hehheheh ,no to nam sie temat "rozpetal"
pozdrawiam egon
Znaleziono 18 wyników
- śr lut 25, 2009 9:09 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze
- Odpowiedzi: 29
- Odsłony: 16575
- pn lut 23, 2009 9:59 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze
- Odpowiedzi: 29
- Odsłony: 16575
Re: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze
Dzieki za rade.Jutro zapytam sie tego kogos
pozdrawiam
pozdrawiam
- pn lut 23, 2009 9:32 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze
- Odpowiedzi: 29
- Odsłony: 16575
Re: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze
Niestety nie,szukalem tez na allegro ale bez skutku.Byc moze zle szukalem.
Pozdrawiam
Pozdrawiam
- śr gru 17, 2008 9:54 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze
- Odpowiedzi: 29
- Odsłony: 16575
Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze
Chetnie bym kupil oslone na elektronike i na przedzial z bateriami do f75.Te orginalne sa bardzo tandetne,po roku zaczely mi sie rozlazic.
pozdrwaiam egon
pozdrwaiam egon
- ndz lis 23, 2008 3:37 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Minelab XS a mróz
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 7703
Re: Minelab XS a mróz
smiej sie smiej,kilkanascie lat temu podlaczylem pi z hrubieszowa pod akumulator motocyklowy,hehehhe tylko sie zadymilo.
- ndz lis 23, 2008 2:39 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Minelab XS a mróz
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 7703
Re: Minelab XS a mróz
kila stopni mrozu nie ma wplywu na prace wykrywacza,co najwyzej akumulatory szybciej beda sie czerpaly.
pozdr
pozdr
- czw cze 26, 2008 6:18 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Minelab Explorer czy Fisher F75
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 10090
Re: Minelab Explorer czy Fisher F75
Masz racje SID co do fishera.
Jak kupilem f75,nosilem sie z zamieram sprzedazy minelaba qattro,jednak po kilku wypadach w teren stwierdzilem ze fisher jest gorszym wykrywaczem na kolor od minelaba.
Teraz na kolorek smigam z qattro,a na militarke z fisherem.
Szczerze mowiac zawiodlem sie troche na ...
Jak kupilem f75,nosilem sie z zamieram sprzedazy minelaba qattro,jednak po kilku wypadach w teren stwierdzilem ze fisher jest gorszym wykrywaczem na kolor od minelaba.
Teraz na kolorek smigam z qattro,a na militarke z fisherem.
Szczerze mowiac zawiodlem sie troche na ...
- pt maja 23, 2008 7:07 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: "wylatająca" tyczka w explorerze se
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 24369
Re: "wylatająca" tyczka w explorerze se
U mnie ten zatrzask(qatrro)rozlecial sie po trzech latach.Wykrywacz rozkladalem tylko do czyszczenia.
- wt mar 25, 2008 5:59 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Strojenie do gruntu F75
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2830
Strojenie do gruntu F75
Witam
Mam pytanie,czy snieg przeszkadza w dostrojeniu wykrywacza do gruntu?
Wczoraj po swiezych opadach snieg podczas kilku prob strojenia wyskakiwala mi komenda CAN'T GB.
Dzisaj snieg juz zginal i nie bylo poroblemu ze strojeniem.
pozdr egon
Mam pytanie,czy snieg przeszkadza w dostrojeniu wykrywacza do gruntu?
Wczoraj po swiezych opadach snieg podczas kilku prob strojenia wyskakiwala mi komenda CAN'T GB.
Dzisaj snieg juz zginal i nie bylo poroblemu ze strojeniem.
pozdr egon
- wt lut 05, 2008 8:46 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Eliminacja zakłócen-x terra70
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 11744
Re: Eliminacja zakłócen-x terra70
jak szukalem pod liniami wysokiego napiecia minelabem quatrro to eliminowal zaklocenia,natomiast kolega z ace 250 mial duze problemy
- wt sty 08, 2008 9:31 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Instrukcja Fisher F75
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 10837
Re: Instrukcja Fisher F75
Wasnie odebralem przesylke.Bardzo dziekuje i pozdrawiam.
- czw sty 03, 2008 9:50 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Instrukcja Fisher F75
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 10837
Re: Instrukcja Fisher F75
To swietnie.Czy mozliwe jest wyslanie przez Pana przesylk za pobraniem,czy tez musze wpalacic pieniadze na pana konto,nie ukrywam ze wygodniej dla mnie mnie bylo by zaplacic przy odbiorze przesylki.Mam jeszcze jedno pytanie dotyczace minelaba quattro-czy posaiada Pan metalowa blaszke ktora znajduje ...
- czw sty 03, 2008 8:42 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Instrukcja Fisher F75
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 10837
Instrukcja Fisher F75
Witam.Czy posiada pan instrukcjie do fishera f75 w jezyku polskim,jestem zainteresowany kupnem.Pozdrawiam
- śr sty 02, 2008 4:31 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Quattro czy F75
- Odpowiedzi: 22
- Odsłony: 17271
Re: Quattro czy F75
Quattro posiadam prawie trzy lata,teraz na brytyjskim ebay zakupilem f75.Sam jestem bardzo ciekawy jak fisher bedzie sie sprawowal w terenie.Szczerze mowiac do minelaba nie mam wiekszych zastrzezen,procz ergonomi. Poszukuje glownie militarki i uwazam ze swietnie sie do tego nadaje(mam porownanie np ...
- czw sie 02, 2007 12:16 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: luz na zaciskach Quattro
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2750
luz na zaciskach Quattro
Wiam
Mam problem zmoim2,5rocznym quattro.Od pewnego czasu pojawily sie dosc duze luzy na zaciskach wysiegnika.Podczs poszukiwan mam wrazenie ze wykrywacz zaraz sie rozleci
Bardzo prosze o rade jak usunac usterke.
Pozdrawiam jacek.
Mam problem zmoim2,5rocznym quattro.Od pewnego czasu pojawily sie dosc duze luzy na zaciskach wysiegnika.Podczs poszukiwan mam wrazenie ze wykrywacz zaraz sie rozleci
Bardzo prosze o rade jak usunac usterke.
Pozdrawiam jacek.