Nie wiem czy znajdziesz na tyle wiarygodne porownania tych detektorow aby podjac ostateczna decyzje. Jesli takowe porownania istnieja mysle (nie mialem Explorera w rekach) ze roznice zasiegow beda niewielkie.
Jednak swego czasu kolega ze Stanow napisal:
"I sold my Explorer SE. In a test in my ...
Znaleziono 9 wyników
- wt wrz 25, 2007 8:24 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: poszukuje testów wykrywaczy
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 3425
- pn sie 27, 2007 8:44 am
- Forum: Zawartość witryny proscan.gliwice.pl oraz niniejszego forum
- Temat: Forum HPP
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 20243
Forum HPP
Z gory przepraszam Panie Piotrze ze odgrzebuje ta kwestie ale chcialbym sie odniesc do wypowiedzi Edika.
"Wątek raczej się nie pojawi bo forum "Exploracja" jak ktoś ostatnio mądrze powiedział to klan i zarazem świątynia Alla Nie brakuje mu wiernych ale są to przede wszystkim ludzie młodzi ...
"Wątek raczej się nie pojawi bo forum "Exploracja" jak ktoś ostatnio mądrze powiedział to klan i zarazem świątynia Alla Nie brakuje mu wiernych ale są to przede wszystkim ludzie młodzi ...
- ndz sty 07, 2007 8:56 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 6968
Re: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?
Proscanie jeszcze pytanka o Fisherka ID Edge, to uproszczona wersja Coinstrika tak? On ma jedna czestotliwosc czy dwie? Warto sie w niego pakowac?
Pozdrawiam
P...
Pozdrawiam
P...
- pt sty 05, 2007 12:04 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 6968
Re: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?
HEHEHEHEH
- czw sty 04, 2007 11:30 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 6968
Re: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?
Hehehe a wyboru Pan nie komentuje 
- czw sty 04, 2007 11:01 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 6968
Re: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?
Nie powiem zeby zmiana wykrywki byla prosta sprawa
Wybralem:
Minelab Sovereign GT
a jesli wszystko dobrze pojdzie i wyrobie sie do poczatku sezonu bedzie Fisher CZ-3D
http://cgi.ebay.pl/FISHER-CZ-3D-Metal-D ... dZViewItem
Proscan, instrukcja w jezyku ojczystym jest do kupienia u Ciebie?
Wybralem:
Minelab Sovereign GT
a jesli wszystko dobrze pojdzie i wyrobie sie do poczatku sezonu bedzie Fisher CZ-3D
http://cgi.ebay.pl/FISHER-CZ-3D-Metal-D ... dZViewItem
Proscan, instrukcja w jezyku ojczystym jest do kupienia u Ciebie?
- czw sty 04, 2007 7:08 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 6968
- śr sty 03, 2007 7:37 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 6968
Re: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?
Dziekuje za odpowiedz, potwierdził Pan moje rozważania.
Z cena powinienem dac sobie rade, jesli polski dealer nie bedzie sklonny do ustepstw wykrywacz kupie "za wielka woda".
Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje
Z cena powinienem dac sobie rade, jesli polski dealer nie bedzie sklonny do ustepstw wykrywacz kupie "za wielka woda".
Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje
- śr sty 03, 2007 6:14 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 6968
Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?
Witam serdecznie,
nadszedł dla mnie czas zmieny wykrywacza, szukam raczej kolorowej drobnicy choć czasem lubie zapędzić się do "lasu" w poszukiwaniu kolorowej militarki, łusek itp.
Rozmyślam nad wykrywaczami:
Minelab Soveregin GT
Fisher 1270
Fisher ID Excel
Ostatni model wykrywacza to ...
nadszedł dla mnie czas zmieny wykrywacza, szukam raczej kolorowej drobnicy choć czasem lubie zapędzić się do "lasu" w poszukiwaniu kolorowej militarki, łusek itp.
Rozmyślam nad wykrywaczami:
Minelab Soveregin GT
Fisher 1270
Fisher ID Excel
Ostatni model wykrywacza to ...