Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?
Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?
Witam serdecznie,
nadszedł dla mnie czas zmieny wykrywacza, szukam raczej kolorowej drobnicy choć czasem lubie zapędzić się do "lasu" w poszukiwaniu kolorowej militarki, łusek itp.
Rozmyślam nad wykrywaczami:
Minelab Soveregin GT
Fisher 1270
Fisher ID Excel
Ostatni model wykrywacza to ostateczność, nie lubie indentyfikacji tonowej.
Maksymalną cene jaką przeznaczam na wykrywacz to 2400 zl.
nadszedł dla mnie czas zmieny wykrywacza, szukam raczej kolorowej drobnicy choć czasem lubie zapędzić się do "lasu" w poszukiwaniu kolorowej militarki, łusek itp.
Rozmyślam nad wykrywaczami:
Minelab Soveregin GT
Fisher 1270
Fisher ID Excel
Ostatni model wykrywacza to ostateczność, nie lubie indentyfikacji tonowej.
Maksymalną cene jaką przeznaczam na wykrywacz to 2400 zl.
Re: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?
Witam,
Z tych trzech, do uniwersalnych poszukiwań to raczej wziąłbym 1270, chociaż mój typ jest bardziej teoretyczny, bo wykrywacz badałem tylko u siebie w pomieszczeniu.
Jest to następca modelu 1266, który był świetnym wykrywaczem i tego znam lepiej.
Ale zdaje się, że u Polskiego dealera jest droższy niż 2400zł
proscan
Z tych trzech, do uniwersalnych poszukiwań to raczej wziąłbym 1270, chociaż mój typ jest bardziej teoretyczny, bo wykrywacz badałem tylko u siebie w pomieszczeniu.
Jest to następca modelu 1266, który był świetnym wykrywaczem i tego znam lepiej.
Ale zdaje się, że u Polskiego dealera jest droższy niż 2400zł
proscan
Re: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?
Dziekuje za odpowiedz, potwierdził Pan moje rozważania.
Z cena powinienem dac sobie rade, jesli polski dealer nie bedzie sklonny do ustepstw wykrywacz kupie "za wielka woda".
Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje
Z cena powinienem dac sobie rade, jesli polski dealer nie bedzie sklonny do ustepstw wykrywacz kupie "za wielka woda".
Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje
Re: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?
Cena (> 2000, nie wiadomo ile) jak na używany, ciut wygórowana w obecnych warunkach.
Ale sprzęt pierwsza klasa.
proscan
Ale sprzęt pierwsza klasa.
proscan
Re: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?
Nie powiem zeby zmiana wykrywki byla prosta sprawa
Wybralem:
Minelab Sovereign GT
a jesli wszystko dobrze pojdzie i wyrobie sie do poczatku sezonu bedzie Fisher CZ-3D
http://cgi.ebay.pl/FISHER-CZ-3D-Metal-D ... dZViewItem
Proscan, instrukcja w jezyku ojczystym jest do kupienia u Ciebie?
Wybralem:
Minelab Sovereign GT
a jesli wszystko dobrze pojdzie i wyrobie sie do poczatku sezonu bedzie Fisher CZ-3D
http://cgi.ebay.pl/FISHER-CZ-3D-Metal-D ... dZViewItem
Proscan, instrukcja w jezyku ojczystym jest do kupienia u Ciebie?
Re: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?
Proscan, instrukcja w jezyku ojczystym jest do kupienia u Ciebie?
Tak, mam w cenniku:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=177
proscan
Re: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?
Hehehe a wyboru Pan nie komentuje 
Re: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?
A pytał mnie kto o komentarz
proscan
proscan
Re: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?
HEHEHEHEH
Re: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?
Proscanie jeszcze pytanka o Fisherka ID Edge, to uproszczona wersja Coinstrika tak? On ma jedna czestotliwosc czy dwie? Warto sie w niego pakowac?
Pozdrawiam
P...
Pozdrawiam
P...
Re: Ktory wykrywacz wybrac? Może 1270 ?
ID Edge, Excell, Coinstrike mają ten sam rdzeń. Różnią się oprogramowaniem, panelami i co ciekawe (i dziwne) C i E nie są wymienne sondami
Pracują na jednej częstotlwiości, bodaj 6,25kHz.
Osobistych doświadczeń brak.
proscan
Pracują na jednej częstotlwiości, bodaj 6,25kHz.
Osobistych doświadczeń brak.
proscan