Wszystko j.w. , cewka eclipse 950 nie-krzyżak
obrączka złota 30-31 cm / 36-37 cm
1 gr współ. 24-25 cm / 30-31 cm
5 gr współ. 26-27 cm / 35-36 cm
1 zł współ. 31-32 cm / 39-40 cm
2 zł współ. 30-31 cm / 38-39 cm
czyli cewka standard w powietrzu trochę głębsza , jak tylko pogoda pozwoli zrobimy ...
Znaleziono 35 wyników
- wt lut 26, 2013 8:07 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cewki Detecha - wyniki testów
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 6328
- pn lut 25, 2013 8:30 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cewki Detecha - wyniki testów
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 6328
Re: Cewki Detecha - wyniki testów
Kupiłem sef detecha 10x12 i na szybko zrobiłem krótki teścik; wkrótce porównawczy test na cewce standard
MXT Tracker, cewka Detech 10x12 SEF
Test powietrzny, w pomieszczeniu, bez strojenia, bez sluchawek, szybkośc "przemiatania" średnia
Ustawienia: Relic, spust środek, Gain +3 (max), Ground Lock ...
MXT Tracker, cewka Detech 10x12 SEF
Test powietrzny, w pomieszczeniu, bez strojenia, bez sluchawek, szybkośc "przemiatania" średnia
Ustawienia: Relic, spust środek, Gain +3 (max), Ground Lock ...
- czw lut 21, 2013 10:53 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Velox One
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 35059
Re: Velox One
teraz od dystrybutora pewnie parę osób zakupi, w rezultacie w połowie sezonu trzeba się spodziewać ofert na znanym portalu aukcyjnym
- czw lut 21, 2013 9:06 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Velox One
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 35059
Re: Velox One
nie miałem zamiaru
, ciekawe czy w Polsce toś używa sprzętu tej firmy
- czw lut 21, 2013 7:54 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Velox One
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 35059
- wt lut 05, 2013 10:38 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cewki Detech - zakup używek
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3532
Cewki Detech - zakup używek
Rozglądam się za używaną cewką Detecha do MXT i widzę różne oznaczenia: Excelerator, Excelerator 2, Excelerator 2 pro, Exc. EQ2 pro, itd. Czy to są serie? Może ktoś z Kolegów posiada wiedzę w tym temacie, co jest dobre, co warto polecić, a czego nie ( bo np. jest przesztarzałe, ciężkie, niestabilne ...
- pn lut 04, 2013 3:27 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cewki Sondy - waga
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 11035
Re: Cewki Sondy - waga
Może to głupie pytanie, ale czy waga dotyczy samej sondy czy sondy z kablem 

- ndz lut 03, 2013 10:52 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cewki Sondy - waga
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 11035
Re: Cewki Sondy - waga
=D>w uzupełnieniu:
Detech Ultimate 13'' - 480g (taka sama waga dla: Explorer/E-Trac; Garrett ACE 150/250, Fisher F-75, Teknetics Delta/Gamma/Omega,Tesoro 10-12kHz and Tesoro 14-17kHz)
- śr sty 16, 2013 10:41 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cewki Detecha - wyniki testów
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 6328
Re: Cewki Detecha - wyniki testów
I jeszcze znaleziony test powietrzny T2 porównanie standardowej 11 i detech ultimate 13 (o ile dobrze wyczytałem). Test na monetach francuskich, czyli mało adekwatny do naszych warunków, ale wyniki ciekawe.
- śr sty 16, 2013 10:14 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cewki Detecha - wyniki testów
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 6328
Cewki Detecha - wyniki testów
Pomyślałem, że z uwagi na coraz większa popularność różnych cewek Detecha warto założyć wątek z prezentacją wyników testów zasięgu tych cewek na różnych wykrywaczach. Mogą to być testy własne lub znalezione w necie, najlepiej ze wskazaniem modelu cewki, wykrywacza i warunków testu. Na początek ...
- pn sty 07, 2013 7:12 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: mxt pro,czy to dobry wybór? ;)
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 2876
Re: mxt pro,czy to dobry wybór? ;)
MXT nie ma statyka (przynajmniej Tracker). Co do solidności konstrukcji, to nie ma zastrzeżeń. Do lasu lepszego nie ma. Można kosić krzaczory i nic się nie telepie, nie przesuwa, nie rozkręca. Tak jakby trzymać jedną rurę, a nie 3 kawałki.
PS.Te ceny z linku są trochę za wysokie, m.zd.
PS.Te ceny z linku są trochę za wysokie, m.zd.
- pn sty 07, 2013 7:03 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Zakup wykrywacza WHITE'S w USA
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 19914
Re: Zakup WHITES TM 808 w USA
Najlepiej kupować u tych z co najmniej 99,5% pozytywów i kilkanaście tys. transakcji. Trzeba też wybierać w ustawieniach transakcji z opcją wysyłki na świat lub Europę, inaczej system nie zarejestruje transakcji (przynajmniej mnie się to zdarzyło kilka razy).
Ale ze względu na brak cła i niższe ...
Ale ze względu na brak cła i niższe ...
- pn sty 07, 2013 6:35 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Whites D2 czy Dtech Ultimate 13'' do MXT
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2457
Whites D2 czy Dtech Ultimate 13'' do MXT
Mam zamiar dokupić do MXT Trackera cewkę dd (na razie mam standard 9,5'') z przeznaczeniem na orne pola. Która, według Kolegów, będzie lepsza, z uwagi głównie na ciężar, stabilność i zasięg. Mile widziane uwagi użytkowników. Z góry dziękuję.
- śr gru 05, 2012 7:04 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Osłona cewki made in home
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 8350
Re: Osłona cewki made in home
Polecam uwadze pokrywki od róznych ogrodowych wiaderek. U mnie jedna pasuje idealnie do cewki 10,5. Wałuje skiby aż miło.
- pn lis 05, 2012 11:46 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: MXT - tryb relict a stabilność
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 113596
Re: MXT - tryb relict a stabilność
To normalne. Poniżej wyjaśnienie z forum Whitesa:
Mixed-Mode audio means the audio signal that is heard is a mix of discriminate audio and SAT audio ( All-Metal mode) at the same time. The C&J and Relic primary and alternate search modes all use mixed-mode audio. The Mixed-Mode used on the MXT is ...
Mixed-Mode audio means the audio signal that is heard is a mix of discriminate audio and SAT audio ( All-Metal mode) at the same time. The C&J and Relic primary and alternate search modes all use mixed-mode audio. The Mixed-Mode used on the MXT is ...