No to lipa.
Bo napisałem do nich wczoraj a dziś odpisali ze takie rzeczy robi tylko Proscan.
Będę musiał cewke nową niestety kupić.
Znaleziono 6 wyników
- śr cze 08, 2016 7:32 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: XP GMP uszkodzony?
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 9282
- wt cze 07, 2016 3:36 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: XP GMP uszkodzony?
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 9282
Re: XP GMP uszkodzony?
a czy będą w ogóle ? czy muszę szukać gdzie indziej?ProScan pisze:Nie ma po co - nie mam wtyków do XP, więc kabla nie jestem w stanie wymienić.
proscan
- pn cze 06, 2016 6:23 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: XP GMP uszkodzony?
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 9282
Re: XP GMP uszkodzony?
no to wysyłam do Pana 
- pn cze 06, 2016 11:31 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: XP GMP uszkodzony?
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 9282
Re: XP GMP uszkodzony?
witam.
nie chciałbym zaśmiecać forum więc piszę tu.
Mianowicie gdy ruszam kabel przy sądzie to się wzbudza, a przy obudowie wykrywacza już nie.
Czyli mój XP GMP ma pewnie uszkodzony kabel?
nie chciałbym zaśmiecać forum więc piszę tu.
Mianowicie gdy ruszam kabel przy sądzie to się wzbudza, a przy obudowie wykrywacza już nie.
Czyli mój XP GMP ma pewnie uszkodzony kabel?
- wt kwie 14, 2015 5:28 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: XLT wzbudza sie!!!
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 15118
Re: XLT wzbudza sie!!!
Ok, jeszcze w tym miesiącu wysyłam go do pana.
Pozdrawiam
Pozdrawiam
- wt kwie 14, 2015 9:47 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: XLT wzbudza sie!!!
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 15118
Re: XLT wzbudza sie!!!
witam,
W moim xlt mam sytuacje która go kwalifikuję raczej do serwisu ?.
AC65, DC34, premp 2, bost OFF, cewka nie uszkodzona ale kabel oryginalnie STARY, po sprawdzeniu na innej cewce tego samego typu objawy są takie same.
Na fabrycznych ustawieniach też się tak dzieje, a o podnoszeniu prempa ...
W moim xlt mam sytuacje która go kwalifikuję raczej do serwisu ?.
AC65, DC34, premp 2, bost OFF, cewka nie uszkodzona ale kabel oryginalnie STARY, po sprawdzeniu na innej cewce tego samego typu objawy są takie same.
Na fabrycznych ustawieniach też się tak dzieje, a o podnoszeniu prempa ...