Znaleziono 18 wyników

autor: egon3110
śr lut 25, 2009 9:09 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 16575

Re: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze

hehheheh ,no to nam sie temat "rozpetal"
pozdrawiam egon
autor: egon3110
pn lut 23, 2009 9:59 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 16575

Re: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze

Dzieki za rade.Jutro zapytam sie tego kogos :D
pozdrawiam
autor: egon3110
pn lut 23, 2009 9:32 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 16575

Re: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze

Niestety nie,szukalem tez na allegro ale bez skutku.Byc moze zle szukalem. :?
Pozdrawiam
autor: egon3110
śr gru 17, 2008 9:54 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 16575

Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze

Chetnie bym kupil oslone na elektronike i na przedzial z bateriami do f75.Te orginalne sa bardzo tandetne,po roku zaczely mi sie rozlazic.
pozdrwaiam egon
autor: egon3110
ndz lis 23, 2008 3:37 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Minelab XS a mróz
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 7703

Re: Minelab XS a mróz

smiej sie smiej,kilkanascie lat temu podlaczylem pi z hrubieszowa pod akumulator motocyklowy,hehehhe tylko sie zadymilo.
autor: egon3110
ndz lis 23, 2008 2:39 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Minelab XS a mróz
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 7703

Re: Minelab XS a mróz

kila stopni mrozu nie ma wplywu na prace wykrywacza,co najwyzej akumulatory szybciej beda sie czerpaly.
pozdr
autor: egon3110
czw cze 26, 2008 6:18 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Minelab Explorer czy Fisher F75
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 10090

Re: Minelab Explorer czy Fisher F75

Masz racje SID co do fishera.
Jak kupilem f75,nosilem sie z zamieram sprzedazy minelaba qattro,jednak po kilku wypadach w teren stwierdzilem ze fisher jest gorszym wykrywaczem na kolor od minelaba.
Teraz na kolorek smigam z qattro,a na militarke z fisherem.
Szczerze mowiac zawiodlem sie troche na ...
autor: egon3110
pt maja 23, 2008 7:07 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: "wylatająca" tyczka w explorerze se
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 24369

Re: "wylatająca" tyczka w explorerze se

U mnie ten zatrzask(qatrro)rozlecial sie po trzech latach.Wykrywacz rozkladalem tylko do czyszczenia.
autor: egon3110
wt mar 25, 2008 5:59 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Strojenie do gruntu F75
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2830

Strojenie do gruntu F75

Witam
Mam pytanie,czy snieg przeszkadza w dostrojeniu wykrywacza do gruntu?
Wczoraj po swiezych opadach snieg podczas kilku prob strojenia wyskakiwala mi komenda CAN'T GB.
Dzisaj snieg juz zginal i nie bylo poroblemu ze strojeniem.
pozdr egon
autor: egon3110
wt lut 05, 2008 8:46 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Eliminacja zakłócen-x terra70
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 11744

Re: Eliminacja zakłócen-x terra70

jak szukalem pod liniami wysokiego napiecia minelabem quatrro to eliminowal zaklocenia,natomiast kolega z ace 250 mial duze problemy
autor: egon3110
wt sty 08, 2008 9:31 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Instrukcja Fisher F75
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 10837

Re: Instrukcja Fisher F75

Wasnie odebralem przesylke.Bardzo dziekuje i pozdrawiam.
autor: egon3110
czw sty 03, 2008 9:50 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Instrukcja Fisher F75
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 10837

Re: Instrukcja Fisher F75

To swietnie.Czy mozliwe jest wyslanie przez Pana przesylk za pobraniem,czy tez musze wpalacic pieniadze na pana konto,nie ukrywam ze wygodniej dla mnie mnie bylo by zaplacic przy odbiorze przesylki.Mam jeszcze jedno pytanie dotyczace minelaba quattro-czy posaiada Pan metalowa blaszke ktora znajduje ...
autor: egon3110
czw sty 03, 2008 8:42 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Instrukcja Fisher F75
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 10837

Instrukcja Fisher F75

Witam.Czy posiada pan instrukcjie do fishera f75 w jezyku polskim,jestem zainteresowany kupnem.Pozdrawiam
autor: egon3110
śr sty 02, 2008 4:31 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Quattro czy F75
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 17271

Re: Quattro czy F75

Quattro posiadam prawie trzy lata,teraz na brytyjskim ebay zakupilem f75.Sam jestem bardzo ciekawy jak fisher bedzie sie sprawowal w terenie.Szczerze mowiac do minelaba nie mam wiekszych zastrzezen,procz ergonomi. Poszukuje glownie militarki i uwazam ze swietnie sie do tego nadaje(mam porownanie np ...
autor: egon3110
czw sie 02, 2007 12:16 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: luz na zaciskach Quattro
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2750

luz na zaciskach Quattro

Wiam
Mam problem zmoim2,5rocznym quattro.Od pewnego czasu pojawily sie dosc duze luzy na zaciskach wysiegnika.Podczs poszukiwan mam wrazenie ze wykrywacz zaraz sie rozleci :?
Bardzo prosze o rade jak usunac usterke.
Pozdrawiam jacek.