Znaleziono 9 wyników

autor: Piotrek
wt wrz 25, 2007 8:24 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: poszukuje testów wykrywaczy
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3425

Re: poszukuje testów wykrywaczy

Nie wiem czy znajdziesz na tyle wiarygodne porownania tych detektorow aby podjac ostateczna decyzje. Jesli takowe porownania istnieja mysle (nie mialem Explorera w rekach) ze roznice zasiegow beda niewielkie.
Jednak swego czasu kolega ze Stanow napisal:
"I sold my Explorer SE. In a test in my ...
autor: Piotrek
pn sie 27, 2007 8:44 am
Forum: Zawartość witryny proscan.gliwice.pl oraz niniejszego forum
Temat: Forum HPP
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 20243

Forum HPP

Z gory przepraszam Panie Piotrze ze odgrzebuje ta kwestie ale chcialbym sie odniesc do wypowiedzi Edika.

"Wątek raczej się nie pojawi bo forum "Exploracja" jak ktoś ostatnio mądrze powiedział to klan i zarazem świątynia Alla Nie brakuje mu wiernych ale są to przede wszystkim ludzie młodzi ...
autor: Piotrek
ndz sty 07, 2007 8:56 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 6968

Re: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?

Proscanie jeszcze pytanka o Fisherka ID Edge, to uproszczona wersja Coinstrika tak? On ma jedna czestotliwosc czy dwie? Warto sie w niego pakowac?
Pozdrawiam
P... ;)
autor: Piotrek
pt sty 05, 2007 12:04 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 6968

Re: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?

HEHEHEHEH
autor: Piotrek
czw sty 04, 2007 11:30 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 6968

Re: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?

Hehehe a wyboru Pan nie komentuje ;)
autor: Piotrek
czw sty 04, 2007 11:01 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 6968

Re: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?

Nie powiem zeby zmiana wykrywki byla prosta sprawa :?
Wybralem:
Minelab Sovereign GT
a jesli wszystko dobrze pojdzie i wyrobie sie do poczatku sezonu bedzie Fisher CZ-3D
http://cgi.ebay.pl/FISHER-CZ-3D-Metal-D ... dZViewItem

Proscan, instrukcja w jezyku ojczystym jest do kupienia u Ciebie?
autor: Piotrek
czw sty 04, 2007 7:08 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 6968

Re: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?

A co Pan na to?
http://www.allegro.pl/item155117909_fisher_cz_7.html
Warto zamiast 1270?
autor: Piotrek
śr sty 03, 2007 7:37 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 6968

Re: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?

Dziekuje za odpowiedz, potwierdził Pan moje rozważania.
Z cena powinienem dac sobie rade, jesli polski dealer nie bedzie sklonny do ustepstw wykrywacz kupie "za wielka woda".
Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje
autor: Piotrek
śr sty 03, 2007 6:14 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 6968

Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?

Witam serdecznie,
nadszedł dla mnie czas zmieny wykrywacza, szukam raczej kolorowej drobnicy choć czasem lubie zapędzić się do "lasu" w poszukiwaniu kolorowej militarki, łusek itp.
Rozmyślam nad wykrywaczami:
Minelab Soveregin GT
Fisher 1270
Fisher ID Excel
Ostatni model wykrywacza to ...