rutus Argo i inne detektory (video)
- Odpowiedzi: 32
- Odsłony: 8094285
Re: Rutus Argo i inne detektory (video)
ProScan pisze:...
I to samo pytanie do Zdzicha - czy jest w jakikolwiek sposób związany z którymkolwiek sprzedawcą wykrywaczy/akcesoriów?
...
proscan
doczekamy się jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie?
- wt mar 05, 2013 10:00 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Następca Whites 6000
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 6769
Re: Następca Whites 6000
Ja tylko wtrącę swoją dygresję - zastanawia mnie, czemu do tej pory, skoro Whites zaprzestał ich produkcji, nikt nie pomyślał o wykupieniu licencji (lub innej formie nabycia praw do produkcji) na modele 5900 i 6000? Przecież po małych modyfikacjach i liftingu zewnętrznym taka inwestycja byłaby ...
- pn mar 28, 2011 6:33 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: [W5900DiProSL] Ułamany element wysięgnika :(
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 4227
Re: [W5900DiProSL] Ułamany element wysięgnika :(
Jaki będzie zatem koszt sprowadzenia i przekładki dla stałego klienta? Proszę o info na maila.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.
- ndz mar 27, 2011 7:06 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: [W5900DiProSL] Ułamany element wysięgnika :(
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 4227
Re: [W5900DiProSL] Ułamany element wysięgnika :(
Poszedł e-mail.
Pozdrawiam
Pozdrawiam
- ndz mar 27, 2011 6:07 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: [W5900DiProSL] Ułamany element wysięgnika :(
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 4227
[W5900DiProSL] Ułamany element wysięgnika :(
Proscanie poratuj!
Dziś mój poczciwy białas doznał kontuzji - pękła rurka elementu wysięgnika, na którym jest zamocowana elektronika i wskaźnik. Pęknięcie powstało w poprzek rurki, na łączeniu z drugim elementem wysięgnika. Znajdzie się taka część w Twoim magazynku?
Pozdrawiam
Dziś mój poczciwy białas doznał kontuzji - pękła rurka elementu wysięgnika, na którym jest zamocowana elektronika i wskaźnik. Pęknięcie powstało w poprzek rurki, na łączeniu z drugim elementem wysięgnika. Znajdzie się taka część w Twoim magazynku?
Pozdrawiam
- czw lut 03, 2011 2:30 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: [W5900DiProSL] Wybór snajperki
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4523
Re: [W5900DiProSL] Wybór snajperki
Najskuteczniejsza..... faktycznie, brzmi to, hmm..., powinienem napisać to w cudzysłowie.
Co do genialności 5900 zgadzam się i dla tego nie zamierzam w najbliższym czasie (być może wcale) pozbywać się go. Na dzień dzisiejszy nie planuję również zakupu innego sprzętu. Chcę zobaczyć, czy białas mnie ...
Co do genialności 5900 zgadzam się i dla tego nie zamierzam w najbliższym czasie (być może wcale) pozbywać się go. Na dzień dzisiejszy nie planuję również zakupu innego sprzętu. Chcę zobaczyć, czy białas mnie ...
- czw lut 03, 2011 9:31 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: [W5900DiProSL] Wybór snajperki
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4523
[W5900DiProSL] Wybór snajperki
Na rynku jest kilka rodzajów snajperek, dedykowanych dla starszych Whitesów, m.in. dla poczciwego 5900 (niestety, nie na naszym rynku - u nas tylko baaaardzo ubogi rynek wtórny). Znalazłem u jankesów takie modele:
- Blue Max 3,5''
- Black Max 5,3''
- Bullseye 5.3 (w sumie nie wiem, czy to nie to ...
- Blue Max 3,5''
- Black Max 5,3''
- Bullseye 5.3 (w sumie nie wiem, czy to nie to ...
- pt lut 26, 2010 8:13 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Planuję wymianę X -terry 70 na etraca
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 10812
Re: Planuję wymianę X -terry 70 na etraca
jdmd, czy nadal podtrzymujesz chęć sprzedaży x70?
- wt sie 18, 2009 9:21 am
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Właśnie zanabyłem 5900 DiPROsl
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 5019
Re: Właśnie zanabyłem 5900 DiPROsl
Cewka Maxima 1500, tryb Geb Normal i można pohulać
- wt lip 22, 2008 10:34 am
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Podłokietnik do W5900
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 4204
Re: Podłokietnik do W5900
poszedł mail. pozdrawiam
- pn lip 14, 2008 8:46 am
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Podłokietnik do W5900
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 4204
Podłokietnik do W5900
Witam.
Niestety, obecny podłokietnik nadpękł wzdłuż otworów na śrubkę mocującą. Podobno taki element jest stosunkowo drogi, jak na swoją prozaiczność - czy to prawda? Jak kształtuje się jego cena i czy nie miałby Pan jakiegoś "wolnego" u siebie na stanie?
Pozdrawiam
Niestety, obecny podłokietnik nadpękł wzdłuż otworów na śrubkę mocującą. Podobno taki element jest stosunkowo drogi, jak na swoją prozaiczność - czy to prawda? Jak kształtuje się jego cena i czy nie miałby Pan jakiegoś "wolnego" u siebie na stanie?
Pozdrawiam
- śr cze 27, 2007 11:39 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Nakrętka W5900DiProSL
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 4694
Re: Nakrętka W5900DiProSL
Panie Piotrze, nakrętka dotarła, ale tak być nie może, żeby Pan dokłada do własnego interesu. Naprawdę z wielką przyjemnością zapłacę choćby symboliczną kwotę plus zwrot kosztów przesyłki. Dla tego proszę o podanie na maila nr konta na które ma być dokonana powyższa wpłata.
Serdecznie pozdrawiam
Serdecznie pozdrawiam
- ndz cze 24, 2007 8:11 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Nakrętka W5900DiProSL
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 4694
Re: Nakrętka W5900DiProSL
klientem już byłem - nabyłem od Pana instrukcję do mojej maysznki. Proszę o dalsze informacje na maila.