Znaleziono 15 wyników
- czw paź 22, 2015 8:14 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Który - Minelab CTX 3030 LUB Minelab Etrac
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 14988
Re: Który - Minelab CTX 3030 LUB Minelab Etrac
Dziękuje za odpowiedź
Może ktoś się znajdzie kto pracował na powyżej opisanym sprzęcie i może się odnieść jak się on ma do Garretta At Gold - Z góry dziękuje za odpowiedzi 
- wt paź 20, 2015 8:51 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Który - Minelab CTX 3030 LUB Minelab Etrac
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 14988
Re: Który - Minelab CTX 3030 LUB Minelab Etrac
Dziękuję za odpowiedź : ) Mam jeszcze tylko pytanie czy szanowny kolega pracował kiedyś na maszynie typu -Garrett Ate Gold- Jeśli tak to czy jest duża różnica pomiędzy przedstawionymi powyżej wykrywaczami i jak się ona ma do Garretta At Gold - ( na przykład w zasięgu itp... ) - Oczywiście odrzucając ...
- wt paź 20, 2015 1:45 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Który - Minelab CTX 3030 LUB Minelab Etrac
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 14988
Re: Który - Minelab CTX 3030 LUB Minelab Etrac
Witam! Dziękuje za odpowiedzi : ) Pomijając cenę - to który z opisanych wykrywaczy jest głębszy ?
- czw paź 15, 2015 8:37 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Który - Minelab CTX 3030 LUB Minelab Etrac
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 14988
Który - Minelab CTX 3030 LUB Minelab Etrac
Witam! Mam pytanie, ponieważ zamierzam kupić jeden z wykrywaczy Minelab CTX 3030 LUB Minelab Etrac - Proszę o poradę, który z wymienionych wykrywaczy jest lepszy. Może ktoś miał obydwa wykrywacze i zechce się podzielić swoimi doświadczeniami i polecić jedno z urządzeń. Z góry bardzo dziękuje za ...
- czw wrz 24, 2015 9:01 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Proszę o poradę Whites V3i lub Minelab E-Trac
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 6973
Proszę o poradę Whites V3i lub Minelab E-Trac
Witam! Planuje zakup jednego z wykrywaczy : Whites V3i lub Minelab E-Trac. Który z prezentowanych wykrywaczy jest warty kupna. Z góry dziękuje za odpowiedź 
- sob mar 16, 2013 8:58 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Garett AT GOLD
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 6177
Re: Garett AT GOLD
Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedz 
- sob mar 16, 2013 8:45 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Garett AT GOLD
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 6177
Re: Garett AT GOLD
Serdecznie dziękuje za odpowiedź
Mam jeszcze jedno pytanie jaki wykrywacz polecił by pan z górnej półki – taki warty swojej ceny - może Withes Spectra VX3 lub Withes spektra v3i – czy te dwa modele bardzo różnią się od siebie.
- sob mar 16, 2013 4:44 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Garett AT GOLD
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 6177
Re: Garett AT GOLD
Witam ! Mój brat ma Garetta ACE 250 – kilka razy miałem go w terenie i mogę powiedzieć że drobnice kosi nie samo wicie - i dlatego zainteresowałem się AT GOLD - Tylko czy faktycznie warto go kupić. 

- wt mar 12, 2013 1:58 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Garett AT GOLD
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 6177
Re: Garett AT GOLD
Dziękuje za odpowiedź.
– Może ktoś pracował na tym modelu i coś napisze odnośnie sprzętu. Z góry dziękuje za informację

- pn mar 11, 2013 8:39 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Garett AT GOLD
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 6177
Garett AT GOLD
Witam! Czy warto kupić Garetta AT GOLD ? 

- śr sie 22, 2007 7:06 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Proszę o poradę - lepszy Garrett czy Whites tm808
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7681
Re: Proszę o poradę - lepszy Garrett czy Whites tm808
Serdecznie dziękuję za odpowiedzi. Jak będę miał jakieś nurtujące mnie niejasności, to zapukam . Pozdrawiam, z poważaniem Ukrycia 

- wt sie 21, 2007 10:51 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Proszę o poradę - lepszy Garrett czy Whites tm808
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7681
Re: Proszę o poradę - lepszy Garrett czy Whites tm808
PS. Czyli Garrett CXIII jest starszy od CXII ? i czy CX III jest lepszy od HS-3
- wt sie 21, 2007 10:39 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Proszę o poradę - lepszy Garrett czy Whites tm808
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7681
Re: Proszę o poradę - lepszy Garrett czy Whites tm808
Jeszcze raz dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam, ukrycia
- wt sie 21, 2007 10:08 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Proszę o poradę - lepszy Garrett czy Whites tm808
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7681
Re: Proszę o poradę - lepszy Garrett czy Whites tm808
Witam! Dziękuje za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie, czy są jakieś różnice po między Garretem CX III a GT 2500. Który lepiej kupić oczywiście chodzi mi o TWO-BOX. 

- czw sie 16, 2007 1:52 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Proszę o poradę - lepszy Garrett czy Whites tm808
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7681
Proszę o poradę - lepszy Garrett czy Whites tm808
Witam chciał bym zakupić wykrywacz typu two-box. I dlatego zwracam się z prośbą o fachową poradę dotyczącą zakupu takowego sprzętu. Moje pytanie brzmi: lepszy Garreta czy Whites tm808. Szukam ukryć poniemieckich schowków. Bardzo mi zależy na waszych fachowych opiniach.